ekwipunek , sklep

  • Rozpoczynający wątek roger1985
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
pisze jeszce raz bo ktos madry zamknal moj watek , masakra, jak juz pytalem chodzi mi o te bonusy dostepne w ekwipunku, ktore otrzymuje sie za zadania poczatkowe, juz wiem jak ich uzywac ok,,, ale pytanie czy juz teraz czy lepiej poczekac az np skonczy sie ochrona poczatkowa i czy bonusy takie jak np sila w ataku czy medyk i wiekszy % z grabiezy sie kumuluja, znaczy wysylam w ataku 5 medykow i straty sa 50
% , 10 to 100%
 

DeletedUser

Guest
Te bonusy najlepiej wykorzystać w późniejszym czasie, gdy rozgrywka nabierze rozpędu, ale to zależy tylko od Ciebie kiedy to zrobisz. Co do ilości oficerów, to możesz wysłać tylko jednego z danej kategorii (więcej się po prostu nie da, z tego co mi wiadomo). Ale możesz wysyłać kilku różnych oficerów np. wielki mistrz + medyk.
 

DeletedUser

Guest
A widzisz gdzieś możliwość wysłania w ataku więcej niż 1 oficera tego samego typu?
 

DeletedUser

Guest
no 1 raz gram w te plemiona nawet nie probowalem wyslac.
Co do ataku na barbarki, ktore nie sa pozostaloscia poo innych graczach , jak to mozliwe ze stracilem 20 jednostek skoro one nie maja obrony bo atakowalem je wczesniej, czy jest ty tez mozliwosc wyslania deffa na nie w celu niszczenia offow innych graczy , bardzo skuteczne rycek plus miecze na noc
 

DeletedUser

Guest
Można wysyłać do barbarzyńców wojska jako wsparcie, tak więc można też podkładać "świnie".
 

DeletedUser

Guest
Nie ma znaczenia czy na noc czy w dzień, barbki nie mają bonusu nocnego :)
 

DeletedUser

Guest
Jednak barbarki mogą same rozbudowywać się, również w murek, więc często wysłanie ataku o małej sile wojskowej może się zakończyć utratą jednostek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry