Dzielenie łącza

  • Rozpoczynający wątek Wizardry
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pytanie dotyczy kwestii dzielenia łącza.
Jak to się ma w przypadku tej gry. Plemiona posiadały taką opcję zaznaczenia jak również opcję przekazania zastępstwa. Tego się tu jeszcze nie doszukałem.
 

DeletedUser

Guest
Wszystko opisane w Zasadach Gry:

1. Jedno konto na gracza
Każdy gracz może zarządzać dokładnie jednym kontem na danym świecie. Konto na świecie może mieć jednego właściciela oraz trzech co-playerów, którzy mogą mieć dostęp tylko do jednego konta na danym świecie. Logowanie na konta innych graczy dozwolone jest jedynie poprzez oficjalny system co-playing’u.
Przekazanie hasła innym graczom jest zabronione.
Zabronione jest tworzenie multikont na danym świecie bez względu na powód.
Przykłady:
  • Dozwolone jest korzystanie przez dwóch graczy lub więcej z jednego komputera lub/i połączenia internetowego pod warunkiem, że każdy z graczy będzie wykonywać akcje tylko na własnym koncie. Jedynym wyjątkiem jest zastępstwo jednakże gracz korzystający modułu zastępstwa będzie posiadał ograniczenia. (wiki)
  • Znajomość, przechowywanie lub pytanie o hasło do innego konta na świecie, na którym grasz jest w stu procentach zabronione. Jeśli inny gracz wyśle Ci jego hasło to musisz go zawsze zgłosić; w innym przypadku ryzykujesz otrzymaniem blokady swojego konta.
  • Za wyjątkiem modułu zastępstwa nie możesz posiadać dostępu do żadnego konta na żadnym ze światów, na których gracz nawet, jeśli gracz jest członkiem Twojej rodziny lub jeśli wystąpi jakakolwiek inna pilna sytuacja.
  • Zabroniona jest gra na koncie innego gracza, jeśli jest on czasowo niedostępny lub z jakiegokolwiek innego powodu. Jedynym wyjątkiem jest moduł zastępstwa.
  • Surowo zabronione jest wymuszenie dostępu go konta za pomocą jakichkolwiek środków.
  • Zabronione jest logowanie się więcej niż jednego gracza na dane konto w tym samym czasie.
  • Podczas blokady gracz może kontaktować się z supportem. Tworzenie innego konta, aby uniknąć zakazu stanowi naruszenie.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za przytoczenie zasad gry :)
Nie mniej dalej nie wiem gdzie takie zgłoszenie miałbym ustawić w panelu gry - tak było kiedyś w Plemionach. Być może coś się zmieniło (s32 plemion to był mój ostatni więc troszkę czasu od tamtej pory upłynęło).
 

DeletedUser

Guest
Trzeba grać zgodnie z zasadami gry, a gdzie wejdzie tryb współpracy, to wszystko będzie wyjaśnione :)
 

DeletedUser

Guest
Opcji współdzielenia łącza nie ma i na 90% nie będzie. Wystarczy zastosować się do zaleceń opisanych powyżej.

Znaczenia opcji "Tryb współpracy" jeszcze nie znamy, trzeba czekać na jego uaktywnienie.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za odpowiedź, teraz wszystko jasne. Dopiero zapoznaję się z grą stąd moje pytanie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry