Opinie Dyskusja - Walentynki z Gwendoliną

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Walczcie o fantastyczne nagrody w wydarzeniu Walentynki z Gwendoliną.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz do podzielenia się opiniami na temat nowego wyzwania Gwendoliny!

Skomentuj wydarzenie już teraz. Więcej informacji w tym temacie.
 

DeletedUser3181

Guest
'Wszystko dla naszych najwspanialszych graczy "-----Wszystko tylko NIE usunięcie barbar
 

DeletedUser2028

Guest
a ja nie czekałem bo i tak nigdy nic ciekawego nie mogę wylosować
 

DeletedUser4039

Guest
Jest już nowa Gwendolina na dzień kobiet :)
Mam pytanie.
Jeśli wygrałem szlachcica to czy można go zwerbować bez posiadania akademii?
Bo teoretycznie często dostaje się jednostki nawet jeśli nie mamy odpowiedniego poziomu koszarów...
Z drugiej strony monety... Przecież trzeba mieć monete na szlachcica... Ale monete też można wygrać... Ale gdzie przechowywać monetę?
Trochę to dla mnie zbyt zagmatwane więc proszę o pomoc w zrozumieniu tego mechanizmu ...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Jest już nowa Gwendolina na dzień kobiet :)
Mam pytanie.
Jeśli wygrałem szlachcica to czy można go zwerbować bez posiadania akademii?
Bo teoretycznie często dostaje się jednostki nawet jeśli nie mamy odpowiedniego poziomu koszarów...
Z drugiej strony monety... Przecież trzeba mieć monete na szlachcica... Ale monete też można wygrać... Ale gdzie przechowywać monetę?
Trochę to dla mnie zbyt zagmatwane więc proszę o pomoc w zrozumieniu tego mechanizmu ...

Wygraną Szlachtę można aktywować bez posiadania Akademii. Za wygraną Szlachtę trzeba "odrobić" monety.
Jeśli zdobędzie się Monety w grze Gwedoliny to można je dodać/aktywować w momencie posiadania Akademii.
 

DeletedUser4039

Guest
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Pozdrawiam Team !!!
 
Do góry