Opinie Dyskusja na temat Zmian balansujących: Plac oraz szpiedzy

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Aktualizacja Balansująca pojawi się we wtorek 15.12.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser438

Guest
Tego się obawiałem że jeszcze coś będą zmieniać przy tych szpiegach wy chyba nie rozumiecie że w tej grze istnieje coś takiego jak sabotaż !!! to że plemiona między sobą się dogadały na chyba wszystkich światach żeby nie używać sabotażu nie znaczy że tak będzie zawsze w szczególności na nowych światach

Ja już to przerabiałem gdzie sabotaż zniechęcił wszystkich moich znajomych do gry jeszcze kiedy można było spokojnie słać 1 wtedy graczom z 300k pkt zostawało po 150k w przeciągu kilku dni i tylko można było w wiadomościach wyczytać wyzwiska na tą grę a dzisiaj żaden z nich już nie gra

Według mnie dobrze by było gdyby sabotaż został bez zmian a nawet żeby jego szybkość została zmniejszona ponieważ jest to opcja którą gracz powinien raczej używać jak już jest cwe**m na wioskach z kościołem by spróbować go obniżyć bez potrzeby rozbijania sporego bunkra

Choć przy takich cenach i szybkości rekrutacji to raczej już nawet jego spowolnienie nic nie da :( jak będzie już koniec świata na którym gram to wam pokaże co to znaczy sabotaż jak wyślemy z 2000 sabotaży chyba ze się znajdzie więcej chętnych to i z 5000 i wam tu wkleję zdjęcie ile gracz miał pkt przed atakiem a ile po to zobaczycie co to jest sabotaż w tej grze a to będzie tylko jedna fala bo widzę ze twórcy gry dalej nie wiedzą czym jest sabotaż w kiedy się na niego nastawi plemię z choćby 5000 wiosek
 

DeletedUser1735

Guest
To co piszę przedmówca to czysta prawda, sam jestem przykładem gdzie przeciwnicy uwzięli się na mnie i przez 4-5 dni oglądałem tylko i wyłącznie raporty z misji sabotażowych. Sama technologia tawerny na 15 poziomie niewiele zmienia w tej kwestii bo jak mniemam jest to przypadek losowy kiedy tawerna 15 poziomu zostanie zniszczona przez sabotaże.

Podczas sabotaży (pisze już tutaj o liczbie 300-500 sabotaży) człowiek naprawdę może się zdenerwować, a niekiedy wybuchnąć gniewem, z doświadczenia wiem, że dużo osób odchodzi tylko dlatego, że zostali wyniszczeni przez sabotaże, pracowali na coś długi okres, a zostali zniszczeni przez kilka dni.

Niestety ale na serwerze 4 (drachenfels) sabotaże są na porządku dziennym, ludzie zamiast pokazać jakimi są strategami wojennymi (no bo przecież o to chodzi w tej grze) to pokazują jakimi są znakomitymi sabotażystami, osoba co ma 500 wiosek posiada na oko 450 wiosek z gildią złodziei...
 

DeletedUser1305

Guest
Wprowadzacie różne zmiany, niestety często gorsze niż lepsze, a problem z tą całą grą jest jeszcze taki, że oprócz masy czasu potrzebnej do ogarnięcia 150+ wiosek, trzeba się jeszcze wkurzać na tę zawieszającą się, nie wiem jak to nazwać, aplikację. Chodzi kiepsko i np. przy wysłaniu ataków średnio raz na 20 sek zacina się - może o takich zmianach pomyślcie, żeby to lepiej działało?

Dodatkowo są błędy z ilością miejsc w zagrodzie - specjalnie zabiłem kilka jednostek, żeby zrekrutować inne, a ilość miejsca nadal wynosi 0..., ale zajmujcie się pierdołami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry