Opinie Dyskusja na temat wersji 1.90

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Aktualizacja aplikacji mobilnych została wprowadzona w środę 2.05.2018.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie aplikacji znajdziecie tutaj.
 

DeletedUser2800

Guest
Kiedy będzie można w aplikacji z widoku informacji o wiosce ją aktywować i zlokalizować na mapie??!!!
 

DeletedUser1967

Guest
A po co to komu :D
Ważne że dziś wprowadzili łatkę, dostosowując się do RODO..
Przynajmniej teraz wiadomo gdzie co wypływało z tribala :)
 

DeletedUser

Guest
agentbartezz, uważam że twoje pytanie jest jak najbardziej zasadne...wiadomo, że aplikacja mobilna z natury rzeczy będzie miała pewne ograniczenia, ale możliwość stworzenia automatycznego odniesienia do wiochy nie powinno być zadaniem ponad siły dla dobrego informatyka (być może się mylę, gdyż nie jestem informatykiem i wtedy przepraszam)...w tej chwili ogarnięcie na mobilu nawet klikudziesieciu ataków z wioch o tej samej nazwie przyprawia o ból głowy...jeżeli zdążysz dolecieć do kompa to może dasz radę...
 

DeletedUser2800

Guest
W ogóle ogarnianie ataków z poziomu aplikacji to jest jakaś katorga :) Zwłaszcza, że w tym widoku informacji o wiosce pokazują się też powracające ataki.. Gdybym musiał opierać swoją grę w TW2 na aplikacji to prawdopodobnie już dawno bym to olał..
Ja doskonale wiem, że moje pytanie jest zasadne, ale też wiem, że to się nie zmieni. Tyle czasu jest ta aplikacja na rynku, tyle osób na to zwracało uwagę i nic w tym temacie się wydarzyło. Jeśli chodzi o rozwój tej gry to od dawna są dwie różne ścieżki - ścieżka Inno Games, i ścieżka społeczności. Ja rozumiem, że twórcy mają jakąś wizję i chcą się jej trzymać. Ale gry nie robi się dla siebie, tylko właśnie dla społeczności. Nie twierdzę też że każdy pomysł, który popiera większość graczy jest dobry, ale też kompletne olewanie ich uwag to nie jest droga do sukcesu.
 
Do góry