Opinie Dyskusja na temat wersji 1.88

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja wersji przeglądarkowej pojawi się w środę 20.12.2017.

Aktualizacja aplikacji mobilnych została wprowadzona w piątek 15.12.2017.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie, a aplikacji tutaj.
 

DeletedUser3118

Guest
No w końcu po tej aktualizacji na iOS-ie zaczęła gra płynnie chodzić. Przed upgradem gra się sama wyłączała. Na szczęście zostało to naprawione. Początkowo myślałem, że to wina telefonu, ale zarówno na telefonie jak i iPodzie działo się to samo, a teraz wszystko śmiga.
Plus dla Was za dobrą zmianę.
 

DeletedUser2739

Guest
Można zapytać się co to za "punkty" 213 ? hm PZ ?

Dobra aktualizacja aplikacji mobilnych... od zainstalowania nowej wersji tylko wywala z gry..
 

Załączniki

  • Screenshot_20171217-140641.png
    Screenshot_20171217-140641.png
    379,6 KB · Wyświetlenia: 55
  • Screenshot_20171223-192950.png
    Screenshot_20171223-192950.png
    72,1 KB · Wyświetlenia: 46
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2110

Guest
nastepny bzdurny pomysl z monetami z gwendoliny :D i co z pytaniem jakie zasady konca swiata ????
Po co mi 10 monet przy 217 wioskach uuuuuaaaahhhhhaaaaa..... ubawiliscie mnie , co za inteligentny człowiek.... to wymysla :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3118

Guest
nastepny bzdurny pomysl z monetami z gwendoliny :D i co z pytaniem jakie zasady konca swiata ????
Po co mi 10 monet przy 217 wioskach uuuuuaaaahhhhhaaaaa..... ubawiliscie mnie , co za inteligentny człowiek.... to wymysla :D
Nowy serwer celowo wyszedł przed świętami. Zrobili gwendoline za (na prośbę moderatora nie napiszę tego słowa na CH) nie idzie trafić środka i ludzie wydają kasę na strzały.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
No w końcu po tej aktualizacji na iOS-ie zaczęła gra płynnie chodzić. Przed upgradem gra się sama wyłączała. Na szczęście zostało to naprawione. Początkowo myślałem, że to wina telefonu, ale zarówno na telefonie jak i iPodzie działo się to samo, a teraz wszystko śmiga.
Plus dla Was za dobrą zmianę.

Błąd został naprawiony przez Apple, ponieważ z ich strony wynikał. Wystarczyło zaaktualizować telefon do najnowszej wersji oprogramowania iOS.



Można zapytać się co to za "punkty" 213 ? hm PZ ? View attachment 454

Dobra aktualizacja aplikacji mobilnych... od zainstalowania nowej wersji tylko wywala z gry..View attachment 457


Tak jak było podawane w aktualizacji są to Punkty Zwycięstw.
Reinstalacja w takim przypadku jest zalecana (łącznie z wyłączeniem telefonu).



nastepny bzdurny pomysl z monetami z gwendoliny :D i co z pytaniem jakie zasady konca swiata ????
Po co mi 10 monet przy 217 wioskach uuuuuaaaahhhhhaaaaa..... ubawiliscie mnie , co za inteligentny człowiek.... to wymysla :D

Jak produkcja poda wytyczne odnośnie końca świata to pojawi się stosowne ogłoszenie. Polecam uzbroić się w cierpliwość.
Co do monet to taka sama zasada jest ze szlachtą, po co komu 2 szlachciców przy 435678365321 wioskach? Nie trudno się domyślić, że ta część eventu jest skierowana do mniejszych graczy dla, których każda monety się liczy. :)



Nowy serwer celowo wyszedł przed świętami. Zrobili gwendoline za (na prośbę moderatora nie napiszę tego słowa na CH) nie idzie trafić środka i ludzie wydają kasę na strzały.

Gwendolina nie jest robiona na życzenie. Decyzje o wypuszczeniu i zawartości decyduje produkcja. Natomiast od momentu pojawienia się eventu jest on "wypuszczany" na święta i różnego typu okazje. Natomiast wprowadzenie monet było zaplanowane już jakiś czas temu i jest to pomysł graczy, więc ponownie udało się nam zrealizować prośby graczy! :)
 

DeletedUser3118

Guest
Błąd został naprawiony przez Apple, ponieważ z ich strony wynikał. Wystarczyło zaaktualizować telefon do najnowszej wersji oprogramowania iOS.



Gwendolina nie jest robiona na życzenie. Decyzje o wypuszczeniu i zawartości decyduje produkcja. Natomiast od momentu pojawienia się eventu jest on "wypuszczany" na święta i różnego typu okazje. Natomiast wprowadzenie monet było zaplanowane już jakiś czas temu i jest to pomysł graczy, więc ponownie udało się nam zrealizować prośby graczy! :)

1. To dziwne bo nie aktualizowałem telefonu, a błąd zniknął także wątpię w winę Apple.
Co roku biorę od nich nowy sprzęt i jakoś nie mam problemu w innych aplikacjach. Cóż za pech, że na Was się uwzięli :/ Mimo wszystko dzięki za naprawę.

2. Okey rozumiem, dawno mnie nie było i mogłem coś przeoczyć w pomysłach.
 

DeletedUser2110

Guest
Troche mnie bawia te pomysly :) zamiast brac sie do roboty i grac na powaznie monet i szlachty im sie za darmo chce :) lepsze byloby szczodre zbiory czesciej i rekrutacja to jest cos nie jakies bzdury w postaci monet haha....
Ja bym chcial wiedziec jak sie skonczy swiat i jakie zasady bo nie wiem czy dalej lac wroga czy barbaki podbijac w roznych prowkach :D
Wiecie jak cos dziala dobrze to zawsze cos musicie spier.....
 
Do góry