Opinie Dyskusja na temat wersji 1.69

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja wersji przeglądarkowej pojawi się w poniedziałek 21.11.2016.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1218

Guest
" Również znacznie zmniejszyliśmy koszt umiejętności plemienia na wyższych poziomach - od tej aktualizacji koszt wynosi 2/3 mniej pod względem kosztów Koron. "
Można wiedzieć, od którego poziomu dokładnie zacznie się ten rabat?
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Formuła zmienia wszystkie koszty, jednak sama zmiana ma największy wpływ na najwyższe poziomy ze względu, że właśnie tam były najwyższe koszty.
 

DeletedUser

Guest
Dalej nie można przekazać tarczy , nie da rady tego zrobić.
 

DeletedUser1444

Guest
Przecież pisze że aktualizacja wchodzi dopiero 21 listopada XDD
 

DeletedUser2330

Guest
Witam, chciałbym zaproponować dodanie ilości surowców znajdujących się w paczce. A raczej zmienienie umiejscowienia liczb.
Nie nad przyciskiem użyj przedmiotu tylko nawet jak jeszcze nie wybraliśmy paczki aby pisało na grafice np gliny.
 

DeletedUser2223

Guest
Ogólnie to chyba najlepsza Aktualizacja jaka weszła w tej grze:) W końcu Coś spieprzyli co się wszystkim graczom Podoba Gratulacja Administracjo w końcu uszczęśliwiliście nas Wszystkich. The Best Aktualka:)
 

DeletedUser1565

Guest
no szczególnie fajne jest to że przed tym nim ktoś Ci przejmie wioskę przenosisz jednostki na inna wioskę i nie giną po straceniu wioski http://screenshot.sh/ofpqGv0INpea0

PS zastanawia mnie jedno po co jest ten beta serwer TW2... ale już mnie to nie dziwi, że z każdą aktualizacja naprawiają 2 błędy, a tworzą 10 nowych...
 

DeletedUser1378

Guest
Beta serwer to pic :) Beta testerami od początku byliśmy/jesteśmy my "Gracze". Pamiętam jak zakładałem konto na TW2 widniał piękny napis "BETA" tylko nie rozumiem dlaczego go zdjęli...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Sierdza

Lekki kawalerzysta
no szczególnie fajne jest to że przed tym nim ktoś Ci przejmie wioskę przenosisz jednostki na inna wioskę i nie giną po straceniu wioski http://screenshot.sh/ofpqGv0INpea0

PS zastanawia mnie jedno po co jest ten beta serwer TW2... ale już mnie to nie dziwi, że z każdą aktualizacja naprawiają 2 błędy, a tworzą 10 nowych...
Beta serwer jest mniej więcej do poznania nowych bugów tydzień wcześniej ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry