Opinie Dyskusja na temat wersji 1.58

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja wersji przeglądarkowej pojawi się w poniedziałek 27.06.2016.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1235

Guest
hip hip hura w końcu
tylko boję się jednej rzeczy czy gra sie nie wysypię jak przy masowej rekrutacji budowli po aktualizacji
zanim wprowadzicie zmiane warto by było zmienić jedna sprawe żeby na zakładce nie wyświetlały sie tylko 25 wiosek tylko wszystkie to by zupełnie ułatwiło sprawę bo przy 1000 wiosek i tak mam 40 zakładek do nacisniecia

do tego bym dodał odznacz wioski co już mamaja zapełnione magazyny wtedy też sie zmniejszy ilość zakładek
 

DeletedUser

Guest
hmm nie wiem jak u was, ale mi masowa rekrutacja nie działa. Przeglądarka google chrome, nie widać przycisku włączającego masową rekrutację tak jak to było zaprezentowane na screenie z aktualizacją. Żeby nie było wchodzę w przegląd->zakładka jednostki
 

DeletedUser2207

Guest
po kilku próbach na nowej aktualizacji stwierdzam, że dyscyplina wojska nie zmieniła się, nadal pojawiają się rozrzuty rzędu kilku sekund:/
 

DeletedUser1305

Guest
Kiedy zostanie uruchomiona funkcja? Poczekam z rekrutacją.
 

DeletedUser911

Guest
Widzę wersje 1.58, ale masowej rekrutacji niestety już nie. Chyba znowu coś Wam nie pykło. Sprawdzałem na Chrome, Firefox i IE.
 

DeletedUser1862

Guest
Moze niech sie support wypowie.. Bo narazie milczy..Dlaczego nie ma masowej rekrutacji ?
 

DeletedUser911

Guest
Jak to jest może ktoś mi wytłumaczy - w angielskiej wersji gry aktualizacja do wersji 1.58 miała być 21.06, docelowo była chyba trzy dni później, czyli 24.06 i tam ta aktualizacja nie pykła, czyli stało się to co u nas. Czyli problem ogólnie znany, ale wszyscy cicho, może wgramy u Polaków i Niemców i u nich to zadziała. U Niemców też nie działa z tym, że u nich było powiadomienie na forum, że aktualka będzie, ale bez masowej rekrutacji.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wkrótce Masowa Rekrutacja zostanie wprowadzona. Na obecną chwilę są jeszcze wprowadzane ostatnie poprawki.
 

DeletedUser

Guest
na razie przestało wyświetlać jednostki w zakładce jednostki są puste kratki więc czekamy co dalej
 

DeletedUser1235

Guest
czekam z niecierpliwością bo juz na forach pisza ze przyspieszy mnie nie ziemsko
 

DeletedUser1235

Guest
funkscja działa super jestem pod wrażeniem ale jak mozna dodać jedna rzecz
beby wojo w rekrutacji nie budowalo sie od lewej do prawej
tylko proporcjonalnie jak wpisze w zakładkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry