Opinie Dyskusja na temat wersji 1.57

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja wersji przeglądarkowej pojawi się w poniedziałek 20.06.2016.

Aktualizacje aplikacji mobilnych pojawią się w przyszłym tygodniu.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie, a aplikacji tutaj.
 

DeletedUser1235

Guest
super świetny pomysł byl w wczesniejszej wersji zablokować bicie monet na zastepstwach
teraz swietny pomysł masowa rekrutacja
ale zostaje jeszcze do zrobienia:
1. jeżeli konto jest dłużnej na zastępstwie niz 90 dni ( ilość dni przykładowo podane ja preferuje 30-60 dni) a własciciel konta nie pojawił sie w tym czasie ani razu to zastepstwo znika i konto po tym czasie czyli kolejne 60 dni zamienia sie w barbarki bo narazie to z tego co pamietam jakis maksymalny okres zastepstwa mial być ale nie moge regulaminu znaleźć i moze wkońcu byście tym zajeli sie
2. kolejnym pomysłem to obnizenie kosztu monet na nie ktorych serwerach co trwają długo bo naprawde spowalnia tą grę jak sie ma 1k wiosek prawie i na zastach nie moga ludzie bić monet bo to spowolnilo cały serwer

3. masowe bicie szpiegow by sie przydało
 

DeletedUser911

Guest
Przygotowanie do Masowej Rekrutacji - fajnie. Szkoda tylko, że tak późno, dla mnie już za późno! Obecnie mam 746 wiosek - gra jest zupełnie nie przystosowana do obsługi takiej ilości wiosek, obecnie to bardziej gra zręcznościowa (tzn. jak szybko klikamy), a nie strategiczna, czyli co klikamy. Jakiś czas temu podjąłem decyzję, że gram do osiągnięcia 1000 wiosek i raczej nie zmienię zdania. Niestety tempo wprowadzania zmian, to jakaś kpina. Najlepsze jest to, ze właściwie wszystkie problemy jakie tutaj mają gracze, były kiedyś już w plemiona.pl, zostały tam one dawno rozwiązane. Tribal Wars 2 nauczyło mnie jednego - nigdy więcej nie tykać żadnego produktu Inno Games.

Jedno pytanie odnośnie aktualizacji, bo nie gram na becie - Czy masowa rekrutacja będzie funkcją premium?


PS. Zainteresowanie na forum takim njusem jak wprowadzenie rekrutacji masowej wprost porażające. Ludzie będzie masowa rekrutacja! Chyba, że już większość jest tak zniesmaczona jak ja.
 

DeletedUser1235

Guest
przepraszamy ze wzgłedu na problemy techniczne wersją 1,57 nie zostanie dzisiaj wprowadzona
serwer nam sie wiesza i nie moze sie pasek wgrac do końca :)))
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Aktualizacja została przełożona na jutro.


PS. martin1117
będę wdzięczna jeśli nie będziesz udzielać się w takiej formie jak wyżej (od tego jest support).
 

DeletedUser1235

Guest
ok ale taki mi się żarcik wczoraj wkradł po prostu wczoraj humorek mi dopisywał

oczywiście nie jestem w składzie support i przepraszam wszyskich jak tak pomyśleli

p.s. Wyślanica postaram przyjąć do wiadomości miłego dnia
 

DeletedUser2207

Guest
Aktualizacja do wersji 1.57 przebiegła pomyślnie, teraz nawet zalogowanie się to sztuka:) Gratuluję i życzę dalszych, tak spektakularnych sukcesów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry