Opinie Dyskusja na temat wersji 1.51

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się pod koniec tego tygodnia.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1235

Guest
fajnie to wyglada po aktualizacji az tyle błędów się pojawiło jedna aktualizacja a z 30 błedów po niej to się boje co ta aktualizacja zrobi

ale jeden jest plus chyba przyspieszyła gierka juz :)))))

i jedno wysłaniczko nie miej do nas pretensji wiemy ze masz ciężka prace czytając to co piszemy ale my cie też rozumiemy komunikacja z nami nieraz bywa ciężka bo ciebie wysylaja na pożarcie do komunikacji z nami współczuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20

Guest
A skład armii w przeglądzie wychodzących ataków?

I jeszcze coś co teraz zauważyłem: w przeglądach wiosek nie ma kordów przy nazwie przez co gdy są one identyczne trzeba najechać myszką i dopiero wtedy lokalizacja się pojawia. Sortowanie w tym wypadku nie działa, bo jest według nazw, ale wioski są wymieszane, bo nie są brane kordy pod uwagę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser911

Guest
W normalnym trybie powinien być serwer beta (z tego co wiem, to jest), na którym została wgrana aktualizacja, po wgraniu aktualizacji dokładne sprawdzenie co ona wysypała, naprawienie tego i dopiero wgranie tego na serwery normalne. Potem poprawa ewentualnie jakiejś kosmetyki - poprawa jakiejś grafiki lub tłumaczenia.

Co wgrywając aktualizacje na becie wszystko było OK?
 

DeletedUser1218

Guest
Ogólnie to dziwi mnie fakt, że anglicy mają już 1.51 a my mamy czekać do końca tygodnia.
 

DeletedUser

Guest
niby jakies tam poprawki sa... ale nadal jet w cholere bledow...blad przesjkakiwania z wioski do kolejnej wioski za pomoca klawisza skrotu niedziala nadal
musze miec rozwinieta liste wiosek aby to dzialalo

kolejne jest to ze jak dluzej przewijam gra sie wiesza nie moze wgrac nastepnej wioski czytaj wczytac olejnej wioski pojawia wi koleczko myslowe ystemu
powyslaniu ataku klawiszem skrottu nie odswieza mi ilosci wojsk automatycznie tez sie wiesza to.

fajnie by bylo jak by7scie zrobili licznik zrabowanych surowcow do zlodzieja dnia...
 

DeletedUser1235

Guest
no to punktujemy
1. w podglądzie wojo które sobie poszło do ataku na farme dalej jest pokazywane ze stoi w wiosce :)))

na razie więcej nie zauważyłem
 

DeletedUser1286

Guest
Ja tego problemu nie mam jak kolega wyżej. Jak na razie jest OK. Przez ostatnie dni byłem bliski powyrywania włosów z łysej głowy, ale irytujące błędy zostały zlikwidowane. Popieram pomysł testowania aktualizacji i dopiero po teście wgrywania ich na serwery.
 

DeletedUser1841

Guest
Dla mnie jest wszystko ok. Teraz można farmić i atakować bez przeszkód.
Aktualizacja weszła pomyślnie.
Dziękujemy za udogodnienia.
Ps jeszcze tylko masowa rekrutacja wojsk i nie mam więcej zastrzeżeń.
 

DeletedUser1305

Guest
Wszystko ok poza tym, że gra się tnie i czasami nawet przez 5 wiosek nie da się przeskoczyć bez odświeżania, bo wszystko staje.
 

DeletedUser1218

Guest
Ja osobiście nie uświadczyłem tego problemu. Może po prostu masz niestabilny ping? Obskoczyłem dzisiaj konta znajomych (~400 wiosek) i zero problemów.
 

DeletedUser20

Guest
U mnie bez zmian, chcę porównać raporty z 3 zastów i co chwila, któreś konto się zacina.
 

DeletedUser1218

Guest
Może miałem farta i trafiłem na godzinę z mniejszym obciążeniem :p
 

DeletedUser1305

Guest
Ping to raczej nie, bo gram też w inne gry przez neta i nigdy nie mam problemu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry