Opinie Dyskusja na temat wersji 1.43

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w poniedziałek 15.02.2016.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1235

Guest
no i wszystko pieknie mamy 43 lacznie aktualizacji gry
a w zadnej nie ma masowej rekrutacji woja i masowej budowli budynków
i chyba na tym etapie gry by sie przydało obniżenie kosztu monet mam ponad 500 wiosek farmie na potęgę i mam 14 grubasow
a pelnych ofow 250 i co z tego jak podbijam po kilka wiosek dzienie wiec powiedzcie mi do czego ta gra ma zmierzać zeby ludzie sami sie poddali czy wy nie macie pojecia o tej grze że:
1. jak nie zrobicie tanszych monet to ludzie zaczna konczyć bo wiecej jest do przejmowania niz wolnych grubasow sie ma stosunek 10:1 (ilość wiosek do przejecia do iłości grubasow)
2. budowa masowa budynkow- przy 500 wioskach zajmuje to 30-45 minut jak trzeba przeleciec kazda wioske a tak by zajmowalo 5 min max
3. masowa budowa woja zajmuje okolo 1h zamiast jak by bylo udognienie masoe bycie to 5 minut

pozdrawiam i sie zastanówcie nad ta grą

i jeszcze dodam wasze kurna supel aktualizacje zrobily to ze w 500 wioskach mam do wybicia 57 prowiantu bo tyle nagle miejsca sie zwolnilo po prostu super kolejna godzina z glowy
byście mogli dorzucac z automatu ta wolna ilosc prowiantu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Funkcje masowego zarządzania kontem są jednym z priorytetów i zostaną wprowadzone jak tylko prace nad nimi zostaną ukończone. Trudno mi określić jaki to będzie dokładnie termin bo wszystko musi zostać jeszcze przetestowane.

Jeśli chodzi o zmianę kosztu monet to ta opcja na obecną chwilę nie jest planowana. Nie ma możliwości wprowadzenia takiej opcji bezpośrednio do gry. Jest to jedna z opcji, która musi być wprowadzana bezpośrednio w ustawienia danego świata.
 

DeletedUser1235

Guest
dziękuje za odpowiedz ale właśnie koszty monet mozna obniżać na każdym świecie osobno wiec moze wybpóbujcie jak to bedize działała na swiecie "huniade" juz kilka osob ma po 500 wiosek a naprawde jest duzo nieaktywnych graczy do rozebrania
 

DeletedUser1235

Guest
szkoda by przyspieszyło to grę bo na plemionach po czasie właśnie obniżali koszt monet dla wszystkich
 
Status
Zamknięty.
Do góry