Opinie Dyskusja na temat wersji 1.42

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 3.02.2016.

Aktualizacja aplikacji Android zostanie wprowadzona 8.02.2016.

Aktualizacja aplikacji iOS pojawi się 25.02.2016

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie, a listę zmian w aplikacji Android tutaj, a iOS tutaj.
 

DeletedUser1413

Guest
Przeniesienie jednostek?

Słowa którymi bym to opisał kwalifikowało by mój post do bana, cieszę się tylko z tego że na stare serwery nie będzie to wprowadzone, ale na nowy osobiście już nie wejdę. Za wielkie ułatwienie jak dla mnie, mogę w 1 dzień wysłać na wroga 20 offów z jednej wioski?

Dziękuję za taką strategię .. :)
 

DeletedUser438

Guest
Przeniesienie jednostek?

Słowa którymi bym to opisał kwalifikowało by mój post do bana, cieszę się tylko z tego że na stare serwery nie będzie to wprowadzone, ale na nowy osobiście już nie wejdę. Za wielkie ułatwienie jak dla mnie, mogę w 1 dzień wysłać na wroga 20 offów z jednej wioski?

Dziękuję za taką strategię .. :)

To jeszcze nic jeśli włączysz w 20 wioskach do robienia 100 lk i w drugich 20 wioskach 100 łk to będziesz miał w 7:50 h offa składającego sie z 2000 lk i 2000 łk :) albo w 4000 lk w 6:16 h :):):)

Załóżmy ze masz 100 wiosek pod deffa zostawiasz w każdej z tych wiosek po 500 prowiantu i w tych wiochach masowo robisz rekrutacje po 100 jednostek offa później zsyłasz do wiosek gdzie brakuje ci wojska ofensywnego i tak w dzień masz gotowe kilka wiosek z full offem tylko pytanie jak tu sie teraz bronic zazwyczaj gracz zrobił akcje stracił z 50 offów i obrońca ma czas na odbudowę woja itp a do tego wie ze z tych 50 wiosek już offa nie poleci przez kilka dni a teraz hmmmmm

Powiem więcej jeśli ja bym zostawił w każdej mojej wiosce po 500 prowiantu dla produkcji offa to bym miał 35.300 lk hahahaha i to w 6h ale takie pytanie czy na pewno twórcy gry wzięli to pod uwagę ze ktoś taki jak ja może wymyślić cos takiego a teraz maniacy do roboty liczę ze zniszczycie grę na nowych światach :):) aaa ci którzy maja mało czasu na grę tak z 3h na dzień to nawet nie zaczynajcie gry bo zrobią z was sieczkę

Ciekawe czy twórcy gry sie zastanowili albo zapytali swoich kolegów z plemion dlaczego to nie zostało tam wprowadzone :):)

Ta funkcja da Ci możliwość przeniesienia jednostek ofensywnych na front tym samym daj do zrozumienia wrogom ze albo będą siedzieć całymi dniami w grze i bronic wiosek albo już mogą wciskać kasacja konta :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1832

Guest
Czas do zapełnienia magazynu dalej jest ukazywany nieprawidłowo. Kiedy to zostanie naprawione?
 

DeletedUser1834

Guest
Już po aktualizacji.. działa to już? bo na Munkholmen nic się takiego nie zaktualizowało a był restarcik
 

DeletedUser1235

Guest
"Do Komturii możesz teraz uzyskać dostęp poprzez skrót klawiaturowy "O"."

jest to udogodnienie super tylko zamiast "O" bym zmienił na "N" a dlaczego żeby były najważniejsze literki koło ciegie czyli "H" "B" "N"

a nei wykrzywiam teraz palec i do tego bym pozmieniał trochę skróty
na "z" i "x" bym wstawił przesun wioske do przodu lub do tyłu tez by to ułatwiło a nie strzałki z dodaktowo shiftem


bo mozna połamać rekę jak sa ustawione wszystko
 

DeletedUser1834

Guest
martin tutaj podejrzewam że tego nie zmienią chociaż nie.. możemy w sumie prosić o skróty
K - koszary
R - ratusz
k - komturia ? (?)
oni to wzięli ze skrótów hall, order, barracks i tak jest w każdej grze od 1 litery i raczej nie zmienia ;d

Witam, jak z aktualizacją 1.42 na Munkholmen ?
Bo nic się takiego nie zaktualizowało a był restarcik o 15 na tym świecie, czy na ten świat zostanie to w końcu wprowadzone?
W informacji było napisane że na najnowszy, oraz wszystkie nowe światy które się pojawią, więc na Munkholmen ma być tak?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1235

Guest
martin tutaj podejrzewam że tego nie zmienią chociaż nie.. możemy w sumie prosić o skróty
K - koszary
R - ratusz
k - komturia ? (?)
oni to wzięli ze skrótów hall, order, barracks i tak jest w każdej grze od 1 litery i raczej nie zmienia ;d
nie wazne jaka jest literka ważne żeby łatwo sie grało
 

DeletedUser1834

Guest
to że masz skrót już jest łatwo xD aleś ty wybredny
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Przenoszenie jednostek zostanie wprowadzone jutro. Niestety w związku z małymi problemami nowa funkcja nie mogła zostać wprowadzona dzisiaj.
 

DeletedUser1235

Guest
Przenoszenie jednostek zostanie wprowadzone jutro. Niestety w związku z małymi problemami nowa funkcja nie mogła zostać wprowadzona dzisiaj.
a da sie zmienic z literki "O" na literke "N" skrót i klawisze wioska do przodu do tyłu na "Z i X" naprawde by to ułatwiło
 

DeletedUser1286

Guest
Co do przenoszenia jednostek... Jest to jakoś ograniczone ilością wolnego prowiantu, czy da się przenieść np. kilka zagród do jednej?

Nie było pytania, już wszystko wiem :) Ograniczone prowiantem...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mam pytanko, kiedy możemy wykorzystać współgracza na aplikacje iOS? Przecież tego długo czekałem i nie mogę korzystać.
Na android jest dostępne a na iOS nie jest. Dlaczego?
 
Status
Zamknięty.
Do góry