Opinie Dyskusja na temat wersji 1.38

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w czwartek 17.12.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser1547

Guest
Jak będzie działał bonus do rekrutacji w przypadku koszar na 25 poziomie? Przykładowo jednostka X rekrutuje się bez bonusów 100s. Mam 25 poziom koszar i teraz jak to działa. Czy działa tylko bonus 15% (wtedy rekrutacja będzie wynosiła 85s) czy może wliczane będą poprzednie bonusy (5% oraz 10%) i wtedy jednostka X będzie się rekrutowała 72,6s
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1444

Guest
Aha czyli rekru woja dla was wydaje się za wolne po tej ZMIANIE i jeszcze szybciej chcecie rekrutować wojo Nie mam pytan..
 

DeletedUser1547

Guest
Jak będzie działał bonus do rekrutacji w przypadku koszar na 25 poziomie? Przykładowo jednostka X rekrutuje się bez bonusów 100s. Mam 25 poziom koszar i teraz jak to działa. Czy działa tylko bonus 15% (wtedy rekrutacja będzie wynosiła 85s) czy może wliczane będą poprzednie bonusy (5% oraz 10%) i wtedy jednostka X będzie się rekrutowała 72,6s

zaraz zaraz, chyba zadałem złe pytanie, bo wg tego co jest napisane w liście zmian to koszary podniosą czas rekrutacji...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1646

Guest
Koszary

Trzy nowe technologie zostaną dodane do Koszar. Podniosą one czas rekrutacji nawet o 15%. Oto nowe technologie:

  • Sierżant Koszary na poziomie 10: Czas rekrutacji zwiększony o +5%
  • Porucznik Koszary na poziomie 20: Czas rekrutacji zwiększony o +10%
  • Kapitan Koszary na poziomie 25: Czas rekrutacji zwiększony o +15%

Przecież wyraźnie pisze ze czym wyższy poziom koszar to jednostki dłużej się będą robić ;P
 

DeletedUser1646

Guest
Nie chce się czepiać ale powinno być przyśpieszona badz zmniejszony a nie zwiększona, bo jednak jest to różnica jak by na to nie patrzeć;)
 

DeletedUser911

Guest
W angielskiej wersji jest poprawnie: Recruitment times decreased by... czyli czas rekrutacji spada
 

DeletedUser473

Guest
Nie chce się czepiać ale powinno być przyśpieszona badz zmniejszony a nie zwiększona, bo jednak jest to różnica jak by na to nie patrzeć;)
W angielskiej wersji jest poprawnie: Recruitment times decreased by... czyli czas rekrutacji spada
Podobno nie chcecie, żeby support zajmował się pierdołami, tylko poważnymi problemami dot. ułatwienia rozgrywki, a zawracacie głowę czymś takim? Każdy przecież rozumie o co kaman ;)
 

DeletedUser1646

Guest
Podobno nie chcecie, żeby support zajmował się pierdołami, tylko poważnymi problemami dot. ułatwienia rozgrywki, a zawracacie głowę czymś takim? Każdy przecież rozumie o co kaman ;)
Support jest od pomagania a nie wdrażania aktualizacji to raz, więc poprawić posta informacyjnego w niczym nie przeszkadza i to również nie przeszkadza w tym by być łącznikiem między deweloperami gry a społecznością (czyt: graczami)
Po drugie w tą grę grają również młodzi ludzie co nie muszę mówić jak by to zinterpretowali. Więc jakie tam zawracanie głowy?
 

DeletedUser473

Guest
Support... Deweloperzy... Potejto, potato :) Bez urazy.
Mnie też nie raz tłumaczenia denerwują. Milion razy prosiłem o zmianę opisu łucznika na koniu, który był żywcem skopiowany z Plemion "jedynki" i nijak się miał do obecnej funkcji tej jednostki. W końcu zmienili, a jak to zrobili, to ręce mi opadły... Zdania złożone od d...y strony, niepoprawne gramatycznie są wszędzie... W pewnym momencie odpuściłem, bo z wiatrakami nie wygrasz!

EDIT: Szacun ;) bo właśnie sprawdziłem i kilka opisów zostało poprawionych ;)
 

DeletedUser

Guest
Przecież to nie działa! Znowu ktoś coś... Ehhh! Szkoda gadać ;(
 

DeletedUser1646

Guest
A gdzie Wy widzieliście by przy którejś z aktualizacji działało wszystko tak jak pisząo_O
 

DeletedUser1727

Guest
Lucznik na Koniu jak byl 7:30 tak dalej jest :) mimo koszar na 25, lekka mimo 6:00 dalej to samo :)
Bonus widocznie zostal zle wprowadzony. Nic nie daje mimo IKONKI z ptaszkiem

EDIT: Jest duzy bląd co irytuje graczy. Normalnie to działa kiedy zrekrutujesz juz. Kiedy nastawiasz godzina jest taka sama czyli 6:00 a jesli wbijesz do rekrutacji ponizej 5 daje :) czyli te 15% daje, lecz przy rekrutacji jest stary czas
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1444

Guest
Hahahahah jebłem jak wbilem do koszar na tydzien szybsza rekrutacja za 199 KORON ahahahhahaha tak jak mówiłem bedzie to płatny dodatek w chuj nam gre umilacie tyle że za nasze pieniądze WSZYSTKo dno i wodorosty
 

DeletedUser1723

Guest
Czy wy (wprowadzający te idiotyczne aktualizacje) do reszty postradaliście rozum ?

Jak można wprowadzać takie zmiany w trakcie rozgrywki na danym serwerze ? Zmiany które zmieniają styl gry i wg cały przebieg rozgrywki o 360 %.
To jest "panna lekkich obyczajów" tak jak by wam ktoś w trakcie umowy o pracę zmienił warunki tej umowy z 2000 zł na 200 i kazał wam tyrać 5x więcej , i to tuż przed emeryturą , gdzie nie macie możliwości zrezygnować z pracy (tzn macie , ale cały wasz wkład dotychczasowy trafi do sedesu)

Mam nadzieje że jeśli nie zmienicie podejscia do graczy to Ci po ukończeniu swoich serwerów już nigdy nie popatrzą się na tą gre - wtedy może zrozumiecie że tak nie można...
 

DeletedUser506

Guest
Ta gra robi się bardziej tandetna od wersji pierwszej...

Rozgrywka trwa rok a wy wprowadzacie zmiany na istniejącym świecie ? Brakuje jeszcze na zamkniętych światach "Druga Wioska" mając już ponad 100/200 ;> Na starszych światach (czyt. <9) gracze mają po 50 wiosek offowych, a mury budują się po 18 godzin ? To jest kpina i patologia co się tu dzieje, niby miała być to "lepsza wersja" a wyszedł "lepszy niewypał". Zmiany powinny być wprowadzane od nowych światów ...

Coraz więcej graczy rzuca tą grę, dlatego też dodajecie bonusy za korony które ułatwiają rozgrywkę ? Zrobicie z tej gry "Pay To Win" ? Jeszcze więcej graczy skończy grę, a wówczas może zobaczymy płatną rejestrację ;)
 

DeletedUser

Guest
Gra od samego początku była maszynką do trzepania kasy :) Każda kolejna aktualizacja niestety to potwierdza. Cieszę się że mam to za sobą i nigdy więcej ;)

ps. Nawet nie ma możliwości przekazania komuś mega koron za wygranie św :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry