Opinie Dyskusja na temat wersji 1.37

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w poniedziałek 14.12.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser20

Guest
Natychmiastowa rekrutacja jednostek... No fajnie.

//Edit: Przez chwilę mogłem skrócić rekrutację 300 toporków za 140 koron, odświeżyłem przeglądarkę, bo w ustawieniach nie mogłem wejść w zakładkę Trybu Współpracy i już tego nie ma...
 

DeletedUser1511

Guest
Co się dzieje ?
Koszary oraz Ratusz za duże ilości surki można wybudować w 1h to bedzie norma czy tylko jakaś happy hour?
A może to bug?
 

DeletedUser

Guest
Pierwszy raz kiedy jestem zmuszony skomentować aktualizacje..
Co to za porażka no. :(
 

DeletedUser1511

Guest
Ja kończę bo nie podoba mi się od zawsze taki brak szacunku dla graczy!
Jak już wprowadzacie aktualizacje to może pomyślcie o nas i zmieniajcie reguły na nowych światach.
Który to już raz jest zmiana w trakcie walki dla laików to nie problem bo graja z dnia na dzień ja się przykładam i planuję z dużym wyprzedzeniem swoje posunięcia. Po prostu brak słów.
 

DeletedUser1570

Guest
Niestety muszę się zgodzić z przedmówcami. To co powstało dzisiaj to jakiś skromnym słowem żart.

Tutaj nie ma żadnego balansu. Co z tego, że wojsko rekrutuje się długo jak wszystko inne jest w kij drogie? Zwłaszcza na nowym świecie osoby, które już mają 20 poziom ratusza to panowie na włościach, bo w obecnej chwili osoby, które rozwijały się do tej pory trochę wolniej zostali ukarani.

Czy istnieje szansa, by w najbliższym czasie naprawić to co zostało zepsute? Zaglądając po dniu nieaktywności na forum swojego plemienia widzę, że praktycznie każdy pała nienawiścią za to i moge się założyć, że w inych plemionach dzieje się to samo,
 

DeletedUser1723

Guest
W tej grze już wiele razy było wprowadzane coś co godziło w ambitnych i aktywnych graczy , jednak zwykle przymykałem na to oko powtarzając sobie "przecież oni i tak mają to w nosie co gracze sądzą" , jednak to do czego twórcy posunęli się przy okazji tej aktualizacji zmusiło mnie od rejestracji na tym forum...


Spytam się kolokwialnie i wprost - co wy do czorta z tą grą robicie ?! Jeśli chcecie zniechęcić nas do gry i pozbyć się "problemu" graczy to lepiej od razu zamknijcie serwery , lub wprowadźcie "abonament" , bo takie akcje w stylu płacisz i masz full wojska , lub to co zrobiliście z czasami budowli woła o pomstę do nieba. Aż dziw bierze że ta gra śmie się odwoływać do tribal wars (Plemiona) , jedynym plusem tej gry to grafika , całą reszta to same minusy w porównaniu do poprzedniczki... gdybym wiedział że ta gra pójdzie w takim kierunku , nigdy bym się na nią nie popatrzył - teraz niestety muszę marnować swój czas na nią bo jestem to winny 150 graczom których mam pod sobą w plemieniu - szkoda tylko że twórcy gry nie myślą tak o graczach , a jedynie o napełnieniu swoich skarbców...

Tylko nie rozumiem , jaki sens ma zmiana czasu budowy budynków ? Chcecie jeszcze bardziej zniechęcić graczy do gry ? ta gra do tej gry była zbyt nudna i mozolna , a to co zostało zrobione teraz jeszcze bardziej ją pogrąży...


Moja rada dla twórców , jeśli chcecie na tej grze zarabiać , to zróbcie w końcu coś w rodzaju premium konta które umożliwi tak jak było to w 1 np. masową rekrutacje we wszystkich wioskach , lub ustawienie do kolejki budowy więcej jak 2 budowle... I wiele wiele innych PRZYDATNYCH rzeczy , a nie promujecie bogatych maniaków których w tej grze jest zdecydowana mniejszość...

Mam nadzieje że wycofacie się z wprowadzonych zmian , dla dobra tej gry.


Pozdrowienia dla całej administracji śle społeczność CANNABIS serwer 7 , 9 i 12.
 

DeletedUser801

Guest
Nie widziałem głupszej aktualizacji od tej. Dla kogoś kto gra bez koron na nowym świecie dogonić czołówkę to rzecz niewykonalna, graczy na mojej prowincji jest bardzo dużo barbarek bardzo mało, mimo farmienia całą dobę na akademię chyba nie uzbieram nigdy. Nie wiem jak długo administracja myślała nad tymi zmianami, choć mam wątpliwości czy w ogóle myślała, ale wprowadzać takie zmiany podczas gdy jedni już mają trzy wioski, a inni się dopiero zarejestrowali to głupota której dawno nie widziałem. Już Eremitage mi się przestało podobać ze względu, na ciągnącą bez końca rozgrywkę, to teraz mnie dobiliście. Jak dogram do końca roku to będzie sukces.
 
Status
Zamknięty.
Do góry