Opinie Dyskusja na temat wersji 1.34

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 25.11.2015.

Przewidywany czas pojawienia się aktualizacji aplikacji iOS oraz Android to 7.12.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian odnośnie wersji przeglądarkowej znajdziecie w tym temacie, a zmiany dotyczące aplikacji mobilnej znajdziecie tutaj.
 

DeletedUser20

Guest
1. Mam wrażenie, że nie do końca o to chodziło jeśli chodzi o nawiasy w koszarach. Tam powinny być WSZYSTKIE jednostki - te które są w rekrutacji, te które są poza wioską na wsparciu lub atakujące jakąś wioskę. Podanie jednostek będących w wiosce wraz z rekrutowanymi mija się z celem, bo to sobie można łatwo policzyć.

2. Ikonka z surowcami dostępnymi w depozycie nie znika:
0fs80u0.png

Poza tym w porządku aktualizacja :)
 

DeletedUser438

Guest
1. Mam wrażenie, że nie do końca o to chodziło jeśli chodzi o nawiasy w koszarach. Tam powinny być WSZYSTKIE jednostki - te które są w rekrutacji, te które są poza wioską na wsparciu lub atakujące jakąś wioskę. Podanie jednostek będących w wiosce wraz z rekrutowanymi mija się z celem, bo to sobie można łatwo policzyć. :)

Też tak myślę ja bym to widział tak
grYBRdY.png


Przykład z katapulty - 500 ilość wojska stacjonującego w wiosce / 1620 Ilość wszystkich jednostek także tych na misjach (82) Jednostki w rekrutacji

Ja nie wiem jak oni wybierają te pomysły od graczy :)
 

DeletedUser911

Guest
Również jestem zdania, że powinny być wszystkie, trochę się zawiodłem, ze jest inaczej.
Podział na grupy w darowiźnie ok, ale dlaczego tylko w darowiźnie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry