Opinie Dyskusja na temat wersji 1.30

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w poniedziałek 26.10.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
A co z naprawą błędu który nie wyświetla kolorów wiosek przy maksymalnym oddaleniu?
 

DeletedUser

Guest
I znów tylko kosmetyczne poprawy i naprawy mniej ważnych błędów. A co z istotnymi zmianami które poprawią grę? W dziale propozycje czytałem posta że macie wiele pilnych spraw na wczoraj i to to mają być pilne sprawy na wczoraj? To chyba jakaś kpina!!!

Podgląd jednostek jest tragiczny
Chce rekrutować w koszarach jednostki ale nie wiem ile czego mam już wyprodukowane. wyświetlają mi się tylko jednostki które są w wiosce, a prawie cały czas wojska biegają po farmach. Chciał bym mieć przegląd ile jakich jednostek jest wyprodukowanych z poziomu koszar.

Brak mini mapy lub kolejnego oddalenia.
Jak mam planować strategię w grze strategicznej jak nie mam pełnego zobrazowania sytuacji wokół plemienia. Wchodzenie za każdym razem w TW i generowanie mapy jest męczące. Wolał bym to mieć od razu w grze a nie na stronach zewnętrznych.

Bez masowej rekrutacji gra w późniejszym etapie gry niema żadnego sensu
Na plemionach raz dograłem do 100 wiosek bez KP ale potem uznałem że albo trzeba kończyć grę albo kupić KP. Niestety przy tylu wioskach nie będę siedział cały dzień i klikał tylko rekrutację wojska. Na razie zacząłem grę na najnowszym serwerze, ale bez tej opcji nie widzę sensu grać dłużej niż do tych wspomnianych 100 wiosek. Szkoda mi czasu. Mam rodzinę której też chce poświęcić czas a nie siedzieć na komputerze cały czas jak tylko wrócę z pracy.

To są najpilniejsze życzy które powinny być nie na wczoraj ale na przedwczoraj. Wprowadzajcie zmiany które są istotne a nie kosmetyczne.

Pozdrawiam: Magisater
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
To o czym piszesz powinno znaleźć się w dziale propozycje, ponieważ nie ma to żadnego związku z wersją 1.30. Co więcej publikując to tutaj uniemożliwiasz wypowiedzenie się innym graczom odnośnie podanych przez Ciebie ulepszeń gry.

Od kilku aktualizacji widać na czym obecnie, głównie się skupiamy, a mianowicie naprawa błędów. Dodawane są również funkcje, których wprowadzenie było planowane na długo przed startem gry, takie jak Umiejętności Plemienia, czy Wspólna gra.

Warto też nie zapominać o Aktualizacji Balansującej II. Wprowadzi ona dużo zmian.
 

DeletedUser20

Guest
To wszystko już się pojawiało więc po co miałby pisać w propozycjach? Tutaj za to może przypomnieć o tym co niezbędne. I słusznie.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
To wszystko już się pojawiało więc po co miałby pisać w propozycjach?

Dlatego, że tam jest odpowiedni do tego dział.

Dodatkowo jak przesyłamy informacje do deweloperów to przeglądamy konkretny dział. Potrzebne są informacje odnoście aktualizacji 1.28 to sprawdzamy właśnie ten temat. Jak przesyłamy informacje odnośnie ulepszeń gry to przeglądamy temat z propozycjami. Dlatego tak ważne jest, żeby każdy post był w odpowiednim dziale.

90% z propozycji jest zgłoszona, 10% to abstrakcyjne pomysły.
 

DeletedUser1440

Guest
"Punkty Honoru z poprzedniego tygodnia będą teraz wyświetlane na liście członków Plemienia." nie działa, serwer Juval
 
Status
Zamknięty.
Do góry