Opinie Dyskusja na temat wersji 1.21

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w poniedziałek 3.08.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser20

Guest
Wydaje mi się, że opcja restartowania koło graczy z plemienia nie działa prawidłowo.

Spróbowałem na jednym z serwerów na którym się kiedyś zalogowałem, dołączyłem do plemienia, które przyjmowało wszystkich i zrestartowałem.
Na mapce wylądowałem w miejscu gdzie jest różowe (nie zaktualizowało się jeszcze, dlatego wziąłem najbliższego gracza). Koło mnie nie ma nikogo z plemienia.
 

DeletedUser473

Guest
Tak samo jak i opcja resetowania zadań, jeszcze po poprzedniej aktualizacji....
 

DeletedUser

Guest
Jestem zażenowany, że znowu są dodawane zbędne opcje (np wyróznienie ofert premium w koszarach. Totalnie niepotrzebne moim zdaniem, przecież wcześniej jak świeciły się na złoto to były już dostatecznie dobrze widoczne, nie trzeba jeszcze dodawać specjalnego paska) podczas gdy największe bugi gry dalej nie zostały ruszone...

Te aktualizacje wyglądają tak jakby twórcy robili to trochę na odwal i na łatwiznę - dodają zbędne pierdoły, ponieważ dodanie ich jest dużo prostsze niż naprawienie najwiekszych bugów, aby pokazać, że coś tam robią...
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Za naprawianie błędów oraz wdrażanie nowych funkcji gry są odpowiedzialne dwa różne zespoły więc to o czym mówisz mija się z prawdą.
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie odnośnie wprowadzenia poprawki z nieaktywnymi graczami. Z tego co widzę na Juval już się zmieniają w wioski barbarzyńskie. Na Gyalui Var jak stały, tak stoją. Czy w 'starych' światach też ta funkcja będzie wprowadzana?
 

DeletedUser20

Guest
@Callisto na Juval to pojawiają się wioski barbarzyńskie zamiast drugich wiosek, graczy, którzy ich nie skończyli do tej pory. To nie ma nic wspólnego z usuwaniem nieaktywnych graczy. Pod tym względem chyba się nic nie zmieni, bo w hotfixie ani aktualizacji nie ma mowy o koronach, o które przede wszystkim chodzi i które blokują usuwanie nieaktywnych graczy.
 

DeletedUser

Guest
No własnie nie wiem, zupełnie inaczej to wygląda u mnie. Na szaro są prawie wszystkie mikro wioski, poza może trzema które ktoś minimalnie rozwinął. Tak to wszystkie zszarzały. Poza tym, opcja drugiej wioski mi pojawiła się po rozbudowaniu trochę tej pierwszej, więc wygląda na to, że to są wioski tych co po prostu się zarejestrowali i na tym zakończyli przygodę.
Na GV za to cisza.
 

DeletedUser20

Guest
Jestem praktycznie pewien, że to są te nowe wioski. Policz sobie, w każdej prowincji jest około 12-13 graczy i u Ciebie też, nic nie zniknęło.
Po prostu pojawiły się nowe barby, to też możesz policzyć. W prowincji powinno być tyle nowych, małych wiosek barbarzyńskich ilu zostało graczy z jedną wioską :)

A jednak! Gratuluję twórcom, bo wreszcie wioski barbarzyńskie zastępują nieaktywnych graczy. Chyba już od kilku dni, ale dopiero dzisiaj to zauważyłem, bo do środka serwera mam kawałek, a tam się zaczęło.
Ale cieszę się, że się myliłem i że jednak graczy z koronami mieliście na myśli w tej aktualizacji. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry