Opinie Dyskusja na temat wersji 1.19

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 8.07.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser414

Guest
Hmm... czyli najprostsze rzeczy olane po calosci. A czy moglbys mi najprostszym jezykiem wyjasnic, dlaczego cos co moze byc wdrozone w 5 minut, jest ciagle olewane przez tworcow? Co za problem dodac jeszcze jeden skrot, ktory na pozniejszym etapie gry jest niezbedny tak samo jak ratusz, akademia czy koszary? To nie jest dodane nowej funkcji gry, lecz jedynie poszerzenie jej (w tym wypadku dodanie skrotu do komturii). Zamiast komturii dodano skrot np. dla placu, ktory jest najmniej przydatnym skrotem. Ot logika :/

- brak kropek obok budynkow w przegladzie
- zaznaczanie tekstu w wiadomosciach nie dziala (tu chodzi o zaznaczanie tekstu od razu po otwarciu wiadomosci)? Jedna opcja to cytowanie i wtedy mozna zaznaczac tekst.
Nie edytuje powyzszej wiadomosci, poniewaz nikt by tego nie zauwazyl.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser911

Guest
  • Konta nieaktywnych graczy będą teraz zmieniać się w wioski barbarzyńców po upływie odpowiedniego czasu
Odpowiedni czas, to jaki czas? Tydzień, miesiąc, rok?

  • Został dodany limit jednostek do zleceń rekrutacyjnych w Koszarach. Zmiana ta została zaimplementowana w celu uniknięcia wydawania wszystkich zasobów na rekrutację maksymalnej ilości jednostek jednego typu jak pokazane jest w samouczku. Gracze nie są wtedy w stanie rozbudowywać budynków. Limity ograniczają ilość jednostek na danym poziomie Koszar.
Czytałem to ze trzy razy i nie rozumie. Czyli mając koszary na poziomie 1, nie będę mógł wrzucić do rekrutacji na raz np. 100 pikinierów, ale będę mógł 20 razy wrzucić po 5? O jakiej blokadzie rozbudowy budynków mówimy? Nie ma przecież żadnej możliwości zablokowania się w rozbudowie do czasu osiągnięcia zagrody na poziomie 30.

  • Możesz teraz ponownie zobaczyć swoje ostatnie raporty na ekranie informacji o wiosce.
To kiedyś nie można było? Korzystam z tej opcji codziennie i nie zauważyłem, żeby raportów na ekranie informacji o wiosce przez jakiś czas nie było (naprawiliśmy błąd, którego nie było :p).

  • Tekst może być ponownie zaznaczony w wiadomościach
Jak nie mogłem zaznaczyć tekstu w wiadomościach, tak nie mogę tego zrobić nadal.
 

DeletedUser1235

Guest
co do koszar tez tego nie rozumiem po co to komuś i jak to działa tez czytam to juz 5 raz i nie rozumiem

pasek z lista wiosek nie działa poprawnie nie da sie przejść do ostatnich 3 wiosek bo pasek wchodzi pod zakładkę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
  • Konta nieaktywnych graczy będą teraz zmieniać się w wioski barbarzyńców po upływie odpowiedniego czasu
Odpowiedni czas, to jaki czas? Tydzień, miesiąc, rok? 14-30 dni

  • Został dodany limit jednostek do zleceń rekrutacyjnych w Koszarach. Zmiana ta została zaimplementowana w celu uniknięcia wydawania wszystkich zasobów na rekrutację maksymalnej ilości jednostek jednego typu jak pokazane jest w samouczku. Gracze nie są wtedy w stanie rozbudowywać budynków. Limity ograniczają ilość jednostek na danym poziomie Koszar.
Czytałem to ze trzy razy i nie rozumie. Czyli mając koszary na poziomie 1, nie będę mógł wrzucić do rekrutacji na raz np. 100 pikinierów, ale będę mógł 20 razy wrzucić po 5? O jakiej blokadzie rozbudowy budynków mówimy? Nie ma przecież żadnej możliwości zablokowania się w rozbudowie do czasu osiągnięcia zagrody na poziomie 30. - całkiem logiczne, jak zostało podane "limity ograniczają ilość jednostek na danym poziomie Koszar", co za tym idzie jedno zlecenie na 1 poziomie to 5 jednostek, drugie może mieć kolejne 5. Co do rozbudowy też dość proste, wrzucicie wszystko w wojsko, a reszta stoi bo nie ma surowców. Pomoże to w optymalizacji rozwoju.

  • Możesz teraz ponownie zobaczyć swoje ostatnie raporty na ekranie informacji o wiosce.
To kiedyś nie można było? Korzystam z tej opcji codziennie i nie zauważyłem, żeby raportów na ekranie informacji o wiosce przez jakiś czas nie było (naprawiliśmy błąd, którego nie było :p). - nie wszyscy to widzieli.

  • Tekst może być ponownie zaznaczony w wiadomościach
Jak nie mogłem zaznaczyć tekstu w wiadomościach, tak nie mogę tego zrobić nadal. - zgłoszone
 

DeletedUser1235

Guest
"Zduplikowane skróty klawiszowe nie będą już pokazywane." - pięknie napisane a i tak są zduplikowane
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Dział do zgłaszania błędów jest w innym miejscu, proszę je tam zgłaszać uprzednio zapoznając się z zasadami zgłaszania błędów. Tutaj takie posty będą kasowane.
 

DeletedUser

Guest
Wszystko fajnie tylko dlaczego zniknęły paski przy jednostkach, które wyświetlały się gdy prowadziliśmy rekrutację i informowały mniej więcej o długości rekrutacji danej partii jednostek? Rozumiem, że jest nowa opcja ale przyzwyczajenie do patrzenia czy jest pasek czy nie ma pozostało, dobrze by było to dodać wraz z nową opcją
 

DeletedUser1235

Guest
nie można zmienic skrótu klawiszowego do zmiany wioski "następna", "poprzednia" z shift + strzała na tylko strzałkę bardo by ułatwiło to
i dodania skrótu klawiszowego do komturii lub trenowania wojska w koszarach jako dodatkowa opcja
 

DeletedUser414

Guest
Wszystko fajnie tylko dlaczego zniknęły paski przy jednostkach, które wyświetlały się gdy prowadziliśmy rekrutację i informowały mniej więcej o długości rekrutacji danej partii jednostek?
Mowisz o tych paskach?
iDVoYcc.jpg


i dodania skrótu klawiszowego do komturii lub trenowania wojska w koszarach jako dodatkowa opcja
Komturii narazie nie bedzie zas rekrutacja w koszarach to przycisk B.
 

DeletedUser1235

Guest
@adisont92
złe napisałem moze albo dodajnie skrótu klawiszowego do komturii lub trenowanie bersekerów w koszarach by to ułatwiło bardzo sprawę
wogółe najlepiej by ułatwiło srwawę trenowanie masowe wojo i masowe trenowanie w komturii


taka moja sugestia na przyszłość

pozdrawiam
Martin
 
Status
Zamknięty.
Do góry