Opinie Dyskusja na temat wersji 1.18

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 17.06.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
W końcu będzie można szybko przechodzić do konkretnej wioski bez potrzeby przełączania po kolei każdej bądź szukania ich na mapie. Zapowiada się ciekawie, zobaczymy jak to będzie działać w praktyce.
Jaka jest wasza opinia na ten temat?

Ciekawy jestem też nowego forum na androidzie, jak ono będzie wyglądać i działać.
 

DeletedUser

Guest
Z listą wiosek super. Na razie forum na androidzie mi często nawala. Otwiera złe tematy, wkleja rozmowy z innych wątków, nie wyświetla nowych postów. Oby się to poprawiło, bo czasami nie mam nawet jak odpisać na coś ważnego, bo pokazuje mi, że ostatnia wiadomość była np. trzy dni temu.
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Zmiany odnośnie forum na androidzie są już zapowiedziane w aktualizacji, więc niedługo powinno być dużo lepiej.
 

DeletedUser1202

Guest
Nareszcie zrobicie coś bardzo potrzebnego i ułatwiającego prześladowanie i odnajdywanie wiosek.Dziękuje ;-)
 

DeletedUser911

Guest
Przegląd wiosek - super.
Wreszcie idziemy do przodu, szkoda jeszcze że tak małymi kroczkami, ale plus że idziemy.
Jeszcze kilkanaście funkcji co są w pierwowzorze i będzie można zrobić TW3 - znów bez tych funkcji :p
 

DeletedUser414

Guest
Lista wiosek jest zbyt dluga i wchodzi w pasek, na ktorym znajduja sie wiadomosci, raporty itd. Skutkiem czego jest brak 3 ostatnich wiosek na liscie. Innymi slowy lista wiosek wchodzi na dolny pasek. Ponizej jak to dokladnie wyglada:

Tutaj ze zwinietym dolnym paskiem. Suwak wchodzi na dolny pasek, a 3 ostatnie wioski pojawiaja sie za paskiem dolnym.
hK5XkRS.png


Tutaj z rozwinietym paskiem dolnym. Schowane jest az 7 wiosek a suwak jest rowniez schowany (kreskowana linia to suwak).
BRHIamP.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pytanie do tych piejących z zachwytu nad cudowną listą wiosek- co wam ta lista daje? Przecież już w przeglądzie wiosek mamy taką możliwość, nowa lista ma sens ale tylko jak będzie możliwość działania w danej grupie. Co z tego że przefiltruje wioski off, jak używając strzałek pokazuje wszystkie.
 

DeletedUser414

Guest
No i wlasnie tutaj sie zaczyna zaoszczedzac czas na przegladzie wiosek. Nie musza byc grupy (aczkolwiek milo by bylo), zamiast klikania w strzalke i poruszanie sie w obrebie danej grupy, klikasz na grupe (wyswietlaja sie wioski tylko offowe/defowe - ogolnie z danej grupy), a pozniej klikasz tylko strzalki obok wiosek na liscie. Poza tym lista oszczedza duzo czasu na tej zlagowanej mapie, bo jesli wiesz gdzie masz jaka wioske to bez problemu klikasz strzalki obok wiosek i przemieszczasz sie po calym swoim "imperium" bez problemu i zacinek.
 

DeletedUser

Guest
Ciekawe :) w przeglądzie wiosek do tej pory było to samo, chyba że nie odkryłeś tej funkcji.
 

DeletedUser414

Guest
co wam ta lista daje?
I to ja nie odkrylem pewnych funkcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W przegladzie, zeby wejsc do 30 wioski, to musiales wejsc na 2 strone w przegladzie. W 55 wioske? - 3 strona. Kazde takie klikniecie irytowalo (od razu propozycja - zrobcie wybor miedzy 25, 50, a 100 wiosek w przegladzie na strone, tak jak w raportach, a nie tylko 25). Teraz wchodzisz w wioski (grupa powiedzmy "rekrutacja", czyli wioski w ktorych rekrutujemy wojsko) i klikasz kolejno: strzalka -> budowa/rekrutacja -> strzalka -> budowa/rekrutacja. Mi to w rekrutacji za bardzo nie pomaga, ale w poruszaniu sie po mapie to ta lista jest idealna, bo dokladnie wiem gdzie jaka wioska sie znajduje i bez problemu poruszam sie po wszytskich wioskach na mapie.
 

DeletedUser414

Guest
Dobra, powiem ci jak to wykorzystac, bo funkcji poruszania sie w grupie mozesz szybko sie nie doczekac: lista wiosek -> wybierasz grupe -> klikasz na strzaleczke obok wioski (druga ikonka) i masz. To sie rozni od poruszania sie w grupie jedynie tym, ze zamiast strzalke w prawo (lub ctrl + ->) musisz kliknac na strzalke obok wioski, (ale ilosc klikniec sie nie zmienia). Jesli to ci nie odpowiada, to faktycznie - nie potrafisz korzystac z tego co dodadza ;)
 

DeletedUser20

Guest
Rzeczywiście, w pełni można by było się cieszyć gdyby wprowadzono to z pół roku temu. Od tego czasu można by było tę opcję dopieścić.
Specjalnie nawet przejrzałem dział propozycji żeby znaleźć temat, w którym pierwszy raz ktoś wspomina o tej liście. Było to pod koniec listopada. A jestem pewien, że na forum bety lub angielskiej wersji temat pojawił się wcześniej. :)
 

DeletedUser911

Guest
Pytanie do tych piejących z zachwytu nad cudowną listą wiosek- co wam ta lista daje? Przecież już w przeglądzie wiosek mamy taką możliwość, nowa lista ma sens ale tylko jak będzie możliwość działania w danej grupie. Co z tego że przefiltruje wioski off, jak używając strzałek pokazuje wszystkie.

Piałem z zachwytu jeszcze przed wprowadzeniem aktualizacji, po wprowadzeniu piać przestałem.
Po takiej zapowiedzi:

"Możesz także zaaplikować filtry, żeby łatwiej zarządzać listą wiosek jeśli masz dziesiątki wiosek!"


Liczyłem na trochę więcej, a mianowicie poruszanie się w obrębie jednej grupy - bez ten funkcji lista wiosek, to tylko kolejny bajer, nie rozwiązujący głównych problemów zarządzania większą ilością wiosek.
Na TW1 zarządzanie kilku tysiącami wiosek zajmowało mi mniej czasu, niż tutaj niespełna stoma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry