Opinie Dyskusja na temat wersji 1.17

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 3.06.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Skróty podczas wysyłania ataków przyspieszą wysyłanie armii na atak czy też wsparcie.
Zobaczymy jak to się sprawdzi w praktyce.

Oby tylko bonus nocny nie spowodował znowu więcej problemów aniżeli korzyści :)
 

DeletedUser414

Guest
Dalej nie dziala suwak w okienku "uczestinicy rozmowy" w wiadomosci masowej. Dodatkowe pytanko: czy bedzie inna grafika mapy w momencie wystepowania bonusu nocnego?
 

DeletedUser1195

Guest
dalej występuje błąd w zakładkach wydarzeń plemiennych
 

DeletedUser

Guest
W zwiazku z wprowadzeniem bonusu nocnego rezygnuje z gry w Tribal Wars 2. Straciliscie wlasnie gracza co ladowal sporo kasy w gre. Nie mam mozliwosci grania w dzien ze wzgledu na moja prace i obowiazki zwiazane z opieka nad dzieckiem.
Urwaliscie wlasnie kurze zlote jaja!
ZEGNAM!
 

DeletedUser41

Guest
W zwiazku z wprowadzeniem bonusu nocnego rezygnuje z gry w Tribal Wars 2. Straciliscie wlasnie gracza co ladowal sporo kasy w gre. Nie mam mozliwosci grania w dzien ze wzgledu na moja prace i obowiazki zwiazane z opieka nad dzieckiem.
Urwaliscie wlasnie kurze zlote jaja!
ZEGNAM!

To zawsze działa w dwie strony bo są gracze którzy nie maja możliwości grania w nocy :) choć według mnie bonus mogli by zostawić wyłączony na istniejących światach bo gracze sie już raczej przyzwyczaili do braku bonusu a włączyć go na nowych światach tym bardziej ze teraz ma być włączony jeden nowy świat więc będzie dobra okazja by ci gracze którzy chcą mieć bonus nocny przeszli na ten nowy świat tylko wiadomo szkoda czasu zmarnowanego na starym świecie

wszystkich się nie dogodzi i tak

gdyby oni zamiast wprowadzać coraz więcej błędów zajęli by sie od początku naprawianiem tych wcześniejszych myślę ze nie było by problemu bo bonus nocny włączony był wcześniej wiec gdyby go naprawili te kilka miechów temu to każdy był by już przyzwyczajony ze bonus nocny działa cały czas a tak włączają wyłączają włączają a czasami nawet admini nie wiedzieli czy on działa czy już nie działa ile czasu działa jak działa ze człowiek sie gubi

wiecie co jest najgorsze ze gracze zaczynali na tych ostatnich światach z myślą ze tam nie ma bonusu prawda ? bo go nie było a teraz dowiadują sie ze zostanie włączony to pokazuje własnie ze ci na gorze maja gdzieś graczy bo to tak jakby nagle poinformowali graczy ze na świecie Huniade będzie od teraz wyłączona możliwość uzyskania surowców z wiosek barbarzyńskich :)

Huniade jego ustawienia gracze dziękują adminom za zmiany ustawień świata w trakcie gry choć pewnie wielu sie ucieszy :) tylko pamiętajcie skoro oni już teraz nie liczą sie z wami to co będzie w przyszłości :)

Oto jego ustawienia:
  • Prędkość: 1
  • Bonus nocny: brak
  • Wzrost wiosek barbarzyńskich: 3500
  • Ochrona początkowa: 5 dni
  • Limit członków plemienia: 200
 

DeletedUser

Guest
To zawsze działa w dwie strony bo są gracze którzy nie maja możliwości grania w nocy :) (..)

Kazdy mial wybor, mogl grac w nocy kiedy chcial lub kiedy mogl. Byly rowne szanse dla kazdego, teraz juz nie ma. Ja mieszkam w innej strefie czasowej i mam do tego nietypowe godziny pracy nie mam mozliwosci grania w dzien. Jak dla mnie gra stracila wlasnie sens. Teraz zostalo tylko robienie defa i farmienie barbarek. Zero emocji i frajdy. Zabiliscie gre.
Powinni przeprowadzic ankiete na kazdym ze swiatow czy gracze chca bonusu czy nie. Postanowili za nas!
NIGDY W ZYCIU nie bede gral w jakakolwiek gre Innogames i bede odradzal to wszystkim znajomym po tym co zrobili.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nie było sensu podawać, że bonus jest jak faktycznie został wyłączony. Nie zamierzamy nikogo wprowadzać w błąd pisząc, że coś będzie jak tego nie ma obecnie w grze. Informacja o tym była zamieszczona na forum o tutaj i dostępna dla wszystkich. Jak każdy z Was widzi było wyraźnie napisane, że jak tylko problemy zostaną naprawione to bonus nocny wróci.
 

DeletedUser41

Guest
Nie było sensu podawać, że bonus jest jak faktycznie został wyłączony. Nie zamierzamy nikogo wprowadzać w błąd pisząc, że coś będzie jak tego nie ma obecnie w grze. Informacja o tym była zamieszczona na forum o tutaj i dostępna dla wszystkich. Jak każdy z Was widzi było wyraźnie napisane, że jak tylko problemy zostaną naprawione to bonus nocny wróci.

a nie lepiej tak opisać ustawienia świata ?
  • Prędkość: 1
  • Bonus nocny: aktualnie wyłączony pracujemy nad przywróceniem tej opcji w przyszłości
  • Wzrost wiosek barbarzyńskich: 3500
  • Ochrona początkowa: 5 dni
  • Limit członków plemienia: 200
Czy kiedy nowy gracz trafi na temat związany z nowym światem widzi tam choć małą informacje ze bonus nocny będzie przywrócony ? wy cały czas traktujecie graczy w taki sposób ze gdzieś wsadzicie notatkę i niech sam gracz znajdzie zamiast umieścić to w najodpowiedniejszym miejscu czyli w tym wypadku ustawieniach świata w reklamach nigdzie ze to beta a tu admin ale to beta bo tam gdzieś jest napisane :)

powiadasz ze nie chcecie wprowadzać nikogo w błąd a to dziwne bardzo dziwne

a co z światami gdzie jest notka ze bonus trwa od 0-1 i nie została ta informacja przez tyle czasu zmienione czy nie wprowadziliście kogoś w błąd :)

nawet więcej nie będę pisał bo szkoda czasu

macie tylu ludzi od forum a najważniejsze tematy to jeden wielki niezaktualizowany śmietnik
 

DeletedUser

Guest
Ja nie mialem wczesniej stycznosci z gra. Sciagnalem apke z PlayStore. Uczylem sie gry dowiadujac od ludzi oraz czytajac forum/poradniki. Nigdzie nie bylo informacji o planowanym wlaczeniu bonusu. Jestem wielce rozczarowany w jaki sposob zostalo to zalatwione. Majac taka informacje nie zaczynalbym gry i na pewno nie ladowal pieniedzy ktore teraz poszly calkowicie w bloto. Zmieniliscie mechanike gry w najwazniejszym elemencie - walce. Nie ja jeden jestem zawiedziony i zrezygnowalem z gry a odpowiedz supportu - "Wbrew Pana przekonaniu od czasu wyłączenia otrzymywaliśmy same informacje dotyczące tego kiedy w końcu wróci. Zero informacji żeby nie wracał." poprostu mnie rozj...
No nic wyglada na to ze psy szczekaja a karawana jedzie dalej. Z zalem zegnam sie z gra bo sprawiala mi duzo przyjemnosci, teraz juz nie widze sensu dalszego grania. Zegnam i nie wracam.
Magic Mike
 

rvdesti

Łucznik na koniu
Mechanika gry nie została zmieniona bonus nocny na początku gry był jednak został czasowo wyłączony ponieważ nie działał tak jak powinien. Informacje o tym były podane do wiadomości publicznej, w dziale ogłoszenia temat znajduję się na pierwszej stronie.
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dobrze że bonus nocny wrócił, noc służy do czegoś innego niż gra. @Magic Mike skoro jesteś w innej strefie czasowej, to zaloguj się do gry na odpowiednim serwerze :) Koniec z atakami "na sępa" w środku nocy a ataki można zaplanować żeby weszły po bonusie i tyle.
 

DeletedUser20

Guest
Też wydaje mi się, że tego typu gry powinny mieć bonus nocny i cieszę się, że wrócił. Na angielskim serwerze nie ma i raczej nie będzie więc tam można grać bez obaw. Chociaż rozumiem pretensje @Magic Mike.

Co do skrótów szablonów to jest to niedopracowana opcja. Nie da się usunąć przypisanego klawisza, trzeba usunąć cały szablon. A przy tworzeniu go z powrotem mieszają się przypisane do innych numery. No i przy wysyłaniu wsparcia, ataku czy surowców przy wpisaniu liczby, która zawierała cyfry przypisane do jakiegoś szablonu był on aktywowany, więc zamiast wsparcia można było komuś wysłać atak :D Tak przynajmniej to wygląda na świecie angielskim.
 

DeletedUser911

Guest
Wielki PLUS za rozwiązanie jednego z najważniejszych problemów, czyli braku bonusu nocnego.
Bonus nocny musi być w tego typu grach, a Ci co mówią, że nie jest niepotrzebny nigdy na poważnie nie byli atakowani.
 

DeletedUser1233

Guest
Moze byscie sie zajeli problem z lacznoscia na androidzie? Bo jak wy nie macie to nie znaczy zetakiego problemu nie ma.Ja gdzie nie wejdze czy na Google play to widze komentarze dotyczace tego bledu....naprawiane sa jakies drobnostki ale jak jest juz wiekszy blad to nic sie nie robi .
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Wyłączcie wszystkie opcje dodatkowe takie jak graficzne i dźwiękowe. Wtedy powinno działać bez zarzutu. Cały czas technicy pracują nad poprawą działania aplikacji.
 

DeletedUser1202

Guest
Witam

Bonus nocny fajna rzecz bo można w razie wojny z jakimś graczem otrzymać wsparcie zrobić wojsko opracować taktykę.Zresztą noc jest do spania nie atakowania i grania .Dzięki bonusowi można spać spokojnie a nie martwić się czy w danej chwili nie jesteśmy atakowani.Magic Mike twoja postawa jest nie adekwatna do sytuacji.Wiedząc że jesteś w innej strefie czasowej mogłeś sobie wybrać inny serwer i nie było by problemu.
Co do przypisywania klawiszy do szablonów fajne ale nie dopracowane.Popierał zdanie przedmówcy naprawcie błędy potem kąbinujcie dalej.

Z poważaniem Kpw12012
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser414

Guest
- kiedy dodacie skrot klawiszowy do komturii? Przeciez to nie jest nowa funkcja, wystarczy dodac kolejny przycisk. Przyspieszyloby to poruszanie sie miedzy wioskami, pomimo tych lagow gry,
- ponowie pytanie z poczatku postu: kiedy dodacie nocną mape w czasie trwania bonusu nocnego?
- czy jest w planach dodanie atakow szpiegowskich (lub sabotazy na wioske wroga)? Cos w stylu zakladki wyslane ataki i tam bylyby podane z jakiej wioski i kiedy wchodzi oraz rodzaj ataku (sabotaz/skan).
 
Status
Zamknięty.
Do góry