Opinie Dyskusja na temat wersji 1.16

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 20.05.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Czy nie prościej wyłączyć opcję sabotażu niż wprowadzać nowe cuda na kiju? Nadal ani słowa o wiele bardziej potrzebnych funkcjach np bonus nocny czy zastępstwo.
 

DeletedUser41

Guest
Widze dalej nie rozumieją :) gracz atakowany normalnym wojskiem ma do dyspozycji pomoc kolegów plemienia i sąsiadów a gracz atakowany sabotażem jest sam vs reszta atakujących ? gracze z dnia na dzień maja coraz więcej wiosek wiec kiedy będzie sytuacja ze gracz będzie miał 500 wiosek i zrobi z swoimi kolegami akcje na wroga np. 4 kolesi po 500 wioch vs jeden z 500 wiochami to jakie są szanse ? tu nie chodzi ze będą mieli problem zniszczyć te 500 wioch szybko ale o to ze gracz atakowany w taki sposób szybko sie zniechęci jeśli w tydzień 50 wiosek zostanie zjechanych do 2k pkt ? i co najważniejsze sabotaż działa na korzyść tylko tych co maja najwięcej wiosek wiec plemię które ma silny sojusz może sabotażem zniechęcić najlepszych graczy wrogich plemion

serio nie widzicie ze na tw2 jest coraz mniej aktywnych do tego plemiona nie wiem po co robią sojusze w stylu top 1 2 3 4 5 i 6 to sojusz lub akademie wiec jak taki świat ma w ogóle mieć sens ?? czasami jak tak chodzę po tych światach to wydaje mi sie ze ci gracze tu graja tylko by pożerać barby i najlepiej z wszystkimi mieć jeden wielki sojusz

dlaczego mnie nie dziwi ta opcja z koronami w tawernie !!!!!!!!!!!!!!!!!! wiem gra musi zarabiać ale pewnie siedzieli kolesie i rozprawiali chyba będzie trzeba sabotaż usunąć jednak to psuje rozgrywkę ale jeden geniusz pazerna świnia dał głos a nie lepiej dać nowa funkcje która nic nie pomoże a przy okazji jeszcze zarobić na niej ? a prezes podoba mi sie do dzieła aktualizacja ma być gotowa jak najszybciej :) a jeden normalny ale teraz mieliśmy wprowadzać zastępstwa a prezes ile możemy na tym zarobić normalny no to będzie darmowe prezes to co mi zawracasz głowę :) dziękuje za uwaga spadam na jakiś czas :)
 

DeletedUser

Guest
Skoro nowa funkcja tawerny została wprowadzona, to może dostaniemy więcej informacji na temat jej działania. Np. co to są "mieszkańcy wioski"? Zakładam że nie chodzi o jednostki bojowe, chyba że są jakieś z widłami. Kolejne pytanie co znaczy "znacznie ochroni"? Jakieś konkrety czy na zasadzie jak się uda? Zasady gry i systemy walki ustalane są właśnie na takiej zasadzie. Gram 8 mies i kilka dni temu się dowiedziałem, że pkt obronne nie są naliczane, jeżeli bronimy wojskiem niepochodzącym z danej wioski, normalna kpina z graczy.
 

DeletedUser41

Guest
Lord Vader;n10526 napisał:
Skoro nowa funkcja tawerny została wprowadzona, to może dostaniemy więcej informacji na temat jej działania. Np. co to są "mieszkańcy wioski"? Zakładam że nie chodzi o jednostki bojowe, chyba że są jakieś z widłami. Kolejne pytanie co znaczy "znacznie ochroni"? Jakieś konkrety czy na zasadzie jak się uda? Zasady gry i systemy walki ustalane są właśnie na takiej zasadzie. Gram 8 mies i kilka dni temu się dowiedziałem, że pkt obronne nie są naliczane, jeżeli bronimy wojskiem niepochodzącym z danej wioski, normalna kpina z graczy.


Na serwerze beta admin odpowiedział na podobne pytania w taki sposób :):) Nie jestem pewien, jak to będzie dokładnie działać, ale jeśli zbiorę więcej informacji podzielę się. czyli na becie ( czytaj prawdziwy serwer beta nie ten oficjalny przerobiony na bete ) każą nam testować i opisywać na forum działanie tej nowej technologi w tawernie bo oni sami jeszcze nie widzą jak wygląda obrona wiem na razie tyle że nawet jeśli nie posiadasz szpiegów w wiosce a masz tą technologie to tawerna będzie sama bronic przed sabotażem lecz nie jest skuteczna ta obrona na większą skale bo jak napisali bez sabotażu gildia złodziei nie ma sensu czyli sabotaż zostanie :)
 

DeletedUser842

Guest
Czy gildia złodziei nie miałaby sensu? - nie sądzę... już mamy tańsze monety a sabotaż można śmiało zamienić na np. natychmiastową produkcję szpiegów, bez czekania; skoro złodzieje - to chyba lepiej żeby kradli informacje jak najszybciej o innych wioskach a nie "gruzowali" budynki... bo co ma złodziej do katapult (?) ? :/

A co do (nie)naliczania punktów deff dla jednostek na wsparciu się zgadzam - istna kpina; powinna się pojawić dodatkowa zakładka z tą informacją - to o wiele pomoże chociażby przywódcom plemion, którzy w łatwy sposób będą mogli sprawdzić kto z ich ekipy pomaga reszcie graczy (tak wiem, jest osiągnięcie... tylko że zauważmy że Ono ma pewien poziom max... oraz że to całe "porównanie" nie działa tak samo jak suwak - swoją drogą świetne to: naprawiono błąd w którym suwak znikał... tzn. usunięto go! :) Nie ma suwaka nie ma problemu, hah!)! :D
 

DeletedUser1202

Guest
Popieram zdanie Lovely FiXER mi naszczęście suwak nie znikł.Fajny pomysł z strażą domową
 
Status
Zamknięty.
Do góry