Opinie Dyskusja na temat wersji 1.14

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 22.04.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser414

Guest
Czy byłaby możliwość powrotu do wcześniejszej wersji powiadamiania o atakach albo chociaż dać możliwość wyboru? W sensie, żeby w ustawieniach wprowadzić możliwość wyboru miĘdzy obecnym wyglądem (dzwonek na dole ekranu) a tym starym (panel nad rekrutacja jednostek/kolejka budowy). W chwili obecnej jest to mało praktyczne, bo (jeśli idzie atak) to ten dzwonek niknie na tle czerwonych wiosek wroga i czasami można nie zauważyć ataku.
 

DeletedUser

Guest
Zmiana z atakami/wsparciami/popem zdecydowanie na minus

Nie wiem dlaczego przy raportach została usunięta możliwość ponownego ataku. Więcej klikania bez sensu przez to.

No i po aktualizacji mam problemy z raportami. Czasami muszę kilka razy odświeżyć żeby cały się załadował bo tak tylko pokazuje początek i brak suwaka z boku.
 

DeletedUser109

Guest
Też z powodzeniem używałem "Zaatakuj ponownie", nie wiem czemu to usunęli, no ale trudno.
 

DeletedUser

Guest
To wasze nowe powiadomienie o wsparciu/ataku zakrywa czat gdy sie ma np otwarta skrzynke :/

//Edit: Mniej by przeszkadzal i lepiej widoczny by byl gdyby sie znajdowal posrodku u gory - miedzy koortami, a stanem magazynowym - najlepiej gdyby to bylo poza mapa...
 

DeletedUser911

Guest
Również przychylam się do opinii, że ikona powiadomienia o ataku/wsparciu to zmiana zdecydowanie na minus, po prostu jest mało widoczna. Nie zmienia jednak to faktu, że lokalizacja, kolor ikony itp. to tylko kosmetyka, na wdrożenie w życie czeka wiele pilniejszych spraw o których niejednokrotnie pisałem na tym form. Na plus - wydaje się, że gra działa sprawniej.
 

DeletedUser116

Guest
naprawdę nie wiem gdzie o tym napisać... wróciłem do gry w plemiona z sentymentu bo bardzo tą grę lubię, ale czy nie da się nieco okroić tych opcji z koronami? mam doświadczenie w plemionach (kilka lat w porpzedniej wersji z jednym wygranym światem, i nieco gry tutaj) i mimo że jade niemal na maksa to od razu na starcie widzę że łepki z kasą rozwijają się 2/3 razy szybciej. Co mnie przeraziło najbardziej? możliwość kupowania woja za monety. O ile kiedyś dało się ograć kasiaste dzieciaki doświadczeniem i determinacją to teraz wystarczy władować którąś stówkę i mamy wszystko... prawie wszystko. Czego nie mamy? przyjemności z gry, z tego że musimy pomyśleć a nie wpisywać kod i dalej bezmyślnie klikać.Niestety tym samym odbiera się przyjemność z gry sąsiadom. Co z tego że farmi, rozwija się pod ofensywe, jak sąsiad kupi sobie surke, wojo i może jeszcze wioske... Jeżeli grając systemem który normalnie pozwalał na opanowanie okolicy na dwa tyg po zdjęciu ochrony będę w plecy aż tak jak to się zapowiada to po prostu będzie trzeba zapomnieć o tej grze... a szkoda, bo bardzo liczyłem na tą wersję plemion
 

DeletedUser945

Guest
powiadomienia o atakach teraz mi sie bardziej podobają :) szkoda że zniknął przycisk o ponownym ataku w raporcie :( a aplikacja dla smartwonów po aktualizacji (30 kwiecień) praktycznie wcale nie działa jakby aplikacja miała problemy z połączeniem :(
 

DeletedUser1063

Guest
Aplikacja dla smartfonów praktycznie nie działa. No chyba że się ma jedną wioskę i masę czasu. Bo mam wrażenie że działa z szybkością GPRS
 
Status
Zamknięty.
Do góry