Opinie Dyskusja na temat wersji 1.11

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nowa aktualizacja pojawi się w środę 11.03.2015.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser

Guest
Czy i jeżeli tak to w jakim terminie zostanie naprawiony problem ze znikającymi surowcami po wymianie na rynku - od czasu do czasu kupiec przynosi surowce, ale jak chcę wznieść budowlę wyskakuje komunikat, że nie posiadam wystarczającej ilości surowców (przykładowo: brakuje mi 1k drewna wymieniam się z innym graczem za żelazo) no to sprawdzam jeszcze raz - wszystko się zgadza - mam surowce. Odświeżam stronę i nie ma ani żelaza ani drewna. Liczyłem, że zostanie to naprawione w tej aktualizacji. Trochę to denerwujące, bo już ładnych parę tysięcy mi zniknęło... ciekawe czy po 2 stronie też znika ;)

Zaznaczę, że zgłaszałem to już supportowi, ale "bawią" się z tym już 3 tygodnie :D
 

DeletedUser522

Guest
Co w końcu z wersją mobilną.. Brakuje jej.. Gracze którzy mają androida mają bardziej rozbudowane wioski, inni nie mają szans..
 

DeletedUser

Guest
Są dwie wersje mobilne, zarówno na Androida jak i na iPhone.
Inne na chwilę obecną nie są planowane.
 

DeletedUser951

Guest
yetj;n8901 napisał:
Są dwie wersje mobilne, zarówno na Androida jak i na iPhone.
Inne na chwilę obecną nie są planowane.
Dziwna sprawa, bo w appstorze nie moge znalezc Tribal Wars 2... Mam iphona
 

DeletedUser

Guest
dodajcie rownież możliwość blokowania odbierania wiadomości od danej osoby -tzw.czarna lista
 

DeletedUser522

Guest
yetj;n8901 napisał:
Są dwie wersje mobilne, zarówno na Androida jak i na iPhone.
Inne na chwilę obecną nie są planowane.

Nawet przeglądarkowa wersja mobilna? Bez sensu, dlaczego inni mają mieć dobrze, a na resztę zlewka?
 

DeletedUser473

Guest
fNeon;n8904 napisał:
Dziwna sprawa, bo w appstorze nie moge znalezc Tribal Wars 2... Mam iphona
No właśnie.... Potwierdzam :/
Ile można robić tłumaczenie apki... Trwa to już chyba od grudnia zeszłego roku, a więc ok. 3 miesiące...
 

DeletedUser473

Guest
Ha... śmiesznie - przed chwilą napisałeś, że 20 marca ma wyjść apka, po czym posta skasowałeś ;) - czy to niespodzianka? Tajemnica?
 

DeletedUser522

Guest
Ehh.. Nie dość, że nie ma wersji mobilnej to pkt premium są droższe.. Szkoda gadać..
 

DeletedUser

Guest
A bugi jak były z levelami budynków i ich grafiką, tak są. Zbugowane grafiki na Androidzie, czyli jak mam ratusz lvl 11 gra myśli, że mam ratusz na lvl 6-10 i jest taki bug, chociaż Tawerna ma ulepszenia bez zarzutów, tak samo mur obronny.
 

DeletedUser522

Guest
ehh.. Jutro będzie aplikacja na Windows 8.1 z TW2, niestety brak powiadomień bo robię to nieoficjalnie
 

DeletedUser537

Guest
Tragedia. Tak skopanej gry pod względem technicznym jeszcze nie spotkałem. Same błędy, lagi serwera i zacinanie gry. Porażka na dzisiejsze czasy. Mam Komputer za 6 000 zł i co mi to daje ? Internet 20 Mbps i co ? Na co to wszystko jak tnie się cały czas jak szalone. Nie dość, że sabotaże denerwują z samego rana to jeszcze się tnie jak nie wiem co. Odechciewa się grać.
 

DeletedUser

Guest
Mam dla was pocieszenie. Inne gry były takie same jak ta i były gorsze.
 

DeletedUser

Guest
Lepiej jest porównywać się do lepszego niż gorszego, TW2 wymaga sporego nakładu pracy i według mnie aktualizacje powinny być częściej oraz przede wszystkim powinno się naprawić w pierwszej kolejności te mechanizmy o które gracze muszą się prosić od miesięcy. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry