Opinie Dyskusja na temat wersji 1.1.0

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Są poprawiane błędy, więc ogólnie na plus. Opcja wyszukiwania na pewno będzie ułatwiać życie. Ciekawi mnie tylko, czy będzie kiedyś przycisk, dający możliwość przejścia do trybu pełnoekranowego z poziomu gry, czy jednak będzie trzeba zawsze "szukać" przycisku F11 nawet po nocach, jak teraz :D
 

DeletedUser

Guest
Ja osobiście oczekiwałem na więcej nowości, ale mapa świata to i tak duża pomoc w grze, lecz jestem ciekaw, jak będzie wyglądać ów przegląd świata, bo obecnie nie ma możliwości, aby zobaczyć swoje położenie na świecie, swoje plemię względem innych, itp. Może nie, że nie ma, ale jak dla mnie to trudno się odnaleźć na tym normalnym "widoku mapy".
 

DeletedUser

Guest
Ja czekam i mam nadzieję że to nastąpi niedługo ..aby przyciski pozwalające nam przeskakiwać z wioski do wioski uruchomiły również opcję żeby przeskakując był również przeskok na mapie do danej wioski..teraz jeszcze nie jest to bardzo uciążliwe..ale przy stanie 10+ ..kiedy wioski będą w innych prowincjach..to ja sobie nie wyobrażam gry bez tej funkcji. No chyba że coś takiego jest tylko ja o tym nie wiem i nie wiem co nacisnąć żeby było :p Ogólnie poprawiono błędy i każda tu aktualizacja będzie miejmy nadzieję ..niosła coraz lepszy stan gry :) Ale faktycznie nowości mało :(
 

DeletedUser

Guest
W dolnym pasku menu masz ikonkę przejścia do wioski, jak nie wycentrowane, to przesunie mapę, a jak wycentrowane, wejdzie do wioski.
 
Status
Zamknięty.
Do góry