Opinie Dyskusja na temat Ostatecznych czasów rozbudowy

Status
Zamknięty.

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Ostateczne zmiany czasów rozbudowy pojawią się w wtorek 19.01.2016.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania!

Listę zmian znajdziecie w tym temacie.
 

DeletedUser438

Guest
Ratusza pozwoli na zakończenie rozbudowy budynków w kolejce 30 sekund przed zakończeniem rozbudowy. Tak więc, na 30 poziomie Ratusza będzie można kliknąć przycisk "Zakończ za darmo", 15 minut przed automatycznym zakończeniem rozbudowy!

Czyli teraz nie dość ze gracze musza sporo czasu poświecić na chodzenie miedzy wioskami i włączaniu budynków do budowy to teraz jeszcze gracze będą musieli siedzieć i czekać by 15 min przed zakończeniem budowy kliknąć przycisk
"Zakończ za darmo" może dajcie funkcje stopera by gracze sobie ustawili ze za 20 min maja wejść do tej i do tej wioski by wcisnąć ten przycisk :)
Brawo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A będzie dostępna opcja by za 100 koron mie
ć to odblokowane już na 1 poziomie ratusza ? tak tylko się pytam :)

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne. Dlatego zapraszamy do komentowania! aaaaa i tak zrobimy po swojemu :):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
"Wraz z nią każdy poziom Ratusza pozwoli na zakończenie rozbudowy budynków w kolejce 30 sekund przed zakończeniem rozbudowy." - oznacza to, że 1 poziom Ratusza daje 30 sekund skrócenia. Tak jak jest napisane dalej budynki (przykład Kaplica), które rozbudowują się 30 sekund dzięki nowej opcji będą mogły być ukończone natychmiastowo. Poziom 2 Ratusza daje 1 minutę skrócenia itd.
 

DeletedUser438

Guest
Fajny przykład na budynku co robi sie 30s
20 poziom Ratusza i ulepszamy Koszary z 23 poziomu na 24 poziom 9h teraz wiec gracz ma wejść 10 min przed zakończeniem budowy by kliknąć zakończ za darmo ?

czy ta opcja będzie aktywna już cały czas bez konieczności dodatkowego klikania

bo ja na beta server widzę to tak ze jak budynek sie robi 30 min a mam 30 poziom Ratusza to mogę kliknąć ten przycisk dopiero 15 min przed zakończeniem budowy wiec wychodzi na moje ze gracz musi wejść i to kliknąć co znowu zabiera mu czas ja przy 300 wioskach mam pamiętać ze w wiosce 281 za 15 min mam wejść i kliknąć przycisk ????? znowu aktualizacja dla graczy z iloma 10 wioskami fajnie

Filmik z wytłumaczeniem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Ta opcja ma generalnie za zadanie przyśpieszyć początkowy etap rozwoju wioski. Przykładowo natychmiastowe postawienie Kościoła jeśli przejęliśmy wioskę i idzie na nią kolejny atak od wroga.
 

DeletedUser438

Guest
Kościół ma się budować 6h to jaki trzeba mieć poziom ratusza by to za tym przyciskiem postawić ? :) chyba chodzi ci o kaplice

a to nie lepiej te czasy do 10 tartak kopalnia huta magazyn koszary skrócić tak mocno a nie żeby gracze musieli cały czas tyle chodzić po tych wioskach i klikać żeby to już z automatu samo skracało
 

DeletedUser1413

Guest
Przy większej ilości wiosek to się nie zda, ale w początkowej fazie będzie z tego pożytek.
Generalnie ani nie jestem zachwycony ani zawiedziony, po prostu obojętny :)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Tak, zdecydowanie pisałam o Kaplicy. Tak jak pisałam jest to usprawnienie w dużej mierze dla początkowej fazy gry dlatego tak to jest rozwiązane.
 

DeletedUser1305

Guest
Należy się zająć teraz graczami, którzy mają już multum wiosek i kończą, bo nie mają czasu na rekrutację w każdej z osobna albo latanie i szukanie, gdzie przydałoby się uzupełnić szpiegów. Początkowa faza była dużo przyjemniejsza, ja teraz z 230 wioskami mam problem, żeby to ogarniać, bo żeby się rozwijać, to muszę bezsensownie skakać po wioskach zamiast planować akcje i wysyłać ataki. Powinno być więcej gry w grze, a mniej żmudnego klikania, do czego zmuszony jest każdy, kto chce w to pograć dłużej, a im dalej tym jest tylko gorzej. Masowa rekrutacja wojska, szpiegów to podstawa. Byłem już 3 poważnych plemionach, wszystkie umierają śmiercią naturalną, a nie dlatego, że ktoś pokonał graczy - ludzie którzy podchodzili do TW2 z dużym zapałem zniechęcili się, bo nie było żadnych poważnych zmian na + od bardzo długiego czasu.

Ja już ciągnę tylko dlatego, że szkoda mi porzucić konto, na którym spędziłem dużo czasu i ma już ponad 2mln punktów, ale jak nie będzie niedługo czegoś co pozwoli na sprawniejsze ogarnianie tego wszystkiego, to nie będę przecież tutaj siedział na drugim etacie.
 

DeletedUser1235

Guest
również przyłaczam sie do postu wyżej bo
budowa woja i budynkow zajmuje mi 2h juz mam ponad 400 wioch i szkoda na takie cos mi czasu zamiast wojo wysylac do ataku

dodałbym jscze masowa budowe budynkow i masowe dodawanie szablonów naprawde by mi to ułatwiło życie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry