Opinie Dyskusja - Letnie wydarzenie 4

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Walczcie o fantastyczne nagrody w Letnim wydarzeniu 4.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz do podzielenia się opiniami na temat nowego wyzwania Gwendoliny!

Skomentuj wydarzenie już teraz. Więcej informacji w tym temacie.
 

DeletedUser4021

Guest
Nie otrzymałam darmowego strzału za logowanie... Jakiś błąd chyba tam macie :rolleyes:
 

DeletedUser2739

Guest
Czy dobrze widzę? Już nie ma darmowych strzałów ? ... hah - za co jeszcze trzeba płacić ? za przejęcie wioski ?

Mam nadzieje,że to tylko błąd..
 

DeletedUser1413

Guest
Co do gwendo do chyba nikt nie ma strzałów darmowych, nie ma to jak free to play :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Oczywiście, że został rozwiązany.

Pojawiło się stosowne ogłoszenie w grze.

"Z powodu problemów technicznych w dniu dzisiejszym nie pojawił się darmowy strzał w grze Gwendoliny. Darmowy przedmiot zawierający strzał jest dostępny w sklepie. Jest on ważny tylko dziś. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Wasz Tribal Wars 2 Team"
 

DeletedUser2739

Guest
Kolejny błąd ???....
Edit; na szczęscie szybko naprawiony ;)
GWENDO.png
 

DeletedUser2307

Guest
Rozumiem jak najbardziej, że błędy mogą się zdarzać :) Wiadomo :) Szkoda tylko, że to kolejny raz :(
Ale największa szkoda to taka, że potem nie ma backupu i stan gry nie zostaje cofany tylko fanty z bugów są chowane po kontach a nawet jeśli są zgłaszane to i tak nie są usuwane.
GL&HF..
~Czarny
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Rozumiem jak najbardziej, że błędy mogą się zdarzać :) Wiadomo :) Szkoda tylko, że to kolejny raz :(
Ale największa szkoda to taka, że potem nie ma backupu i stan gry nie zostaje cofany tylko fanty z bugów są chowane po kontach a nawet jeśli są zgłaszane to i tak nie są usuwane.
GL&HF..
~Czarny

Nie można mówić o kolejnym razie skoro błąd nie wystąpił na naszej wersji.
Ponadto ukrywanie po kontach nie jest możliwe. Jeśli ktoś zdobył dany przedmiot to ma kasowaną szlachtę nawet jeśli jest ona w wysłanych atakach. Technicy bez problemu radzą sobie z kasacją takich jednostek :)

Czas na dobrowolne zgłoszenie dawno minął. Teraz każdy kto wykorzystuje błąd związany ze szlachtą z gry Gwendoliny podlega zasadom gry tak jak każdy inny gracz, który wykorzystuje błędy gry.
 

DeletedUser2307

Guest
Prosze mi nie wmawiać ze wszystka Szlachta była kasowana bo akurat o u mnie żal pozostanie bardzo długo...
Świat Deva przedłużył się o 2 tygodnie przez smieszny BUG ZE SZLACHTĄ !
Brali Paczki po 250 SZLACHT I BARBARKI aby % podbijać...
Wygladało to na zasadzie zdeletowania Szlachty z Wioski. I nie była kasowana u wszystkich.
Jesli ktoś już powysyłał szlachte ona sobie szła. Jesli ktoś podbił wioski to nie były one spowrotem robione na szaro.
Także tak.
Takie rozwiązanie jest satysfakcjonujące ?
No sory dla mnie nie. Widocznie za dużo wymagam ...
~Czarny
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Każdy kto został wykryty przez support, techników lub zgłoszony przez graczy i posiadał dany przedmiot został go pozbawiony.
 

DeletedUser2307

Guest
No nie zgodzę się z tym :)
Definicja "Pozbawiony" polega na zdeletowaniu tego co zostało z tego przedmiotu ? :) Jesli tak to okay musze się zgodzić ...
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
No nie zgodzę się z tym :)
Definicja "Pozbawiony" polega na zdeletowaniu tego co zostało z tego przedmiotu ? :) Jesli tak to okay musze się zgodzić ...

W takim razie musisz jednak się zgodzić.

Do tej pory wiem o xx graczach którzy takową szlachtę w dalszym ciągu posiadają :>

Polecam zgłosić te osoby do supportu. Chyba, że mamy tutaj do czynienia z "wiem, ale nie powiem bo chciałem tylko pokazać, że jestem fajny :)".



Tymczasem proszę o zakończenie dalszych, niezwiązanych z tematem dyskusji i wrócenie do tematu. Wszelkie kolejne posty odbiegające od tematu wątku będą traktowane jako spam.
 

DeletedUser395

Guest
czy tendencja Gwendoliny się utrzyma ? tj co chwile, czy to tylko wyjątkowo tak ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Gwendolina z pewnością będzie się pojawiać. Natomiast o nagrodach i częstotliwości decyduje produkcja gry. Informacje o pojawieniu się kolejnej gry Gwenodliny otrzymujemy w dniu zamieszczenia ogłoszenia na forum.
 
Do góry