Dyskusja dotycząca rozgrywki na Xativa

DeletedUser1819

Guest
Zgodnie z moimi przewidywaniami jak zwykle, więcej było gadania niż grania.
Ale minął niecały miesiąc i już jest wywieszenie białej flagi http://screenshot.sh/od10TDkXjCgkH. ;);)
Widzę,ze masz kompleksy jak widzisz mój nick w grze:D
Powtarzałem tobie
misiaczku,ze te serwery traktuję treningowo i gram sobie na pół gwizdka,a ty mi tu piszesz o"wywieszaniu białej flagi"
Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem a później bierz się za pisanie na forum skoro nie potrafisz pojąć prostych słów.

Nie obrażamy i nie wrzucamy screenów zawierających wulgaryzmy - Wyslannica
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
Widzę,ze masz kompleksy jak widzisz mój nick w grze:D
Powtarzałem tobie
misiaczku,ze te serwery traktuję treningowo i gram sobie na pół gwizdka,a ty mi tu piszesz o"wywieszaniu białej flagi"
Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem a później bierz się za pisanie na forum skoro nie potrafisz pojąć prostych słów.

Nie rozumiem twojej reakcji. Napisałem tylko swój komentarz do twoich odważnych słów o tym jak nas rozwalisz. Jednak podobnie jak na innych serwerach więcej się napisałeś niż pograłeś, a tłumaczenie, że to serwer treningowy to widać twoja stała wymówka. Ciekawe tylko jak wyjaśnisz serwer jesienny na, którym dostaniesz w 4 litery ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Wszyscy dużo mówią o tej jesieni, więc ciekawie będzie popatrzeć co się wydarzy. Jakieś wnioski potem pewnie będą - dla każdego.
 

DeletedUser1819

Guest
Ciekawe tylko jak wyjaśnisz serwer jesienny na, którym dostaniesz w 4 litery ;)
Jedynie co dostanę to korony za wygrany serwer25:D
Tam będę grał na 100% moich możliwości (tak jak grałem na s6)
Nieważne jakim wrogim plemieniu zagrasz i tak będzie ciebie czekał szybki reset bądź bolesna porażka to jest nieuniknione ,będziesz chłopcem do bicia:):)
 

DeletedUser1459

Guest
Jedynie co dostanę to korony za wygrany serwer25:D
Tam będę grał na 100% moich możliwości (tak jak grałem na s6)
Nieważne jakim wrogim plemieniu zagrasz i tak będzie ciebie czekał szybki reset bądź bolesna porażka to jest nieuniknione ,będziesz chłopcem do bicia:):)

Obawiam się, że takie groźby z ust osoby która na kilku ostatnich światach ( s18,s19,s20,s22,24) została zjechana bądź się poddała nie mają pokrycia w rzeczywistości :p
 

DeletedUser1819

Guest
Napisze krótko do zobaczenia na s25.
Nie chce mi się z tobą dyskutować i tracić swój cenny czas osobą,która nie ma nic mądrego do napisania.
Bez odbioru
 

DeletedUser2284

Guest
Jesień, jesień, jesień chyba już ze 100 razy słyszałem o jesieni na tym forum :D
ciekawy będzie świat chyba
 

DeletedUser2917

Guest
Ja też, do tego dzisiaj ze sto razy sprawdzałem już czy otworzyli świat, bo czekam z utęsknieniem. Mimo iż mnie nikt nie zna praktycznie, tak ja pare osób znam i widzę, już teraz, że będzie ciekawie :)
 

DeletedUser2307

Guest
//Sory za Doubla :X

Dziękuje Wszystkim za Grę :)
Pożeganie w Osób tradycyjnie w Plemieniu, więc tutaj tylko symblicznie :)
Dzięki Całej Ekipie NON :)
Dziękuje @Wyslannica za kolejny profesionalnie zamknięty świat :)

Powodzenia dalej :)
 

DeletedUser2791

Guest
No nareszcie koniec :D Dziwny świat...dziwni ludzie ale momentami było naprawdę zabawnie ;) Dziękuję Wszystkim za grę :)
 

DeletedUser1722

Guest
Dziękuję za grę. Było miło, ale się skończyło ;)
Pozdrawiam
 
Do góry