Dyskusja dotycząca rozgrywki na Xativa

DeletedUser1265

Guest
Aż zobaczę jakie są koalicje na X.

PS. Bombowa nazwa z tym SIN. Uwielbiam Monty Pythona :D:D:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Szczerze, kogo to interesuje co tam będziesz robił, dużo gadania, mało roboty :)

To do mnie mało być?

Napisałem tylko czym chętnie bym się zajął w następnym roku, a czym niekoniecznie i skierowane to było do osób, z którymi mógłbym grać. Info jak będą kompletowali skład.

Jeżeli to nie było do mnie, to mniejsza.

Widzę, że ktoś przyjął nazwę GTW - Grupa Trzymająca Władzę. Podobał mi się ten szyld jak pod nim graliśmy na s9. Co to za goście na X?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2354

Guest
Widzę, że ktoś przyjął nazwę GTW - Grupa Trzymająca Władzę. Podobał mi się ten szyld jak pod nim graliśmy na s9. Co to za goście na X?
takie smieszki , co tu duzo mowic nikt wazny :) grupka ataczka manchestera remiego noo i nie wolno zapomniec o bezwstydnym bajkopisarzu aodzie .

Takze to samo co Ty hihi :)
 

DeletedUser1265

Guest
Śmieszki i bajkopisarze mówisz? Skoro Ty ich krytykujesz, to chyba ich w ciemno polubię.

PS. Aha, to przeciwny obóz. Teraz już rozumiem skąd ta żółć, kolego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
takie smieszki , co tu duzo mowic nikt wazny :) grupka ataczka manchestera remiego noo i nie wolno zapomniec o bezwstydnym bajkopisarzu aodzie .

Takze to samo co Ty hihi :)
Lepiej skup się na pomocy twoich graczy (havranbartek,narodowiec1916),którzy nieźle dostają od naszej"grupki"lanie:D
Najlepsze jest to ,ze błagacie o pomoc waszych sojuszników Grande Familia oto aby pomogli wam obstawić wioski
Mimo,ze gram sobie tu lajtowo (powazna gra zacznie się we wrześniu) to i tak twoi gracze nie są stanie,ze mną rywalizować na równym poziomie :D:D
 

DeletedUser1265

Guest
W sumie, to nawet jestem ciekawy pewnych rzeczy. Popatrzę sobie po mapie i statach. Zobaczymy czy jest coś nowego.
Przyłączyłem się do GTW - skoro Ax tak zachęcał :cool:
 

DeletedUser2354

Guest
Śmieszki i bajkopisarze mówisz? Skoro Ty ich krytykujesz, to chyba ich w ciemno polubię.

PS. Aha, to przeciwny obóz. Teraz już rozumiem skąd ta żółć, kolego.
Duzo mowisz malo robisz , jednak Twoje zycie naprawde jest slabe skoro dalej tak zawziecie komentujesz kazdy serwer ktory wyjdzie :) coz ...
 

DeletedUser1459

Guest
Lepiej skup się na pomocy twoich graczy (havranbartek,narodowiec1916),którzy nieźle dostają od naszej"grupki"lanie:D
Najlepsze jest to ,ze błagacie o pomoc waszych sojuszników Grande Familia oto aby pomogli wam obstawić wioski
Mimo,ze gram sobie tu lajtowo (powazna gra zacznie się we wrześniu) to i tak twoi gracze nie są stanie,ze mną rywalizować na równym poziomie :D:D

Dostają lanie masz na myśli to, że stracili trochę deffa rozbijając wasze offy ?
 

DeletedUser2354

Guest
Lepiej skup się na pomocy twoich graczy (havranbartek,narodowiec1916),którzy nieźle dostają od naszej"grupki"lanie:D
Najlepsze jest to ,ze błagacie o pomoc waszych sojuszników Grande Familia oto aby pomogli wam obstawić wioski
Mimo,ze gram sobie tu lajtowo (powazna gra zacznie się we wrześniu) to i tak twoi gracze nie są stanie,ze mną rywalizować na równym poziomie :D:D
Twoich marnych krecikow juz sie pozbylem , bo gdyby nie oni to z tej akcji deffowej waszej nic by nie wyszlo przypominam kto tutaj jest bez offa hahaha :) tak tak mowisz o sobie jakbys byl niewiadomo jakim weteranem tej gry a tak naprawde jestes podrzedna muszka hih znowu zaczynasz mi tu odpowiadac a skonczy sie to tak samo jak na Rumeli na ktorej twierdziles jak to nie wygrasz tego serwera , a Twoja przygoda zakonczyla sie po 4dniach ehh .

W sumie, to nawet jestem ciekawy pewnych rzeczy. Popatrzę sobie po mapie i statach. Zobaczymy czy jest coś nowego.
Przyłączyłem się do GTW - skoro Ax tak zachęcał :cool:
Wbijaj na serwer pod swoim nickiem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Dostają lanie masz na myśli to, że stracili trochę deffa rozbijając wasze offy ?
Jakby stracili "trochę" deffa to by nie prosili o obstawienie ich osad.wystarczy spojrzeć na ich pkt defensywne i można wywnioskować,ze sporo już jednostek stracili.
Poza tym oni wszyscy też są już bez offa(bartek,Evilos,wilczekosw,narodowiec1916) bo nie udała im się akcja na RRoco:)
 

DeletedUser1265

Guest
Duzo mowisz malo robisz , jednak Twoje zycie naprawde jest slabe skoro dalej tak zawziecie komentujesz kazdy serwer ktory wyjdzie :) coz ...

1. Lubię komentować. To nie zajmuje dużo czasu, a z czasem jest różnie, więc nie zawsze mogę grać tyle czy tak jakbym chciał. To jest dziwne? Chyba nie.

Sponsorigu dla powergamerów tutaj nie ma - jak w jakichś gildiach WoW (czy co tam jeszcze), więc wielogodzinna gra nieszczególnie się opłaca.

2. Jestem pod swoim nickiem - D Artagnan 2017.

3. Za bardzo przeżywasz - to Ci mogę powiedzieć. Zamiast obelgami zajmij się może grą. Nikomu nie bronię gadania, ale jak masz tylko tyle do powiedzenia, to niewiele wnosi.

PS. Macie i monię i Fightera w plemieniu? Interesujące.

Pierwszą ofiarą wojny jest prawda - Hiram Johnson
 

DeletedUser1819

Guest
Twoich marnych krecikow juz sie pozbylem , bo gdyby nie oni to z tej akcji deffowej waszej nic by nie wyszlo przypominam kto tutaj jest bez offa hahaha :) tak tak mowisz o sobie jakbys byl niewiadomo jakim weteranem tej gry a tak naprawde jestes podrzedna muszka hih znowu zaczynasz mi tu odpowiadac a skonczy sie to tak samo jak na Rumeli na ktorej twierdziles jak to nie wygrasz tego serwera , a Twoja przygoda zakonczyla sie po 4dniach ehh .
To co wydarzyło się na Rumeli jest już historią ,nie wiem skąd ty wymyśliłeś te"4 dni" skoro miałem tam 5 osad jak skończyłem grać(powodów prywatnych) a 4 dni nie da się tego wszystkiego zrobić,ale propagande na forum trzeba siać
 

DeletedUser2354

Guest
ehhh :p man nie mam ochoty nawet wymieniac i argumentowac tych Twoich pustych wypowiedzi , znudzilo mi sie to pokaz w koncu jak to grasz bo nigdy jeszcze nie doswiadczylem na wlasnej skorze :)

Ps. jezeli mnie ddosujecie to robcie to 10 minut wczesniej zebym uniku nie mogl zrobic ;)

1. Lubię komentować. To nie zajmuje dużo czasu, a z czasem jest różnie, więc nie zawsze mogę grać tyle czy tak jakbym chciał. To jest dziwne? Chyba nie.

Sponsorigu dla powergamerów tutaj nie ma - jak w jakichś gildiach WoW (czy co tam jeszcze), więc wielogodzinna gra nieszczególnie się opłaca.

2. Jestem pod swoim nickiem - D Artagnan 2017.

3. Za bardzo przeżywasz - to Ci mogę powiedzieć. Zamiast obelgami zajmij się może grą. Nikomu nie bronię gadania, ale jak masz tylko tyle do powiedzenia, to niewiele wnosi.

PS. Macie i monię i Fightera w plemieniu? Interesujące.

Pierwszą ofiarą wojny jest prawda - Hiram Johnson

Dobra nie baw sie tutaj w to cyferkowanie , po prostu mialem na mysli ze duzo piszesz na tym forum a nawet nie grasz wiec ? gdzie tu logika Twoich wypowiedzi co serwer piszesz tylko ze oooo ja tutaj ekipe zbieram powiedz mi po co ?

Wlasnie widze ze zaczales takze pokaz na co Cie stac :) licze na dobra rozrywke heh

Ja nic nie przezywam , kogos tutaj obrazam (wyzywam) ? no raczej mi tego zarzucic nie mozesz nie mam powodu by Cie obrazac wiec hmmm bawi mnie to , bardziej bym powiedzial ze to Ty przezywasz .

Co z tego ze mamy ? Tez nie rozumiem tego co napisales .

Ale zdaje sobie z tego sprawe jakbys nie zobaczyl nicku Fightera to bys tutaj nie wystartowal ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry