Dyskusja dotycząca rozgrywki na Xativa

DeletedUser2307

Guest
Choć moim zdaniem roxorloox nie powinnien być już w teamie obsługi bo jest moderatorem a nawet na forum nie wbija.
Koledzy Operatorzy mogą grać tylko że to powinno być że jakiś operator pilnuje serwera a nie że wszyscy grają więc jednak musza mieć uprawnienia...
Tak wogóle to ten Suport jest dziwny jedynie Wysłannica coś robi i się udziela reszta to jak by umarła bo nawet na forum nie zagląda.
Ciekawe czy korony kupione za kase czy dodane.

Operator Gry za swój poświècony czas dostaje korony :) Takze wiadomo, czy moderator dostaje tego nie wiem.
CM dostaje jakieś tam grosze od InnoGames.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Nie wiem czemu mieliby nie grać :v To tez są ludzie tylko mają lekko większe prawa.

Nie mają "lekko większych praw" na światach gdzie grają. Lekko mniejszych również nie mają ;)

Jeśli członek supportu postanowi grać na jakimś ze światów (ma do tego pełne prawo/obowiązek) to na danym świecie nie posiada żadnych uprawnień.

Choć moim zdaniem roxorloox nie powinnien być już w teamie obsługi bo jest moderatorem a nawet na forum nie wbija.
Koledzy Operatorzy mogą grać tylko że to powinno być że jakiś operator pilnuje serwera a nie że wszyscy grają więc jednak musza mieć uprawnienia...
Tak wogóle to ten Suport jest dziwny jedynie Wysłannica coś robi i się udziela reszta to jak by umarła bo nawet na forum nie zagląda.
Ciekawe czy korony kupione za kase czy dodane.

Funkcja moderatora na obecna chwilę w TW2 wygląda odrobinę inaczej niż w innych grach. Poza tym opcja ukrycia logowania również jest całkiem sympatyczna ;)

Nie grają wszyscy i widać to na liście. Na 5 osób grają tylko 3, a licząc jedynie supporterów to tylko dwóch. Co za tym idzie ma kto zajmować się światem. Jeśli nie wierzysz to zapraszam do sprawdzenia i czasu reakcji, ale uprzedzam w nocy śpię ;)
 

DeletedUser1062

Guest
Hej,

Ja też tu jestem! ;-)

Jeżeli macie jakieś problemy, wątpliwości lub pytania to zachęcam do kontaktu z supportem poprzez odpowiedni panel.
 

DeletedUser2307

Guest
Post tego człowieka nie nadawał się aby upublicznić go na forum



*nie obrażamy innych użytkowników forum - Wyslannica
Twój widocznie też xDDDDDDD
Jedyne co mnie zastanawia, kto tak hardo krzyczał, a nie chciał pokazać nicku :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Nie widziałem oryginału ale jak wysłannica poprawiła *człowieka* to napewno mógł sie obrazić
To nie moim stylu obrażać ludzi ,a nazwanie kogoś"prostakiem" nie jest obrażą,Na tym forum padały dużo mocniejsze napisy i jakoś nie były ocenzurowane.
 

DeletedUser1265

Guest
Nie miałem zwyczaju pić tigera, ale już na pewno się nie napiję.
 

DeletedUser598

Guest
Mamy nowy świat i nowe możliwości. Jako że większość ekip dąży do zamknięcia poprzednich światów lub ma wakacje^^ na tym swiecie powinno być nieco luźniej :). Czy to będzie znaczyć że jakiejś zgranej ekipie będzie łatwiej wygrać? Czas pokaże.
 

DeletedUser1265

Guest
Trzeba patrzeć po składach i kierownictwach. Takie czasy, że na dłuższą metę wygrywają ekipy, gdzie więcej solidnych graczy trzyma zasty. TW2 nie wymaga szczególnego skilla. To bardzo prosta gra. Liczy się poświęcony czas (jest trochę no life-ów) i cierpliwość.

Może na początku - w 2014 r. - skill się liczył jak ludzie uczyli się gry. Teraz są poradniki, yt, zwyczaje.
 

DeletedUser2337

Guest
No cóż.. nie owijając w bawełne - SIN :)

Jeszcze taki spojler, że na dniach można się podziewać dużych transferów :D
 

DeletedUser1265

Guest
Hm... Jak zwykle, kusi mnie żeby jesienią zagrać, ale sprawy zawodowe i naukowe zajmą mnie na tyle, że dopiero na wiosnę 2018 r. będę mógł wejść do gry. W sumie, to w następnym roku chcę też odpuścić światy, na których nie będę miał okazji dłużej grać. Chcę skupić się tylko na tych, gdzie będzie pewna ekipa (wcześniej ustalona), bo chcę pograć trochę poważniej.

W zasadzie, mogę zająć się 1 z 3 funkcji:
- wojskowość (planowanie)
- dyplomacja
- rozstrzyganie sporów wewnętrznych.

Najmniej pasuje mi dyplomacja, bo układy towarzyskie za bardzo przesądzają składy koalicji i jest to trochę nudne.

Najbardziej by mnie interesowało planowanie wojskowe, czyli przygotowywanie kampanii of/def: cele, mapy, rozwój.
Decyzje strategiczne, czyli quo vadis, co przejmujemy, kogo bronimy, a kogo odpuszczamy itd. Nie chcę siedzieć na zastach i zajmować się bieżącymi atakami/obronami, bo nigdy nie będę miał na to czasu. Nie jestem dobry w monotonnej robocie. Nadaję się do prac koncepcyjnych, funkcji kreatywnych.

Nie będę się też zajmował kontrwywiadem. Akurat, o to proszony byłem już kilka x, ale nie chcę się tym zajmować.

No i sprawa zasadnicza. Chcę grać przeciw LiA/TiG/Shini/C/X (e tutti quanti) - jeżeli będą na danym świecie. Dlatego chętnie będę trzymał z ich wrogami.

Generalnie, nie piszę tego, bo uważam się za nie wiadomo jakiego gracza, ale dlatego, że gram od dość dawna i uważam, że osoby trzymające się tw2 powinni się informować o takich sprawach - mniej/bardziej oficjalnie.

PS. Na pewno, jak zacznę grać na jakimś świecie, to napiszę na forum. Nie będę się już zajmował wywiadem/kontrwywiadem czy grał incognito.

PS2. Dzięki za uwagę :)
 
Do góry