Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser1819

Guest
SHN
Nikt od nas nie gral na S6 w SHN, wiec napewno nie tanczysz z ludzmi ktorych pokonales na s6
Na Forte nie gralo moje i Bogusia SHN tak tylko zaznacze :) Tam nawet nie gralem, wiec watpei ze wiesz z kim tanczysz :)
Z s18 mnei zaskoczyles :D Bo to y mielsicie z nami sojusz a za plecami do wroga pisaliscie :) Ciekawe ze na s18 podpisalismy jeden sojusz z CAN jak dopeiro 3 osady zaczely sie pojawiac i razem z nimi w tym sojuszu skonczylismy server. Wiec jakim cudem mozesz pisac ze co pare godzin zmieniamy dyplomacje ? Skoro mielismy sojsuz z CAN praktycznie od poczatku do konca ... Ehh no tak zapomnialem ta Twoja bujna fantazja i Twoje "Nie znam się, ale się wypowiem"
Już ci pisałem i ostatni raz powtórzę,nie mieliście sojuszu z can od początku tylko walczyliście z nimi i próbowaliście zrobić koalicje przeciwko can w ,którym skład wchodziło Gloria,Sprawiedliwość i wy ,bo sam chciałeś takiej koalicji.
Nie pisz pierdół i bzdur bo to ci się nie uda
 

DeletedUser1459

Guest
Już ci pisałem i ostatni raz powtórzę,nie mieliście sojuszu z can od początku tylko walczyliście z nimi i próbowaliście zrobić koalicje przeciwko can w ,którym skład wchodziło Gloria,Sprawiedliwość i wy ,bo sam chciałeś takiej koalicji.
Nie pisz pierdół i bzdur bo to ci się nie uda


Nie rozumiem po co to piszesz, serwer jest zakończony czy to ważne jak wyglądały pierwsze dni serwera. Nie ważne jak się zaczyna, a jak się kończy. Ciebie jak widać jednak boli, że zaledwie do 4 wioch dociągnąłeś bo potem SHN cię rozebrało :)
 

DeletedUser1819

Guest
Nie rozumiem po co to piszesz, serwer jest zakończony czy to ważne jak wyglądały pierwsze dni serwera. Nie ważne jak się zaczyna, a jak się kończy. Ciebie jak widać jednak boli, że zaledwie do 4 wioch dociągnąłeś bo potem SHN cię rozebrało :)
Nic mnie nie boli bo jest to tylko gra,ale nie lubię jak ktoś przekłamuje historie TW2
 

DeletedUser2030

Guest
Nic mnie nie boli bo jest to tylko gra,ale nie lubię jak ktoś przekłamuje historie TW2
Nc nie przeklamuje oczywiscie tak bylo bo nie lubimy soebie z staszkiem i to kazdy wie i nie robilem losiu koalicji przcie can tylko slw jezeli juz chcesz zaczynac od poczatku :) a can mialo sojusz z slw wiec nam wojne wypowiedzieli :) slw nie poszlo, can i shn wygrali walke o centrun i rozjevalismy server :D CAN z SHN na tym serverze zrobilo rozpi**** co widac po bojowych :D wiec wracajac do wintera. Jak tam wam idzie robienie globalnego sojuszu przecie SHN ? :D
 

DeletedUser1265

Guest
Swoją drogą, to te filmiki Inno są trochę zniechęcające, bo nigdy nic o tw2. O ile pamiętam, to chyba kiedys zlowrogi Fighter mowol, że twórcy zupełnie nie inwestują w tw2 i olali temat. Z deka smutne i raczej zachęca do ogarnięcia czegoś innego.
 

DeletedUser1593

Guest
dart nie zycze sobie uzywania V&S jako popychadla tam graja dorosli ludzie decyzja o zaatakowaniu was wyszla ode mnie, jak nie potrafisz swoich ludzi do pionu postawic to juz nie moj problem tylko nie zycze sobie wypisywania na forum ze V&S wbilo komus noz w plecy, zwiechul szanuje Cie jako gracza i can ci wyjdzie bokiem predzej czy pozniej staszek jest falszywa menda i mam nadzieje ze sie nie bedziesz musial o tym przekonywc:)
Moze kiedys can cos soba reprezentowalo ale juz wyginelo jak dinozaury...
 

DeletedUser

Guest
gartuluje wszystkim ale jeszcze nie koniec tak ze zbierac i konczymy swiat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2110

Guest
Danielu gdzie sie wpraszasz w nie swoj swiat :) nie ty go wygrales :) i nie ty prowadziles shn i NW :)
/Tom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2110

Guest
Nie lubie jak ktos wsadza nos w nie swoj swiat


Wyzwania nie podejmujesz ale wcinasz sie tam gdzie nie powinienes
Rozumiem jak bys tam gral ja sie nie wypowiadam tam gdzie mnie nie ma :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
Nie lubie jak ktos wsadza nos w nie swoj swiat
STARY CHILL, to tylko gratulacje. Ja jakoś nie ganiam ludzi z pianą na pysku którzy piszą w tematach światów, których nie grali, to jest forum dyskusyjne, każdy ma prawo się wypowiadać :) btw grałem na tym świecie także Twój argument jest inwalidą :D Na s19 też grałem jako radny TIG od początku do końca serwera i jakoś namierzyć mnie nikt nie mógł ^^
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2739

Guest
STARY CHILL, to tylko gratulacje. Ja jakoś nie ganiam ludzi z pianą na pysku którzy piszą w tematach światów, których nie grali, to jest forum dyskusyjne, każdy ma prawo się wypowiadać :) btw grałem na tym świecie także Twój argument jest inwalidą :D Na s19 też grałem jako radny TIG od początku do końca serwera i jakoś namierzyć mnie nikt nie mógł ^^
Jak zwykle pewny siebie :D ..
 
Do góry