Dyskusja dotycząca rozgrywki na Winterstein

DeletedUser739

Guest
Oj tam co wy chceta od calvina.. dobra muzyke robi :) A tak na serio to dawno mnie na tej gierce nie było.. widząc tą gównoburze aż świerzbiło mnie by wyrazić swoje zdanie. Zauważyłem że klimat na tw2 sie nieco zmienił.. jest teraz większa niezdrowa rywalizacja między graczami... więcej chamstwa i mniej szacunku.. jeszcze trochę a zaczniecie sobie po matkach jeździć i życzyć sobie raka. Moje zdanie jest takie, że nie ważne czy wróg czy sojusznik.. do każdego trzeba mieć szacunek i nikt nie jest wyrocznią żeby wiedział, że calvin czy jarnuta okażą się słabymi graczami i poprowadzą plemie na skraj zniszczenia dlatego wyszło tak jak wyszło. Mam wrażenie że niektóre osoby próbują sobie coś udowodnić poprzez tą gierke..być może kompleksy? kto wie.. Ode mnie wielkie peace i niech wygra lepszy
 

DeletedUser2030

Guest
Dlatego grasz shn,które nic ze sobą nie reprezentuje żadnych zasad.
poważnym plemieniu zostałbyś wywalony za takie granie bo barby są do farmienia a nie przejmowania więc swoimi komentarzami strzelasz sobie stope

SHN nie reprezentuje zadnych zasad bo moj gracz barbe podbil ? :D Szkoda ze Eshazet tu z nami nie gra :) te by Ci dopiero zrobil z dup* jesien sredniowiecza gdyby zaczal massowo barby przejmowac :) Szanuje swoich graczy i ich taktyki, Eshi mia lza zadanie podbijac masowo barby i grac eko w celu zwiekszenia poziomu pleminia i nagromadzenia takiej ilosci wojska ze calymi prowincjami kasowal bez wiary :) Zapytajcie Staszka jaki mial banan na twarzy jak dostal zast do eshazeta :)
W takim razie prawdziwych Vandali uwazasz ze za dno , na s18, dzieki masowemu przejmowaniu barbar utrzymali sie troche na lini frontu i nas przychamowali gdyby nie to, to byli by zdmuchnieci.
Nie ucz nas taktyki grania skoro caly ch*j o niej wiesz ... Pokaz mi plemie ktore by wywalilo gracza za przejmowanie barbar(mowie tu o graczach akrywnych i dzialajacych militarnie) :) Chyba Twoje ktore zwykle upada przed akademiami :)

Widzisz dlatego SHN to plemie alkoholikow i wyrzutków :D Dobrze nam z tym :) Teraz idziemy podbijac dalej barby bo nic innego nie umiem :(


Ja wiem z kim "tańczę"
1 z ludźmi,których w raz ekipą pokonałem na s6:)




2 z ludźmi bez honoru,którymi na forte mieliśmy sojusz ale nie znanym nam przyczyn zerwali go,co zresztą im się nie opłacało i miało opłakany skutek dla shn
3 z ludźmi,którzy nie szanują dyplomacji i zmieniają ją co pare godz (s18)
Krótko mówiąc shn to DNO



Nie znam calvina ,więc nie mam o nim zdania.WATAHA jest na dobrej drodze,aby wygrać serwer czego im oczywiście życzę

Nikt od nas nie gral na S6 w SHN, wiec napewno nie tanczysz z ludzmi ktorych pokonales na s6
Na Forte nie gralo moje i Bogusia SHN tak tylko zaznacze :) Tam nawet nie gralem, wiec watpei ze wiesz z kim tanczysz :)
Z s18 mnei zaskoczyles :D Bo to y mielsicie z nami sojusz a za plecami do wroga pisaliscie :) Ciekawe ze na s18 podpisalismy jeden sojusz z CAN jak dopeiro 3 osady zaczely sie pojawiac i razem z nimi w tym sojuszu skonczylismy server. Wiec jakim cudem mozesz pisac ze co pare godzin zmieniamy dyplomacje ? Skoro mielismy sojsuz z CAN praktycznie od poczatku do konca ... Ehh no tak zapomnialem ta Twoja bujna fantazja i Twoje "Nie znam się, ale się wypowiem"
 

DeletedUser2293

Guest
Daj screena z toolsow ze nibh barbe 150 pkt wzialem xddd bo na 6 wiosek poki co ostatnia to barba ktora miala 750pkt pod deffika ale WY WIECIE LEPIEJ XD

Proszę bardzo https://scr.hu/evM393 :)

PS: Giezio , Wataha nie została sama , po prostu jesteśmy wszyscy w jednym plemieniu część graczy wiadomo zawsze odpadnie bo nagle zaprzestają grać. Teraz współpraca jest na wysokim poziomie i mam nadzieję ze nieźle namieszamy na tym serwie ;)
 

DeletedUser2030

Guest
Proszę bardzo https://scr.hu/evM393 :)

PS: Giezio , Wataha nie została sama , po prostu jesteśmy wszyscy w jednym plemieniu część graczy wiadomo zawsze odpadnie bo nagle zaprzestają grać. Teraz współpraca jest na wysokim poziomie i mam nadzieję ze nieźle namieszamy na tym serwie ;)

Wole zeby sobie te barbki podbijal i sie rozwijal, a nie jak ty stac w miejscu i tylko pisac z bólu d*** ze barby je :D Kto w tym momencie ma wiecej wojska i punktow ? On czy ty ? hehehe Zawsze slabsi beda wytykac bledy lepszym i na tym niestety sie konczy zamiast sie uczyc :)

https://scr.hu/4u1n/zpw7i
 

DeletedUser2293

Guest
Człowieku znowu się czepiasz, Poland jeszcze wyżej zaprzeczał ze nie podbijał takich barbarek .. a tu popatrz.
To ze ktoś ma mniej wiosek nie znaczy ze jest gorszy , myślę racjonalnie i wiem co mam robić mogłabym też mieć 6-7 wiosek ale mam inny plan.
Ty nie jesteś nic lepszy 3 wioski a komuś wytykasz dwie.
 

DeletedUser2030

Guest
Człowieku znowu się czepiasz, Poland jeszcze wyżej zaprzeczał ze nie podbijał takich barbarek .. a tu popatrz.
To ze ktoś ma mniej wiosek nie znaczy ze jest gorszy , myślę racjonalnie i wiem co mam robić mogłabym też mieć 6-7 wiosek ale mam inny plan.
Ty nie jesteś nic lepszy 3 wioski a komuś wytykasz dwie.
Przy 3 mam juz o jedne koszary wiecej, za 15 minut juz prawdo podobnie 4 wioski bede mial ^^ to juz sa 2 koszary wiecej :)
 

DeletedUser2293

Guest
Co mnie interesuje ile ty masz czy będziesz miał wiosek ? o moje wojsko nie musisz się martwić ma się dobrze :)
 

DeletedUser2811

Guest
Ty glupia jestes? Barbe mialem 23 czerwca podbic skoro serwer byl od 22 chyba? Xd LEŻE ZE ŚMIECHU Z POWODU TWOJEJ GENIALNEJ INTELIGENCJI.
P.S pierwsze dwie wioski na toolsach sa jako barby... typowa blondyko z bólem tyłka... idac twoim tokiem myalenia wzielas barbe 153 i 180 pkt.. barbarkoj3bczyni :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2293

Guest
Po raz kolejny "przywódca" shn i ludzie z tego plemienia , pokazują ile nienawiści w nich siedzi :)
Idźcie lepiej na spacer trochę przewietrzyć się bo na mózg wam siada, a to robactwo wyżej chyba nie wie ze TW2 jest grą zespołową , nie wspomnisz o masach dla Fuksa i całej reszty plemienia ? A no tak bo przecież u was każdy sie broni swoim deffem i nie bunkrujecie wiosek :)
 

DeletedUser2030

Guest
Po raz kolejny "przywódca" shn i ludzie z tego plemienia , pokazują ile nienawiści w nich siedzi :)
Idźcie lepiej na spacer trochę przewietrzyć się bo na mózg wam siada, a to robactwo wyżej chyba nie wie ze TW2 jest grą zespołową , nie wspomnisz o masach dla Fuksa i całej reszty plemienia ? A no tak bo przecież u was każdy sie broni swoim deffem i nie bunkrujecie wiosek :)
Bunkrujemy, ale oni nie pisza massa po jednym moim fejku z tarana :D
Tyle agresji w nas oj.... całe SHN :) jako przywódca okazuje 3x więcej nienawiści i agresji :) Zreszta kto grał u mnie lub gra o tym wie.
Wiatrak mam włączony na ucho, to chyba się mózg chłodzi czy nie ?
 

DeletedUser2811

Guest
Mi wmawiala ze barby 150 pkt biore podobno gra od poczatku tw2 i jest w ... doswiadczona a nie wie ze poczatkowe dwie wioski na toolsach wystepuja w oznaczeniu jako "wioska barbarzyńska". I tu własnie wychodzi ból tyłka i czepianie sie wszystkiego przeklamujac prawde.
 

DeletedUser1382

Guest
Ja też na tym serwie zjadłem dwie dobre barbarki;) Nie moja wina,że gościu zobaczył ataki i zrobił reset. A szkoda, bo chciałem nabić p.b. do konkursu;P
 

DeletedUser2293

Guest
Nawet ci najbardziej doświadczeni gracze ciągle się czegoś nowego uczą, dowiadują no tak ale Ty taki IDEALNY jesteś i wszystko wiesz i jesteś bezbłędny.
Nigdy nie mówiłam ze gram od pierwszego serwera, więc nie wiem skąd masz takie Info. mój pierwszy świat to Ermitage ;)
Wiem że jeszcze dużo muszę się nauczyć , ale ta wiedza którą teraz posiadam mi w zupełności wystarcza.
 
Do góry