Dyskusja dotycząca rozgrywki na Urquhart Castle

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Witamy w nowym Królestwie wszystkich wyjadaczy Tribal Wars 2 oraz nowych graczy. Życzymy wielu pomyślnych bitew i samych wygranych!
 

DeletedUser1265

Guest
No, naprawdę, to chyba jakiś rekord prędkości z tym U, ale chyba łapię, że idą święta :)
 

DeletedUser2305

Guest
Wyrobiliście normę zysku z koron na poprzednim świecie dlatego otworzyli nowy :)
 

DeletedUser1862

Guest
Nie wiem... support czy osoby odpowiedzialne za otwieranie nowych swiatow nie widza,ze co kolejny serwer gra mniej graczy ? Moze otwierajcie swiaty co 2tyg, ludzie beda grac sobie po 2tys osob.. a co,? jesszcze znajdzie sie jakis gracz co wyda pare tysiecy na koronki i hajs bedzie sie zgadzac...
Bezsens !...
 

DeletedUser1265

Guest
Ja tu wyczuwam motyw świąteczny, ale Azog rzucił pomysł, że to raczej taką "taśmą" robią w 2 rzutach we wszystkich krajach. Looknijcie sobie terminy otwierania światów za granicą w tools-ach.
 

DeletedUser1265

Guest
Tak sobie patrzę po tych składach i ciekawe czy ten świat też się szybko nie domknie czasem?
 

DeletedUser1862

Guest
Domknie się szybko ,tak jak szybko się pojawił...
 

DeletedUser1265

Guest
Z tego co słyszę, to wychodzi na to, że i na U OMT się szybko zresetuje.
 

DeletedUser1819

Guest
Polskie serwery TW2 przerastają najwyraźniej OMT;)
Zagrajcie może na jakimś łatwiejszym zagranicznym serwerze,tam może chociaż się nie zresetujecie,bo jak na razie wychodzi to wam najlepiej:)
 

DeletedUser2720

Guest
Nie znam OMT zobaczymy jak się świat rozwinie.

Znowu się zalogować nie idzie przerzuciłem się ze zwykłych plemion ale tutaj to jest dramat
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2648

Guest
.
Polskie serwery TW2 przerastają najwyraźniej OMT;)
Zagrajcie może na jakimś łatwiejszym zagranicznym serwerze,tam może chociaż się nie zresetujecie,bo jak na razie wychodzi to wam najlepiej:)

Panu propnuje wziasc sie za siebie ;) bo skonczysz jak na Rameli;) Zreszta Twojej wielkosci jakos od Rameli nie widze;) wiec pojdziemy na zagraniczny serwer razem;) Bez pozdrowien;)

P.S. Ktos kto bez plemienia z Top nic nie znaczy:)
 
Do góry