Dyskusja dotycząca rozgrywki na San Servando

DeletedUser2641

Guest
A to przepraszam cię bardzo ale z tego co pamiętam jak miałem swój serwer to link był aktywny tylko 24h, niestety.

Pozdro :)
 

DeletedUser1265

Guest
Linki są czasowe, ale jak po utworzeniu, a przed skopiowaniem zaznaczysz: "Set this link to never expire", to będzie na stałe. Naturalnie, w każdej chwili możesz dezaktywować.

Zapraszam wszystkie chętne osoby. Myślę nad zrobieniem u siebie neutralnego miejsca spotkań - neutralnej zony. Jest ogólnodostępna "Gospoda u Plancheta" dla wszystkich + Tawerna de Charny i cała piramidka ukrytych kanałów tekstowych i głosowych. Bardzo fajny jest na Discordzie system uprawnień, duża elastyczność tzw. "ról".

Generalnie, zapewniam stałą "adminkę" serva i uczciwe udostępnianie plemionom ukrytych kanałów (też pilnowanie porządku/bezpieczeństwa).

Zapraszam -> https://discord.gg/AmEHa

Tutaj mogą się rozmówić chętni do gry na Tatai Var PL -> https://discord.gg/Td9rs8K

Jakieś ekipy się może wybierają na tatai var?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2582

Guest
ja chętnie zawitam na nowym serwerze po krótkiej przerwie ;d
 

DeletedUser2603

Guest
Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen który pojawia się ostatni czasy podczas walki z niektórymi graczami?
Pojawiające się i znikające ataki po 1 lub 2-uch godzinach lub pojawiające się znikąd ataki z grubasami z czasem dojścia konnych? :D
Ktoś jest w stanie to wyjaśnić? :)
 

DeletedUser1382

Guest
Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen który pojawia się ostatni czasy podczas walki z niektórymi graczami?
Pojawiające się i znikające ataki po 1 lub 2-uch godzinach lub pojawiające się znikąd ataki z grubasami z czasem dojścia konnych? :D
Ktoś jest w stanie to wyjaśnić? :)
To nie mój serwer, ale powiem Ci, że miałem tak samo, na RH. Szalały ataki, wsparcia czas dotarcia. A wszystko przez zegar, zegar w grze mi też szalał i na lapku też. Po prostu mam do wymiany baterie na płycie głównej, która podtrzymuje godzinę. Tak więc to nie wina raczej gry, a w moim przypadku wina baterii na lapku. Zegar w grze szaleje, ponieważ nie aktualizuje się często, a pobiera dane od zegara na lapku.
Nawet miałem raporty oznaczone "jutro". A przecież wiadomo,że sie akcja dokonała, wiec nie mogę dostać rapka;)
 

DeletedUser2739

Guest
Może mi ktoś wytłumaczyć fenomen który pojawia się ostatni czasy podczas walki z niektórymi graczami?
Pojawiające się i znikające ataki po 1 lub 2-uch godzinach lub pojawiające się znikąd ataki z grubasami z czasem dojścia konnych? :D
Ktoś jest w stanie to wyjaśnić? :)
Cerber :D Ty chyba grasz pierwszy raz w ta gre :D to nie jest fenomen, to jest synchronizacja ataku :D haha

Naucz sie czytac ataki :)
 

DeletedUser2603

Guest
Cerber :D Ty chyba grasz pierwszy raz w ta gre :D to nie jest fenomen, to jest synchronizacja ataku :D haha

Naucz sie czytac ataki :)
Jak przeczytać atak który pojawia się znikąd, albo jest w połowie czasu po pojawieniu? czary-mary...
To nie mój serwer, ale powiem Ci, że miałem tak samo, na RH. Szalały ataki, wsparcia czas dotarcia. A wszystko przez zegar, zegar w grze mi też szalał i na lapku też. Po prostu mam do wymiany baterie na płycie głównej, która podtrzymuje godzinę. Tak więc to nie wina raczej gry, a w moim przypadku wina baterii na lapku. Zegar w grze szaleje, ponieważ nie aktualizuje się często, a pobiera dane od zegara na lapku.
Nawet miałem raporty oznaczone "jutro". A przecież wiadomo,że sie akcja dokonała, wiec nie mogę dostać rapka;)
Wiesz gdyby to było tylko u mnie to okej nawet bym nie pytał bo różne dziwne rzeczy się dzieję jak to w grach przez internet... ale tak nie jest więc ten, tego...

Edit: Czuję się zaszczycony że specjalnie dla mnie założyła pani konto na forum i to tylko po to żeby odpowiedzieć mi na wiadomość ogólną. Mile Mi Pani schlebia ;)
 

DeletedUser2739

Guest
heheh ;D jak zabierasz moja farme :D a ataki na wioski barbarzynskie sa krótsze .. :)
 

DeletedUser2658

Guest
wlasnie mialem odpisac ze przejal barbe i mysli ze zostal zaatakowany po przejeciu wioski.

Tak to juz jest jak sie jest barbiarzem a nie graczem :D
 

DeletedUser2739

Guest
Dziękuje wszystkim za walkę :) Może na następnym świecie będzie mocniejszy przeciwnik :D

AVE SnE !
 
Do góry