Dyskusja dotycząca rozgrywki na Rumeli Hisari

DeletedUser2293

Guest
Dziękuję za uwagę, właśnie kończymy server :D się uśmiałem, że my to massówka. Jak największą massówką było GV husarzowej i jej braciszka :D Nie ma to jak się chwalić TOP1 na początku servera :) zniknełaś tu, to tak samo będzie na nowym serverze. Uwierzycie, że znowu się chwali, że jest TOP, najlepsza i wgle na dyskusji nowego servera winter ? hahaha przecież jedyne co jest to śmieszna :D GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZA WSPÓLNE ZAKOŃCZENIE SERVERA CAN&SHN

I kto tu ma ból tyłka ;)
Pokaż mi jeden post gdzie na świecie "W" chwaliłam się z rankingu , może ty się pochwal swoim "wojskiem" jakie posiadasz na tamtym serwie.
A co twój skład o nas myśli to mamy to w czterech literach , nie chciałbyś dowiedzieć się co nasz skład myśli o SHI , każdy ma swoje zdanie na dany temat więc przestań się jarać jak ta pochodnia.
 

DeletedUser2807

Guest
Witam wszystkich chcialem wam wszystkim podziekowac za gre wspolplemiencom, sojusnikom oraz przeciwnikom. Nie rozumiem was ze wytykacie sobie jakies pierdoly pamietajcie ze to tylko gra i zabawa a nie kotrzy tu to biora to na serio i jakby TW2 nie widzieli innego zycia , niestety ale tacy gracze sa. Ogolnie chcielm powiedziec ze tw2 schodzi na psy jak pamietam za czasow castel del monte gdzie zaczynalem to tam byla gra walka i szacunek dla przeciwnika. swiat trwal i plemie jak bylo to sie trzymalo i nie bylo tylu fuzji jak teraz . Nowe swiaty to od razu kombinacja besztanie sie wzajemnei i same koalicje i fuzje . swiat ledwo sie rozpocznie a juz sie konczy . Taka gra zniecheca do dalszej gry juz spora dobrych graczy przestala grac i juz raczej nie wroca. to taka moja opinia .

jeszcze raz dziekuje wszystkim :)

p.s HusarzPI-93 ladna z ciebie kobieta :)
 

DeletedUser2293

Guest
Witam wszystkich chcialem wam wszystkim podziekowac za gre wspolplemiencom, sojusnikom oraz przeciwnikom. Nie rozumiem was ze wytykacie sobie jakies pierdoly pamietajcie ze to tylko gra i zabawa a nie kotrzy tu to biora to na serio i jakby TW2 nie widzieli innego zycia , niestety ale tacy gracze sa. Ogolnie chcielm powiedziec ze tw2 schodzi na psy jak pamietam za czasow castel del monte gdzie zaczynalem to tam byla gra walka i szacunek dla przeciwnika. swiat trwal i plemie jak bylo to sie trzymalo i nie bylo tylu fuzji jak teraz . Nowe swiaty to od razu kombinacja besztanie sie wzajemnei i same koalicje i fuzje . swiat ledwo sie rozpocznie a juz sie konczy . Taka gra zniecheca do dalszej gry juz spora dobrych graczy przestala grac i juz raczej nie wroca. to taka moja opinia .

jeszcze raz dziekuje wszystkim :)

p.s HusarzPI-93 ladna z ciebie kobieta :)


Otóż to!
Co do szacunku 100% prawdy .. już gdzieś o tym pisałam ze jak na wcześniejszych światach grałam to była czysta rywalizacja , serio wtedy się grało o wiele przyjemniej ..
 

DeletedUser2040

Guest
Z mojej strony chciałem podziękować za grę, wszystkim. Za miłe, lapidarne rozmowy na czacie, jak i za kłótnie, coś się zawsze dziać musi;)
Szczególne pozdrowienia dla nowo poznanych graczy z którymi świetnie się rozmawiało i działało, Luksusowicz, Axowaty, Zwiechu, Denver88 i wielu, wielu innych z którymi mam kontakt;)

Wyrazy szacunku i uznania, dla przeciwnej koalicji. Na pewno na nią zasługujecie. Szczerze, bez rzucania się gównem. Jeżeli kogoś uraziłem, a zapewne tak, szczerze przepraszam. Mimo,że to tylko gra, czasem dajemy ponieść się emocją.

Jeszcze raz dzięki wszystkim!

Kończę bo za chwile pojawi się tęcza;)

Pozdrawiam;*

To jeszcze raz wam gratuluje i do zobaczenia :D
 

DeletedUser2810

Guest
Witam wszystkich chielibyśmy pogratulować wygranie świata, pierwszy raz świat zostaje wygrany gdy plemie nie posiada gracza TOP1 na świecie , nie lada wyczyn wygrać w taki sposób:)
Chciałbym podsumować ten świat z racji tego iż nie pisałem tutaj nic by się nie zdradzać:)
Jak zawsze staram się być obiektywny i nie mieszać światów ani nie żywić jakiś specjalnych uraz do graczy, więc na wyróżnienie na pewno zasługują:

1) Ryuke - myślę że mogę się pochwalić tym, że straciłem zaledwie 1 wioskę w chyba dwumiesięcznych walkach z CAN gdzie było 15 z CAN na mnie i 4 moich sąsiadów oraz za utrzymanie TOP 1 na świecie (dowód - wystarczy spojrzeć w moich pokonanych w obronie:p).
2) Kazimierz Wielki 163 - za wytrwałość i ambicje na końcówcę świata wyprzedzając hannibala i staszka zbijając ich z wysokiego 2 i 3 miejsca, mam nadzieje kiedyś pograć razem z Tobą, będziemy zaszczyceni!
3) Hannibal1989 - zdecydowanie jeden z najlepszych graczy tego serwera, wybił się na sam szczyt w bardzo szybkim czasie, myślę że 4 pozycja na świecie to wielkie nieporozumienie, podium na pewno się Tobie należy, doświadczeniem bijesz wszystkich w CAN na głowę, troszeczkę się rozleniwiłeś na sam koniec:)
4) Tutaj dam trzech graczy którzy bardzo mocno i pozytywnie mnie zaskoczyli na tym świecie, mówię tutaj o Clan of Xymox, Jazda Plemienna oraz Rafalsztyn. Gracze klasowi, którzy byli na froncie i pokazali się z bardzo mocnej strony, Aktywnością jak i doświadczeniem na pewno imponowali na froncie. Pragnę zaznaczyć iż należy zachować szczególną ostrożność gdy będą Waszymi sąsiadami.
5) onesize - krótki epizod w grze a jednak skuteczny, pomimo, zrobiłeś co trzeba było jako zarządca plemienia i postawiłeś kropkę nad i. Na pewno należych do jednych z najlepszych zarządców plemienia w Tribal Wars 2, a nie jest ich wielu.

Oczywiście są też gracze o których nie wiem, z którymi nie miałem styczności, by pozostali nie czuli się zawiedzeni:)

Są też gracze, którzy powinni jeszcze popracować nad swoją grą, przejrzeć kilka poradników..


1) staszek21 - kilka tipów, robiąc fuzję nie polecam wyzywać graczy z plemienia z którym chcesz się fuzjować, bo wtedy do fuzji zazwyczaj nie dochodzi, na pewno potrzebujesz dobrego refresha jeśli chodzi o działania wojenne, gdy bronisz się całkiem całkiem, to w ataku musisz powtórzyć sobie zasadę działania taranów oraz berserkerów, na tych dwóch spektach kompletnie się wyłożyłeś niestety w walkach ze mną jak i z moimi sojusznikami.
2)
mariokempes i valadi - nie wiem czy to ktoś na zaście czy to Wy, widać, że się staracie, punkty robią wrażenie, nie boicie się wyzwań, idziecie na całość, tylko... zaczynacie atakować ja wychodzę do pracy, wracam i jest dla mnie oczywise co, gdzie i jak, zdecydowanie musicie popytać jak organizować zmasowane ataki bo to Wam nie wychodzi.

Oczywiście bez urazy, chciałem tylko zaznaczyć pewne punkty które musicie dopracować, ponieważ ogólny poziom TW2 jest na bardzo niskim poziomie...

Dziękuję za uwagę i jeszcze raz, gratuluje wszystkim! Kawał dobrej roboty.
Ryuke.
 

DeletedUser2807

Guest
ja tylko dodam ze jak by stachu lub hani przejmowal nie aktywnych to by byli top 1 osobiscie nie gralem juz od 2 miesiecy i jezeli by chieli to ktorys z tych graczy bylby top 1 jak by przjeli moje wioski ale tego nie zrobili , kazimierz pelen szacun oraz ryuke ale zaden wyczyn byc to 3 przejmujac swoich lub barby :) ja pamietam na poprzednim swiecie to kazimierz tez przejmwoal nie aktywnych oraz barby, wiec jak dla mnie to i tak stachu wymiata chodz zapewne denerwuje wiele osob. to tylko moje zdanie :) ale gratki dla wszystkich
 

DeletedUser1382

Guest
To co pisze Ryuke, jest ciekawe...Szczególnie koncówka postu;) Może troszkę ironicznie napisała o staszku, tylko po to by mu ciśnienie podnieść, a o to bardzo łatwo. Załuje,że nie mieliśmy kontaktu bezpośredniego, szczególnie na przełomie kwietnia i maja....
Co do przejmowania nieaktywnych, sam sporo wchłonąłem. Ale czy to negatywne?
Jeżeli się z kimś współpracowało, milo rozmawiało, a nagle kompan kończy grać, to oczywiste,że woli oddać wioski koledze, niż rzucić kontem. Oczywiście można wziąć tryb wspólnej gry, ale dużo łańcuszkuw na wielu kontach to męczące.
Zawsze podkreślałem,że w TW to nie tylko wojsko, wojsko i bijatyki. Informacje, kontakty z ludźmi, to mnie bardziej rajcuje a połączeniu z czasem na gre, ogólne pojęcie, techniką, są kluczem do sukcesu.
Co do mnie, Ryuke masz racje, rozleniwiłem się, porzuciłem kontem na równy miesiąc czasu, byłem zmęczony...Jednakże osiągnąłem dla siebie to co chciałem, udowodniłem sobie,że potrafię grać długo, z tym miałem problemy. Powtorzyłem swój sukces z przed lat z TW1, serwer 6.
Czas spędzony w Cann wiele mnie nauczył, zdystansował i przypomniał,że "wszyscy kłamią", to dobra lekcja, nawet w życiu realnym przydatnym.

A tak btw, AVE LiA, AVE SHN!


Pozdrawiam;*
 

DeletedUser2030

Guest
I kto tu ma ból tyłka ;)
Pokaż mi jeden post gdzie na świecie "W" chwaliłam się z rankingu , może ty się pochwal swoim "wojskiem" jakie posiadasz na tamtym serwie.
A co twój skład o nas myśli to mamy to w czterech literach , nie chciałbyś dowiedzieć się co nasz skład myśli o SHI , każdy ma swoje zdanie na dany temat więc przestań się jarać jak ta pochodnia.


Nie gram ale dostałem ciekawą propozycje od mojej siostry(HusarzPl-93),która jest na tym serwerze TOP1 jako gracz i zaprosiła mnie do swojej prowincji poprzez "zaproś przyjaciela".
Zastanawiam się nad grą na tym serwerze,zawsze można sobie na luźno pograć do tej jesieni.

sorry twoj brat zdarzyl sie pochwalic Twoim TOP1 :) jedno i to samo
 

DeletedUser2388

Guest
heh manchester do domu matka krupnikiem dzieli trzeba dzieciom zabzwki zabrac:p

Chcialem rownierz pogratulowac wygranego swiata i wszystkim wtajemniczonym za mila zabawe;)

A tak odolnie to podziekowania obu stronom, bo akurat obie manki fajnie dzialaly... wiec ogolnie gratulacje dla wszystkich grajacych;)

A tak odolnie to podziekowania obu stronom, bo akurat obie manki fajnie dzialaly... wiec ogolnie gratulacje dla wszystkich grajacych;)
A tak na marginesie plemiona w ktore zaczelem grac a te ktore sa teraz sa nie do porownania, ale niestety jak kazda rzecz w zyciu..inaczej wyglada jak sie zaczyna, a inaczej jak sie ja konczy..gry jeszcze nie koncze, ale mam nadzieje na spotkanie z tymi wlasciwymi osobami;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2030

Guest
Witam wszystkich chielibyśmy pogratulować wygranie świata, pierwszy raz świat zostaje wygrany gdy plemie nie posiada gracza TOP1 na świecie , nie lada wyczyn wygrać w taki sposób:)
Chciałbym podsumować ten świat z racji tego iż nie pisałem tutaj nic by się nie zdradzać:)
Jak zawsze staram się być obiektywny i nie mieszać światów ani nie żywić jakiś specjalnych uraz do graczy, więc na wyróżnienie na pewno zasługują:

1) Ryuke - myślę że mogę się pochwalić tym, że straciłem zaledwie 1 wioskę w chyba dwumiesięcznych walkach z CAN gdzie było 15 z CAN na mnie i 4 moich sąsiadów oraz za utrzymanie TOP 1 na świecie (dowód - wystarczy spojrzeć w moich pokonanych w obronie:p).
2) Kazimierz Wielki 163 - za wytrwałość i ambicje na końcówcę świata wyprzedzając hannibala i staszka zbijając ich z wysokiego 2 i 3 miejsca, mam nadzieje kiedyś pograć razem z Tobą, będziemy zaszczyceni!
3) Hannibal1989 - zdecydowanie jeden z najlepszych graczy tego serwera, wybił się na sam szczyt w bardzo szybkim czasie, myślę że 4 pozycja na świecie to wielkie nieporozumienie, podium na pewno się Tobie należy, doświadczeniem bijesz wszystkich w CAN na głowę, troszeczkę się rozleniwiłeś na sam koniec:)
4) Tutaj dam trzech graczy którzy bardzo mocno i pozytywnie mnie zaskoczyli na tym świecie, mówię tutaj o Clan of Xymox, Jazda Plemienna oraz Rafalsztyn. Gracze klasowi, którzy byli na froncie i pokazali się z bardzo mocnej strony, Aktywnością jak i doświadczeniem na pewno imponowali na froncie. Pragnę zaznaczyć iż należy zachować szczególną ostrożność gdy będą Waszymi sąsiadami.
5) onesize - krótki epizod w grze a jednak skuteczny, pomimo, zrobiłeś co trzeba było jako zarządca plemienia i postawiłeś kropkę nad i. Na pewno należych do jednych z najlepszych zarządców plemienia w Tribal Wars 2, a nie jest ich wielu.

Oczywiście są też gracze o których nie wiem, z którymi nie miałem styczności, by pozostali nie czuli się zawiedzeni:)

Są też gracze, którzy powinni jeszcze popracować nad swoją grą, przejrzeć kilka poradników..


1) staszek21 - kilka tipów, robiąc fuzję nie polecam wyzywać graczy z plemienia z którym chcesz się fuzjować, bo wtedy do fuzji zazwyczaj nie dochodzi, na pewno potrzebujesz dobrego refresha jeśli chodzi o działania wojenne, gdy bronisz się całkiem całkiem, to w ataku musisz powtórzyć sobie zasadę działania taranów oraz berserkerów, na tych dwóch spektach kompletnie się wyłożyłeś niestety w walkach ze mną jak i z moimi sojusznikami.
2)
mariokempes i valadi - nie wiem czy to ktoś na zaście czy to Wy, widać, że się staracie, punkty robią wrażenie, nie boicie się wyzwań, idziecie na całość, tylko... zaczynacie atakować ja wychodzę do pracy, wracam i jest dla mnie oczywise co, gdzie i jak, zdecydowanie musicie popytać jak organizować zmasowane ataki bo to Wam nie wychodzi.

Oczywiście bez urazy, chciałem tylko zaznaczyć pewne punkty które musicie dopracować, ponieważ ogólny poziom TW2 jest na bardzo niskim poziomie...

Dziękuję za uwagę i jeszcze raz, gratuluje wszystkim! Kawał dobrej roboty.
Ryuke.


Zadna Ryuke nei jest dla mnei TOP :D To jzu wgle jest beka :)

Dla mnei jest TOP Ci ktorzy grali i napierdalali jak wiekszosc servera byla activ , a nei jak wiekszosc juz grala wchdozac raz dziennie

TOP OFF to bez konkurencyjnie STASZEK, FARMER, SZWAGIEREK i kilku graczy ktorzy nawet nie sa w TOP20 bo po tym jak rozjebalismy front uznali ze gra jest juz za nudna zeby bic te barbarki :) Wiec na podium na pewno nie sa wlasciwe osoby( tylko osoby ktore przejmowaly zasty i barbaki lub atakowaly osoby totalnie juz nie grajace) Bo front nalezal do zupelnie innych osob gdy wy spokojnie sie pasliscie na obrzezach :)
Dziekuje za gre i utrzymanie naszego sojuszu miedzy CAN a SHN Szwagierkowi i Farmerowi. Dzikuje za wkurwianie mnie Staszkowi i dziekuje calej reszcie frontowej za gre :) a reszta to niech do kocna zycia zre nie aktywne konta i sie chwali czego to nie osiagneli :)
 
Do góry