Dyskusja dotycząca rozgrywki na Quinburk

DeletedUser1444

Guest
Po co komu dyskusja lepiej działać :) zamiast się resetować jak Ty dartagnan s17 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1819

Guest
Przed chwilą sprawdzałem statystyki i od mojej nieobecności sporo się zmieniło na s17.
Tej chwili to plemię Prawo (RAW) wydaję się mieć najlepszych graczy.
 

DeletedUser1265

Guest
Po co komu dyskusja lepiej działać :) zamiast się resetować jak Ty dartagnan s17 :)

Na pewno nie przerwałem gry, bo się czegoś przeraziłem :) Grałem u Was w RAW, a zarówno wtedy, jak i teraz paka jest wyjątkowa. Każdy ma jakiś powód. Ja też swój miałem.

Powodzenia na zamknięciu świata :cool:
 

DeletedUser1862

Guest
Nie ma to jak powtorka z s8 .... Wszedzie sie znajda zlodzieje kont...
 

DeletedUser2044

Guest
nie dają rady w uczciwy sposób to podkradają konta sojuszników i nas atakują, myślą że skłócą sojuszników w ten sposób.
 

DeletedUser2307

Guest
Dobra Juz wszystko wiem byla akcja a nie zczailem ze to o to chodzi. Nawet z Moonem pisalem o tym. Tepic takich
 

DeletedUser1862

Guest
Topka-graczy
Bez tytułurrrrrrrrrrr.png
Topka-agresorow
pkt off.png
Topka-plemion
ranking.png
e3d1d308ea38a.png.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2307

Guest
e teraz jestem 12 XDD a nie 14 ;X

Nastała Cisza XD

Halo gra tutaj jeszcze ktos ? ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2329

Guest
W dziale świata Drachenfels pisali, że przy 85% nawet dominacji nie mieli :D

Daleko jeszcze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
Chciałem złożyć najszczersze gratulacje graczom Le Pentagram !!!

Nie kończyłem go z Wami lecz sercem byłem każdego dnia, to była dla mnie przyjemność móc z Wami spędzać chwilę na wspólnym podbijaniu wroga, bronieniu wiosek czy też rozwiązywaniu kłótni/rozterek graczy :)

Ja o Was nie zapomnę! W szczególności graczy Anonymous, wraz z którymi pokazaliśmy całemu światu Quinburk że choć małe z nas było plemię to niesamowicie silne i zgrane.

Dziękuje @BLACK SYRIUSZ za to że pod moją nieobecnością dopiąłeś wszystkie sprawy, i za to że dbałeś o graczy ANO, jestem Ci niesamowicie wdzięczny, nigdy Ci tego niezapomnę.

Pozdrawiam
DamnFighter
 

DeletedUser1378

Guest
@Protek98 hehehe wiem że mu pomagałeś :) Tobie również dziękuje :) ale to na jego barki wszystko zrzuciłem jeśli chodzi o ANO :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry