Dyskusja dotycząca rozgrywki na Orava

DeletedUser2337

Guest
Jedna z osób grających z Wami kazała te wioski przejąć graczowi krotko nrd, zgadnij kto to był ... :) Prosze, najpierw zdobądź pewne informacje, a później gadaj głupoty. Może chcesz podpowiedzi ? Był to przywódca innego plemienia niż HOD :)

Uciec ze świata, a przestać grać to dokładnie to samo, zwłaszcza, że nie było dobrego powodu, po prostu zapalił im się grunt pod nogami, zauważyli, że świat będzie trwał rok, albo i więcej, po prostu zwiali zostawiając swoich towarzyszy.Pamiętam jak o to pytałem Venoma i odpowiedział, że po odejściu Kropka nie chciało mu się tego wszystkiego ogarniać, bo to czasochłonne, (wersja bardzo zbliżona do oryginału)
 

DeletedUser1504

Guest
Ja mialam byc lojalna wzg Was jak Wy nie potrafiliscie krotkonrd-swojego sojusznika,ktory potem do Was dolaczyl poinformowac o tym co bylo mi obiecane.Zapomnialam,ze ktos od Was wpóścił tam na prowke do mnie owego gracza.Moje byle plemie mnie olalo gdzie bylam neutral z 5 wioskami oddajac ponad 100 Wam....na tym zakoncze temat bo szkoda klawy.A swoja droga tam byla orava tu inny swiat.Poslucham moderatora forum i nie bede o innym swiecie pisala na innym.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry