Dyskusja dotycząca rozgrywki na Orava

DeletedUser1265

Guest
Hm... Interesujące info. Widzę, że ciągłe zmiany nicku zrobiły się bardzo modne...
 

DeletedUser1413

Guest
Co to tam za machloje na Oravie się wyrabiają ?
Mówi się o logowania się przez współgry do graczy AoD szpiegów Codexu i wysyłanie wojsk na pewną śmierć... Nieładnie C/X pogrywa, oj nieładnie. Jak na topowe plemię ze swoją historią na innych serwerach skandaliczne zachowanie. Ładną sobie plakietkę przyklejacie.
 

DeletedUser1413

Guest
Standardowa taktyka Morisa - obrażanie innych.
Może zdradzisz mi swój nick na Oravie? będę wiedział w którym kierunku mam iść, oszczędzisz nam obu czasu :)
 

DeletedUser2219

Guest
Przywódcy topowych plemion strasznie między sobą mieszają, ale to nic w porównaniu do Munkholmen ;p
 

DeletedUser598

Guest
Co to tam za machloje na Oravie się wyrabiają ?
Mówi się o logowania się przez współgry do graczy AoD szpiegów Codexu i wysyłanie wojsk na pewną śmierć... Nieładnie C/X pogrywa, oj nieładnie. Jak na topowe plemię ze swoją historią na innych serwerach skandaliczne zachowanie. Ładną sobie plakietkę przyklejacie.

Do złej ściany ucho przyłożyłeś ;)

A ten kto mieszał ponosi teraz tego konsekwencje
 

DeletedUser20

Guest
Gra się tak zacina, że od godziny próbuję się zalogować i nie idzie. Na zasta się udało, ale na własne konto nie mogę...
 

DeletedUser1354

Guest
Co to tam za machloje na Oravie się wyrabiają ?
Mówi się o logowania się przez współgry do graczy AoD szpiegów Codexu i wysyłanie wojsk na pewną śmierć... Nieładnie C/X pogrywa, oj nieładnie. Jak na topowe plemię ze swoją historią na innych serwerach skandaliczne zachowanie. Ładną sobie plakietkę przyklejacie.
Venom pilnujcie się bo nie długo zrobi Was ktoś jak na s10 Meide :) a codex to...
 

DeletedUser1341

Guest
Ludzie spokojnie troche, wrzuć cie sobie na luz, a poza tym to co mówił Moriiss o N z s5 to jest tutaj na oravie, dowiedziałem się ze starych plemion że s kimś z tego świata zamienił się kontami lub przejął, sam byłem zdziwiony tą informacjąobserwowałem go na starych plemionach i jedy co mnie zaskoczyło to aktywność jego działań głównie atakowanie, nawiązałem z nim kontakt przez dowiedziałem sięże to nie on tylko jakiś Camilo (wpełni nie podał mi nazwy jaką miał na plemionach 2), mam nadzieje że to troche da światła na tę sprawe
 

DeletedUser1265

Guest
Hm... Widać, "duch" w narodzie nie ginie i może w następnym roku będzie z kim rozegrać partyjkę "Go" albo szachów w TW2.

Teraz też się sporo dzieje, ale może doświadczenie uczyni realpolitik bardziej masowym. Więcej zmiennych... to więcej zabawy...

PS. Przed planowaniem dyplo/wojny dobrze jest poczytać trochę Sun Zi albo Machiavelli'ego (tudzież Pattona).
 

DeletedUser2219

Guest
Obudzil sie.. gdzies ty.chlopie sie szlajal gdys byl potrzebny?!
 

DeletedUser1265

Guest
Obawiam się, że nadal jestem "niedyspozycyjny". Może w następnym roku :) ?

Chyba wiem kto się ukrywa pod tym nickiem. Już napisałem do Ciebie na główny nick.

PS. Widzę, że dalej robisz (co najmniej) kontrowersyjne nicki...
 

DeletedUser2219

Guest
Hehe :) lepiej na skype pisz.
Oj teraz na oravie zaczyna sie starcie gigantow.
 

DeletedUser

Guest
Witaj heros Hellady z tej strony Sirgorni zapraszam na kolejny świat moich stałych towarzyszy , czas ruszać do podboju na kolejnym świecie :) zbieram stałą ekipę aktywnych graczy mam nadzieję że dołączą Ci których dobrze znam i wiedzą na czym polega wspólna gra :)
 

DeletedUser1861

Guest
No i zaczyna się znów robić ciekawie.... Codex, który mocno wytracił impet wraz z mniej więcej końcem wakacji, tracąc TOP1 w rankingu plemiennym ratuje się fuzją z TOP3 czyli RTN i jednak jeszcze powalczą z HOD.... :D

No zobaczymy jak się ułoży rywalizacja, odnoszę wrażenie że prawdziwa potyczka tu się dopiero rozkręca .... :)
 

DeletedUser1265

Guest
Mówiąc serio, to myślałem (na początku serva), że to HOD ma strategiczną przewagę. Ciekawe kto ostatecznie wygra. Bardzo interesujący świat.
 

DeletedUser598

Guest
Czyżby początek końca HOD? tak sie zastanawiam właśnie czy oni przejmują więcej Barbarek w ciągu dnia czy my ich wiosek;) Ostatnie 4 dni wyraźnie pokazują rysę w tym temacie.
A może jeszcze będzie jaki zryw z ich strony i zaczną nas scigać. Choć pod względem Ilości graczy jak i fuzji już dawno nas pobili
 
Do góry