Dyskusja dotycząca rozgrywki na Orava

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Witamy w nowym Królestwie wszystkich wyjadaczy Tribal Wars 2 oraz nowych graczy. Życzymy wielu pomyślnych bitew i samych wygranych!
 

DeletedUser1265

Guest
Pojawiają si jakieś znane szyldy czy wszyscy się kitrają pod ściemnionymi na kolanie nazwami :) ? Trochę termin startu Oravy zaskoczył? Przynajmniej mnie tak...
 

DeletedUser20

Guest
Zaskoczył, ale nie da się wszystkiego przewidzieć. I tak był tydzień na przygotowanie się :)
 

DeletedUser1913

Guest
:) *S* + Słowianie zrobią tam masakrę jak coś z tego wyjdzie:) i Nieśmiertelni..
Mi ten świat jak znalazł:)
 

DeletedUser2037

Guest
Ważne by był opór z obu stron Ja osobiście popykam rekreacyjnie chyba że znajdzie się przeciwnik godny uwagi :)
 

DeletedUser1265

Guest
A ja uważam, że *S* to syf. Tym bardziej ten ich przywódca.. jakaś masakra ;)

No, właśnie, jakaś bida z nędzą... Koleś się nie może z nazwą zdecydować. Co 5 minut nowa. Teraz to jakiś no name :)

Zresztą, kojarzę tego Andego z Bastille. Walił deffem w ataku i bronił wiosek bez Kościoła. Strach grać pod takim kierownictwem :)
 

DeletedUser1218

Guest
Pytanie za 100pkt;
Jak prezentują się pierwsze koalicje? :) Ktoś coś wie?
 

DeletedUser2203

Guest
Szukam kogoś doświadczonego i mającego pojęcie o grze. Oczywiście też ogarniętego.
Prosiłbym takową osobę o skontaktowanie się ze mną w celu zaproszenia mnie w swoje okolice. Będę wdzięczny ;)
 

DeletedUser1354

Guest
a ja myślę że na tym świecie w końcu sukces zrobi Mr N ze świata s5 i Mr G ze świata s10, skąd to wiem doszły mnie słuchy że zmieniła nick dla nie poznaki bo jak sam stwierdził nikt go nie lubi :D
 
Do góry