Dyskusja dotycząca rozgrywki na Olavinlinna

DeletedUser4047

Guest
odnoszac sie do wypowiedzi Pani Kasi w innej wiadomosci na forum, ktorej nie da sie tam skomentowac:

"Pozdrowienia, Wojownicy Tribal Wars 2!

Wiodące Plemię, BnT + MMA (B&M), obecnie posiada 4000 Punktów Zwycięstwa na świecie Olavinlinna.

Wraz z rozpoczęciem ostatniego etapu rozgrywki gracze nie mogą rejestrować się na świecie.

Jak tylko Plemię utrzyma przez 2 tygodnie minimum 4000 Punktów Zwycięstwa, Królestwo zostanie wkrótce zamknięte oraz ukoronujemy zwycięzców w kilku kategoriach! Ponadto wszyscy członkowie zwycięskiego plemienia otrzymają nagrodę w postaci 200 Koron!

Życzymy wszystkim powodzenia!

Wyslannica, Wczoraj o 08:18"


czy Pani sobie robi z nas jaja? 23. pazdziernika napisala Pani, ze po osiagnieciu 4000 punktow zwyciestwa i utrzymaniu ich przez 2 tygodnie, poda Pani termin zamkniecia swiata. tego dnia, a wlasciwie w nocy z 23 na 24. pazdziernika osiagnelismy wymagany prog. minely 2 tygodnia a Pani wczoraj sie skapnela, ze mamy 400 pztow i dala info na forum, ze od wczoraj mamy jeszcze 2 tygodnie je utrzymac? czyli w wiadomosci z 23. pazdziernika oklamala Pani wszystkich graczy. bylo napisac wtedy (23.pazdziernika), ze musimy utrzymac wynik miesiac a nie dwa tygodnie...

zenada, serio.
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Zamknięcie każdego świata odbywa się w ten sam sposób. Pierw ogłaszamy wymogi jakie należy spełnić (ilość PZ). Po osiągnięciu wymagań pojawia się ogłoszenie oraz zamykana jest rejestracja i rozpoczyna się okres dwóch tygodni podczas, których plemię musi utrzymać przewagę. Po tym czasie pojawia się informacja z datą zamknięcia świata.
 

DeletedUser4516

Guest
Drogi Suporcie,dzisiaj mijają dwa tygodnie od momentu ogłoszenia dominacji na świecie O,liczę że tym razem szybko ogłosicie termin zamknięcia świata.Grzecznie tylko poinformuje że przez te dwa tygodnie wiodące plemie nie straciło przewagi a wręcz ją powiększyło i wszyscy liczą na szybki koniec a nie kolejne tygodnie wegetacji na tymże świecie
 

DeletedUser4526

Guest
Dziena za grę, topka najłatwiejsza w życiu:)

czekam na kolejne wyzwania i do zobaczenia na wiosnę, z fartem chłopaki
 

DeletedUser4133

Guest
Wiadomo, ze najłatwiejsza jak ma sie sojusz z top plemionami a same wojny z warzywami. Następnym razem pokaz co potrafisz w prawdziwej walce (wojna z mma). To wtedy zmienię o tobie opinie
 

DeletedUser4047

Guest
A ja pierwszy raz widzę, zeby gracz z top 2-ataczek-dostal nagrodę i został uznany za top 1 :) takie jaja to tylko w Polsce :)
 

DeletedUser4526

Guest
26428595-D992-40D9-8E59-BF7FEBC0057E.jpeg

Ja tu widzę przewagę 4 pz nad top2, wiec jednak nie taka magia, i top1 został top1 ;D
 

DeletedUser4047

Guest
Hahaha komu wielki wziąłeś? Ja miałem 247 pz po 7 rano, ty 244 :) nikt nie widział, byś coś zabrał :)))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4526

Guest
Skoro tak mowisz ze support jest w zmowie, to zapewne wyslannica pokaze ci gdzie sa twoje wioski i pokaze czy cos zabralem ;D
Logi atakow gdzies napewn zapisuja, to nimi zarzuci i rozwieje twoje watpliwosci :)
 

DeletedUser4047

Guest
Swoje wiem, gracze też widzieli. Ataczek, honoru nie masz :) a teraz tylko.zmienic nick i grać dalej, co chicken? :)
 

DeletedUser4047

Guest
A logów.nikt.nie zobaczy, screeny lepsze przez graczy robione widziałem :) cóż, brawo wy! Tym postem się żegnam.
 

DeletedUser4526

Guest
Mam honor, dlatego zawsze jestem na najwyższym szczeblu, powiedzmy ze jestem wszechwiedzący i wszystko wiem, ataki ładnie dograne dzięki mojemu wiernemu przyjacielowi:)
Uciekać nie mam zamiaru, tyle koron nie zmarnuje, zobaczymy się za jakiś czas, i pokaże ci znów jak walczyć o topke/topki :D
 

DeletedUser4047

Guest
To wygląda tak, jakbyś wiedział, o której zamkną świat :) albo support ci udzielił takiej informacji albo czekał, aż mnie wyprzedzisz i zamkną świat :) obstawiam, że ci powiedzieli, co? :)
 

DeletedUser4526

Guest
Moje multi konta haha, smiech, niech ci bedzie, posiadam wielekont, wszystkimi sie zawsze wspieralem hahah
Wez gosciu zluzuj, pierwsze ataki lecialy na ciebie juz od godziny 3 na wioski, wiec spkojnie mogles to zauwazyc, nawet na bocie, o 22;15 dnia poprzedniego zwiedzialem ci 64 wioski w srodku oraz po lewej stronie mapy, kolejne ataki o 6, 7 i 8 rano, wszystkie wlatywały po 9;00;15 bo o 9;00;50 jest aktualizowany ranking, i jak widac, wlecialo 8, a lecialo kolejne 20 karet to i tak mniej straciles niz miales stracic, ty latałes po prowki w inny sposob a ja w widzac twoje staranie blokowania, popierdolil3m to i zalatwilem to w bardzi3j skurwyns*** sposob, to tylko gra, to tylko nick, bez akcji nie ma zabawy.


Co do zamkniecia swiata, to ze znam support nie znaczy ze mi pomaga, ale jesli uwazasz ze kasia napisala mi smska, HEJ ATACZEK przejmuj pijoczka do 9 bo wtedy zamykamy, to grubo sie mylisz ( smiech)

Rozebrac mnie? powodzenia, udawanie 5 gracza pod roznymi nickami jest naprawde trudne, myslisz ze wroce jako ataczek? ataczek sie skonczyl tak jak inne nicki ktore odwalily duza akcje ;D
Korony? wplace w pierwsze lepsze plemie, i niech sie ciesza gra ;)

Co do multi konto, pozdrawiam serdecznie, mego kompana xszymonna oraz paru przyjacioł z wandali oraz małp za pomysłowa akcje ;)
Widzimy sie napewno i lecimy po kolejna topke ;D
 

DeletedUser4047

Guest
czas pokaze :) o topce mozesz posnic :p dobrze, ze pokazales kim sa malpy i wandalowie. bezsprzecznie mozna uznac was po prostu za male dzieci :) chwalisz sie jeszcze, ze zabrales topke wspolplemiencowi z multi swoich? tak to tylko dzieci umieja :) obys z tego wyrol, bo zycie cie szybko zweryfikuje :) dno juz osiagnales, wiec teraz tylko sie mozna odbic :p

a co do supportu, coz> na pewno przewidziales, ze koniec swiata bedzie po 9. przeciez wiesz wszystko :)
 

DeletedUser4133

Guest
Dlatego nie powinno byc koron za top 3 najlpeszych graczy. Powinny byc korony za wspieranie plemienia defem, za rozbite jednostki w wioskach, które byly dane dla współplemiennca. W plemieniu nie powinno byc rywalizacji.
 
Do góry