Dyskusja dotycząca rozgrywki na Munkholmen

DeletedUser1265

Guest
Na pl15 (nie mylić z pl14) zostanie reaktywowana Grupa Trzymająca Władzę. Krótkie info dla zainteresowanych.
 

DeletedUser1967

Guest
Jak się aktualnie układają sojusze i wojny na świecie?
Kto z kim i przeciwko komu? :D
 

DeletedUser1265

Guest
Główne plemiona 2 bloków, to Ame i B_M vs. N i Z. Reszta, to już szczegóły, które są tajemnicą sojuszników.
 

DeletedUser

Guest
Główne plemiona 2 bloków, to Ame i B_M vs. N i Z. Reszta, to już szczegóły, które są tajemnicą sojuszników.

Skąd Ty bierzesz chłopie takie skrzywione info? Sama jestem z N i stwierdzam stanowczo, ze to co napisałeś mija się totalnie z prawdą
 

DeletedUser1972

Guest
ja jestem ze zgrai i też chciałbym zdementować te plotki. my sie nie trzymamy z N
 

DeletedUser1444

Guest
Nie no wogóle Zgraja i 4 ich plemiona (np Hes) nie trzyma się z N i nie zrobili Koalicji anty AME i BM ahhaha o kur... jebłem :D
 

DeletedUser1580

Guest
Ciekawa dyskusja zaczyna się tu rozwijać. Z zaciekawieniem czekam na ciąg dalszy:)
 

DeletedUser1265

Guest
Myślałem, że akurat ta kwestia nie jest tajemnicą. Widać się myliłem. Naturalnie, sojusze gównych przeciwników są znacznie bardziej złożone, ale akurat tu nie mam już wątpliwości, że jest to tajemnicą.
 

DeletedUser

Guest
D Artagnan, akurat w tym względzie byłeś w błędzie ;)
a tak na przyszłość, nie sądzisz, ze pianie takich rzeczy na forum to jest trochę nie na miejscu? ;)
 

DeletedUser1265

Guest
Napisałem tylko o 2 głównych blokach (i to tylko o ich liderach), co chyba dla nikogo nie jest żadną niespodzianką. Zaprzeczaj, jeżeli musisz. Nie moja sprawa.
 

DeletedUser1168

Guest
D Artagnan, akurat w tym względzie byłeś w błędzie ;)
a tak na przyszłość, nie sądzisz, ze pianie takich rzeczy na forum to jest trochę nie na miejscu? ;)
Dlaczego nie ? przecież to temat o rozgrywce na naszym serwerze :) Kazde szanujace sie plemie doskonale wie kto z kim trzyma :)
 

DeletedUser

Guest
Hahaha, ja nie muszę zaprzeczać, stwierdzam tylko fakt, z resztą nie tylko ja ;)
 

DeletedUser1265

Guest
Propoponuję zacząć od walki z własną ortografią. "Zresztą", a tamten Ozzy -> "skąd"... itd...
 

DeletedUser1444

Guest
Przecież ten Ozzy to warzywo nawet pionkiem na tym świecie nie jest hahaha
 

DeletedUser

Guest
Witam z tej strony Sirgorni pozdrawiam zgraję Samograja :) i dowódców. Dr. doom czekam na info może dołączysz do kolejnego świata zapraszam stałych graczy i dobrze ze mną zrzytych na kolejny świat :)
 

DeletedUser

Guest
Co do zgraji mam nadzieję że plany przeciw Ame itd. dalej są czy dyplomacja się zmieniła :) pozdrawiam was chłopaki mam nadziej że kojarzycie radnego z przed pół roku ;p
 
Do góry