Dyskusja dotycząca rozgrywki na Munkholmen

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Witamy w nowym Królestwie wszystkich wyjadaczy Tribal Wars 2 oraz nowych graczy. Życzymy wielu pomyślnych bitew i samych wygranych!
 

DeletedUser1819

Guest
Zapraszam wszystkich do najlepszego plemienia jak na razie ta na tym świecie Gloria Victis.

Pozdrawiam:)
 

DeletedUser

Guest
Witam serdecznie zapraszam do głównego plemienia jak i jego akademii Czyli do Alternation i Alternation II
 

DeletedUser1491

Guest
Nie wiecie, czy mój ulubiony wódz, krystiankiki, planuje rozkręcać na tym świecie jakieś plemię. Jakaś 4RP ? Jacyś Nowo Narodzeni (N_N) ?
 

DeletedUser1831

Guest
Witam serdecznie jestem ten tak zwany NN, pozdrawiam was bracia i powodzenia w farmingu :)
 

DeletedUser1856

Guest
Cisza... Jak na każdym innym świecie. Może ktoś się pochwali osiągnięciami? :D
 

DeletedUser1413

Guest
Ja się mogę z Juval pochwalić ale to nie ten dział chyba :p
 

DeletedUser

Guest
Nidalf jest czarnym żołnierzem, zniszczymy ich tam tak pomóż mi Bóg , to jest za?
 

DeletedUser1856

Guest
Nikt nie wrzucał tutaj niczego, więc proponuję wstawiać co niedzielę spis topowych graczy, plemion i mapki. W przyszłości będzie można ciekawie porównać dynamiczność zmian na mapie.

TOP 10 PLEMION - PUNKTY
trdkutfmtbleiufibtillbtrgwtxovgzxwvscrflgweaptfvdkenmmlevxlwwjuqkgtcxahmzcqhrpetkissyucanbbskljiwwoq
TOP 10 PLEMION - AGRESJA
nhcskyoxwawwwdxnqiaynuhymjipckkvsqurqixnrwteqcbybffbvhdkwsxrhufgryifhdjagyzmpcwqcefgsmelwolyjoijskdk
TOP 10 GRACZY - PUNKTY
xgumwiknmapsaefojdphaqwwpdolsykgjafcincxiqebzctmjpecfnkeijfnhekenmurnanjawvrarujqdgjoetcwvyvahguprrz
TOP 10 GRACZY - AGRESJA
pjwlkppzbmhtnvwdrciykxgkudkaenusphgnqobzrjixaznqlddrqwelwbtvijmkxfuvlngqdvhzuctdhfphlawhyucsjhdgwcgx
MAPA TOP 10 PLEMION
map_pl_pl13_5e560a8f1be21c3d46cc15dcc3a50914_14572666458750.png

Stan na: 6.03.2016
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1885

Guest
Czy ja mam tylko problem z zalogowaniem się do gry czy coś padło ?
 

DeletedUser438

Guest
chyba serwery padły od prawie godziny nie można się logować

edit. na międzynarodowym servie tez nie działa logowanie
 

DeletedUser1856

Guest
pumka i co jeszcze? :p

Skoro nikt nie raczył poinformować nas o co chodzi lub nawet głupio uspokoić hasłem, że dowie się o co chodzi to nie myśl o koronach.

Mam nadzieję, że mój enemy nie zdążył wysłać deffa przed wywaleniem :p
 
Do góry