Dyskusja dotycząca rozgrywki na Leeds Castle

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Witamy w nowym Królestwie wszystkich wyjadaczy Tribal Wars 2 oraz nowych graczy. Życzymy wielu pomyślnych bitew i samych wygranych!
 

DeletedUser

Guest
To Ja zacznę.
Witam wszystkich na kolejnym już świecie. Mam nadzieję, na owocną i pełną dynamiki grę.
Nowicjuszom jak i wyjadaczom życzę miłej gry.
Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser

Guest
Liczę na owocną rywalizację panowie.
Zapraszam do plemienia Shogun na płd-zach jeśli ktoś będzie chętny.
Powalczmy wspólnie o zwycięstwo.
Tak swoją drogą jestem ciekaw jakie będą pierwsze wojny na nowym świecie.
Pozdrawiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Jakby co, to nie gram na tym świecie pod żadnym ukrytym nickiem.

Do gry wracam w połowie marca.
 

DeletedUser1667

Guest
Witam was serdecznie :) mało osób mnie zna bo bardziej to dusiłem kiedyś w Plemiona :p ale rok temu przerzuciłem się na tw2 i jest świetnie. Co do praktyki weteran z Gyulai Var wywodzący się z plemienia BSR(po dziś dzień). Przyszedłem na ten, oto nowy świat zjednoczyć nowych wojowników, ale także nie brakuje mi starych ale jak bardzo wiernych weteranów z świata7. Jeżeli ktoś jest chętny przekonać się jak to jest walczyć ramię w ramię ze zgraną, zżytą oraz świetnie zaprawioną w boju ekipą zapraszam do plemienia " Słowiański Legion Smerfa " = lokalizacja Południowy Zachód.
 

DeletedUser

Guest
Taka tam "chamska" reklama ;)
PS Nie tylko ty jeden jesteś z pl7. Ba, są tu nawet gracze z wcześniejszych światów :)
 

DeletedUser1662

Guest
coś pustki na tym forum ^^
w TW2 szybciej się światy zamyka, porównując do TW1?
 

DeletedUser1695

Guest
Starożytny Rzym rusza na podbój ! Strzeżcie się wrogowie Republiki ;p
 

DeletedUser1265

Guest
Hm... Szkoda. Musiałem ominąć ten świat. To pierwszy, na którym nie grałem. Z następnym też pasuję, ale na pl14 postaram się wrócić z kontynuacją, któregoś ze znanych plemion.
 

DeletedUser506

Guest
CANNABIS - lokalizacja Zachód - centralny, północny i południowy :D
 

DeletedUser1265

Guest
Łaaaaaa. Ktoś coś napisał w jakimś innym temacie niż P albo Q. Ale szok, ale jaja.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1378

Guest
WOW połączyli się z top2 i dali radę :) Jednak wolniej Wam się to udało niż nam jak to wcześniej zachwalałeś :) "łyso Wam Koalicja"
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1829

Guest
WOW połączyli się z top2 i dali radę :) Jednak wolniej Wam się to udało niż nam jak to wcześniej zachwalałeś :) "łyso Wam Koalicja"
D'Art to TOP2 to też była część Koalicji tylko na chwilę opuściliśmy szeregi Koalicji - powody niech pozostaną naszą tajemnicą ;)
Co do czasu - osobiście dla mnie nie jest istotny - liczy się wynik końcowy ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1265

Guest
Tommy, to chyba do Fightera pisałeś, co?
PS. Czy ktoś niewidocznie edytował mojego posta - tego wyżej? Jako brakuje mi pewnej części = całego PS.

Aha, prawym dolnym rogu - jednak widocznie. No, ładnie...
 

DeletedUser1829

Guest
Tommy, to chyba do Fightera pisałeś, co?
PS. Czy ktoś niewidocznie edytował mojego posta - tego wyżej? Jako brakuje mi pewnej części = całego PS.

Aha, prawym dolnym rogu - jednak widocznie. No, ładnie...
tak , do Fightera - sorki za przeoczenie ;)
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Tommy, to chyba do Fightera pisałeś, co?
PS. Czy ktoś niewidocznie edytował mojego posta - tego wyżej? Jako brakuje mi pewnej części = całego PS.

Aha, prawym dolnym rogu - jednak widocznie. No, ładnie...

Wszelkie rozmowy dotyczące blokad są zabronione na forum zatem takie wiadomości są edytowane/kasowane.
 
Do góry