Dyskusja dotycząca rozgrywki na Kronborg

DeletedUser1229

Guest
Wysłannica w takim razie proszę o usunięcie tego postu powyżej - pisałem go przed dostaniem wiadomości od pokrzywdzonego gracza. Zmieniam zdanie co do mojej tamtej oceny.

Dziwnie to rozgrywacie. To tylko gra, a nie pierwszy raz słyszę tu groźby i słowa które w normalnym cywilizowanym świecie nie pojawiły by się w rozmowie... Gra ma być odskocznią od tego świata, zabawą, dobrą rozgrywką gdzie każdy może wykazać się w rożnych dziedzinach. Gdyby nie nazywała się "plemiona" tylko szachy to szpiegów byśmy w niej nie mieli - pionki nie mówią! Jednak jak sama nazwa wskazuje każdy chce gdzieś kogoś ulokować bo informacja w tej grze to jedno z najważniejszych dóbr i ma swoją wysoką cenę. Z tego co wiem, to nie jest to zabronione i sam muszę nad swoim podejściem do tej metody popracować, bo jestem od niej jak najdalej.... a powinienem, jako przywódca korzystać by sprawnie prowadzić plemię. Pomijając jednak ten wątek, a wracając do waszej rozmowy to zastanawiam się czy nie dać wam łopatek i nie zamknąć w piaskownicy obitej gąbką... Albo mamy swój wiek, albo wracajmy na plac zabaw posypać się piaskiem. Nie chcę widzieć więcej takich maili u mnie na poczcie! Umówcie się na piwko i ugadajcie całą sprawę, dajcie po pysku albo podajcie łapy - tak postępują dorośli ludzie... A nie wyzwiskami prowokujecie siebie nawzajem. To się tyczy każdego w tej grze bo czytam różne wiadomości i gro z nim zasługuje na art 190.

Ps. Miejcie trochę dystansu do siebie. To naprawdę pomaga trzeźwo myśleć.

Pozdrawiam wszystkich czytelników
Perspektyw

Nie będę rozwijał tego wątku bo i tak post zostanie skasowany by wystąpiło absens carens.
 

DeletedUser1229

Guest
Skoro wszyscy są tu aktywni to mam pytanie. Czemu nie chcę mnie wyrzucić koło kolegi na innym świecie skoro dostałem tam zaproszenie? Wywala mnie z dziwnym komunikatem i muszę zmienić lekko nick by to się udało. Jest to błąd gry?

oto scren z komunikatem ;/
http://screenshot.sh/oAGxz8EFiWm1c
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
W celu zlokalizowania wioski blisko (jak to możliwe) gracza zapraszającego trzeba utworzyć nowe konto.
Korzystając z tej opcji zawsze trzeba założyć nowe konto.
 

DeletedUser

Guest
Czyli rozumiem, że pozwolicie dafimowi mnie opluwać na forum usuwając moje kolejne posty? jestem skłonny do dyskusji ze wszystkimi zainteresowanymi poza forum, chyba nie proszę o zbyt wiele? Zauważcie, że to nie ja zacząłem tę dyskusję.
 

DeletedUser

Guest
Witam czy ktoś jest wstanie wytłumaczyć taką sytuacje
Atakowałem gracza i ze z dziwieniem to co pokazały raporty nie dowierzałem , moje ataki odbywały się z modyfikatorem ataku 59 a obrońca bronił z modyfikatorem obrony ponad 200 dziwne myślałem że jestem zbyt słaby , aczkolwiek nie sytuacja się powtórzyła u gracza bardzo mocnego z naszego soja sam się on zdziwił gdyż jego ataki również wchodziły z modyfikatorem ataku 104 a gracz bronił z modyfikatorem obrony 340 czy nawet troszkę wyżej .
To jest chyba jakiś przekręt czy ktoś potrafi to wytłumaczyć
 

DeletedUser

Guest
nie atakujemy w bonusie a mury mu osobiście zbiłem do 16 poziomu przed atakami ale w tej sytuacji poszło 5 k taranów
 

DeletedUser1218

Guest
jak masz raport z tymi 300+% to dokładnie jakie wartości tam miałeś?
 

DeletedUser

Guest
tak jego atak wychodzi w bonusie ale mur 16 poziom moje chyba usunąłem bo nikt by nie dowierzał
skiba85 napisał:
report_1d6cc49b44.png
ja le spojrzcie na godzine ataku ktory zrbilem i zobaczcie morale emlio to jest oszustwo

nawet jego 96 a obrońcy 398
 

DeletedUser1218

Guest
hehe Tutaj niestety jest forum nie gra i tak raportu nie zobaczymy
 

DeletedUser

Guest
sorki nie wiedziałem po prostu nikt w to co się stało nie dowierza
 

DeletedUser1218

Guest
to niże przepisz dokładnie z czego brały się te % i ile dawały (wiara, mury itd.)
 

DeletedUser

Guest
niestety czyżbym został zablokowany z powodu tego postu nie mogę wejść w żaden sposób do gry
 

DeletedUser1378

Guest
upload_2016-8-3_15-34-45.png

Brawo ! :) Na to wygląda że kolejny świat mamy za sobą !!! :)

Dziękuje wszystkim graczom za wspólną grę, tym razem szybciej się uwinęliśmy niż ostatnio :)
Dziękuje naszym sojusznikom Shinigami, Słowiańskim Rodom, Jack Daniel's, Czarnym Chmurom, Trolom i Gnomom oraz Rodom Husarii. Dzięki wspólnej grze udało nam się pokonać wszelkie przeszkody, dzięki współpracy nie był nam straszny żaden przeciwnik !!!

Dziękuje graczom Lion's Avalanche z Alnwicka, którzy postanowili raz jeszcze spróbować swych sił na nowym serwerze.

Jestem dumny że mogłem raz jeszcze wraz z Kapturem Wami przewodzić !


Dwa światy wygrane, ruszamy po trzeci ? :D

AVE LIA
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2254

Guest
mam pytanko co trzeba zrobić aby zakończyć swiat i ile trwa taki świat?
 

DeletedUser1382

Guest
Trzeba czytać ze zrozumieniem i chwile pomyśleć;)

Wysłannica napisała Ci co do procedury zamknięcia świata;

"Event Dominacja Plemienia będzie uruchamiany przez nas ręcznie, kiedy najlepsze Plemię posiądzie przynajmniej 70% wszystkich posiadanych wiosek przez top 10 Plemion z danego świata. Będziemy sprawdzać dane regularnie, dlatego event może pojawić się w każdej chwili.

Tak szybko jak Dominacja Plemienia zostanie aktywowana, gracze nie będą mieli możliwości rejestracji na danym świecie. Istniejący już gracze zaproszeni są do walki i dominacji świata. W celu zdominowania świata, Plemię musi posiadać przynajmniej 80% wszystkich wiosek posiadanych przez top 10 Plemion. Po dominacji Plemienia na świecie, zostanie on zamknięty i zwycięzcy zostaną ukoronowani w następujących kategoriach..."

Ile trwa świat, długo. Po wpisach w odpowiednich działach na forum wyczaisz ile. Rok dwa, a nawet dłużej. Pamietam na TW1 początkowe serwery trwały kilka lat, koło 4, 5;)

Tutaj, czasami trochę krócej, to zależny od bardzo wielu czynników;)
 
Do góry