Dyskusja dotycząca rozgrywki na Jasenov

DeletedUser

Guest
Jeszcze świat dobrze nie ruszył, a już patologia przez którą odechciewa się grać... Patrz południowy zachód mapy.
 

DeletedUser3993

Guest
Właśnie zobaczyłem co tam się dzieje i... załamałem się
 

DeletedUser4296

Guest
czy support coś z tym zrobi czy po prostu "wybrańcy" będą mieć swoje osobiste farmy?
 

DeletedUser

Guest
przeciez..kazdy..sie..zawsze..skarzy...ze.brakuje...surki..we.wioskach:D..to.teraz.ich.macie.pod.dostatkiem:)
 

DeletedUser4296

Guest
to ja proszę o wyrównanie szans i wrzucenie mi 100 barek nie dalej niż godzinę drogi ode mnie.
 

DeletedUser598

Guest
Ta zabawa traci swój sens właśnie przez takie rzeczy. A potem się wszyscy dziwią że coraz mniej osób wbija na serwery :/ Już niedługo same boty będą zapełniać światy ;/
 

DeletedUser2739

Guest
Jeśli potrafią "przypadkowo zbarbarzyć" aktywnego gracza.. później przywrócić mu wioski i jednostki to myślę, że potrafią usuńać barby..tylko ktoś przymyka na to oko i zamiata sprawe pod dywan ;p
 

DeletedUser4345

Guest
Co zrobiliście z serwerem?
Od wczoraj nie da się grać. Loguje godzinę, a jak już się uda nic nie można zrobić. Cały czas "Problemy z połączeniem". Lagi zawsze były, ale to ??? Sprawdzćie co się dzieje. U mnie internet chodzi jak zwykle. Nic się nie zmieniło, a tu takie klocki ..... ????
 

DeletedUser4298

Guest
Ja po powrocie do gry po kilku latach się mega zawiodłem i po tym świecie raczej tutaj nie wrócę.
Najpierw boty od robienia barbek, później boty do farmienia.
Support oczywiście nie reaguje.
Wprowadzili jakieś bzdurne Punkty Zwycięstwa, przez co gra sprowadziła się do zajmowania barbek
zamiast walki o lepsze wioseczki.
Świat ten powinni jak najszybciej zamknąć żeby się nie pogrążać.
Pojedynczy gracze jeszcze coś atakują, ale większość kolejno rezygnuje z gry przez tą padakę.
 

DeletedUser793

Guest
Venom, Moris, witajcie starzy przyjaciele. Zapraszam na nowy serwer kierunek północny wschód. Chętnie zagram jeszcze raz z Wami, stare dzieje to przeszłość, zacznijmy od nowa - świat pokolorowany na czerwono, więc będzie co robić:)
 

DeletedUser4298

Guest
Dziś w nocy przekroczyliśmy wymagane 3500 PZ


PZ.jpg
 
Do góry