Dyskusja dotycząca rozgrywki na Histria

DeletedUser2704

Guest
Jak ma być normalny skoro gra tam Levv (czytaj Bomberpoland) wraz ze swoją bandą.
Jest bos będą negatywne atrakcje.Nie chce cię martwić,ale Generowanie barb to dopiero początek bo potrafią znacznie więcej jak chociażby włamywanie się do kont innych graczy itp
Im szybciej wyrwie się tego chwasta(bos) tym rozgrywka na serwerze będzie normalniejsza i przyjemniejsza dla wszystkich graczy.
Skąd takie informację masz ? :eek:
Mniej ćpaj, bo powiem Ci że długo nie pociągniesz już chyba ;)
 

DeletedUser3118

Guest
Witam Wszystkich, zapowiada się ciekawa gierka. Powodzenia.
 

DeletedUser1967

Guest
PODSUMOWANIE
unknown.png
 

DeletedUser1819

Guest
No jeszcze jedna fuzja z jakimś plemieniem i na pewno TOP1 u SNE :D
Z tego co kojarze to do was przeszło paru graczy z Malibu,jeśli się mylę to mnie popraw :)
Śmiejesz się z SNE a to wy chcieliście pona na czas wyeliminowania z mapy bos:D:D
 

DeletedUser1967

Guest
Z tego co kojarze to do was przeszło paru graczy z Malibu,jeśli się mylę to mnie popraw :)
Śmiejesz się z SNE a to wy chcieliście pona na czas wyeliminowania z mapy bos
:D:D
Aż musiałem toolsy obadać, prosto z MLB nikt nie doszedł, aczkolwiek widzę, że byli bez plemienia przez jakiś czas od dołączenia do nas. Co do pona, nie wiem nic, aktualnie tylko staty pilnuję ;)
 

DeletedUser

Guest
Brawo, oby tak dalej !! wioski mi budujecie :D

tom ja ci zbudowalem wioske nie miales jej odwagi wziasc kusilo mnie klina wstawic ale obiecalem ci ja
nigdy nie lekcewaz san escobar :) bo moze jak zaniedlugo spojrzysz twoje slowa moga obrac inny kierunek moze to ty je budujesz dla graczy z san

Ps Tom jak ktos ci dziekuje uszanuj to bo to co dostales to za twoje honorowe podejscie a wioche masz bo dalem ci slowo choc po tym co pisales troszke zal mojej decyzji ale dalem slowo
 
Do góry