Dyskusja dotycząca rozgrywki na Histria

DeletedUser2337

Guest
Życzę wszystkim powodzenia, będzie Wam potrzebne bo tu startuje, haha :D
 

DeletedUser2640

Guest
tej nocy nasrało barbarek że hej, to może zabić tą grę...
 

DeletedUser

Guest
i nie ma ani jednego normalnego świata nowy i już się zaczyna
 

DeletedUser1967

Guest
PODSUMOWANIE
unknown.png
 

DeletedUser1819

Guest
i nie ma ani jednego normalnego świata nowy i już się zaczyna
Jak ma być normalny skoro gra tam Levv (czytaj Bomberpoland) wraz ze swoją bandą.
Jest bos będą negatywne atrakcje.Nie chce cię martwić,ale Generowanie barb to dopiero początek bo potrafią znacznie więcej jak chociażby włamywanie się do kont innych graczy itp
Im szybciej wyrwie się tego chwasta(bos) tym rozgrywka na serwerze będzie normalniejsza i przyjemniejsza dla wszystkich graczy.
 

DeletedUser1413

Guest
Ten pan obraża moje uczucia religijne, proszę o skasowanie jego hamskiego komentarza..
 

DeletedUser4041

Guest
kurde wydało się :(

jestem Bomberem


manu co ty bierzesz daj nr xddd
 

DeletedUser2603

Guest
Levv alias Bomberpoland się sklonował :D Levv jak Ty to robisz? ;D też chcę tak :p i powiedz jak to zrobiłeś na discordzie że sam sobie w słowo wchodziłeś rozdwojenie jaźni? XD

@Wysłannica halo? da się usunąć barby albo obniżyć ich pkt do 51 na stałe żeby nie rosły? na pewno możecie zablokować :> oduczyło by to generowania barb jak by mieli wioski 51pkt w prowincji bez możliwości rozwoju :D wiele z takiej farmy nie będzie :D
 

DeletedUser

Guest
a później w jaki sposób chcesz farmić jak barby będą miały 51pkt? juz teraz nic nie przynoszą a na późniejszym etapie gry?
 

DeletedUser2028

Guest
Ale cerberowi chodziło o te wygenerowane barby przez graczy.
No i tu jest kolejne ale, bo jeśli ktoś to robił metodą założenia konta i resetu to niestety chyba nic nie mogą zrobić, bo nie wiadomo by było które zrobili oszuści a które faktycznie ktoś wszedł zobaczył że kiepska okolica i poszedł gdzie indziej grać, no ale jeśli ktoś to robi poprzez włamanie się do gry to no przykro mi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2603

Guest
e tam, patrzą na miejsca gdzie jest więcej takowych "barb" wybierają któreś i blokują tak żeby było po równo skoro usunąć sie nie da. :)
 
Do góry