Dyskusja dotycząca rozgrywki na Eketorp

DeletedUser395

Guest
Nie będzie po kolei, ale ok. Obrabianie pupuleńki Zwiechowi ? Było, a i owszem, ale chwilę potem dostał WSZYSTKO NA PW ;) Ale tego to nie wiesz, bo skąd :D Wszystkim? Powiedz mi komu, to będę ci klaskał uszami, Panie pracownik tramwaju i klubu nocnego :)

Pokazaliśmy prawdę o LiA ?! Weź się złap za głowę. LiA NIE MA - Zapisac, zapamiętac. Uwierz, że moje kontakty z Damianem są od dawna dobre, a to że czasem mamy odmienne opinie i dochodzi do wymiany zdań ? Życie, nikt do nikogo nie ma pretensji o to, także nie pierdziel ;)

Nie grasz XDDD Weź mnie nie rozśmieszaj.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1967

Guest
hehe....nie udało sie wam nas oczernić a wrecz pokazaliście swoja bez silność po przez zrobienie takiego świństa jak wlamanie sie na konton Sawoji pamieta jak na s30 kłuciliście sie o swoje multi konta a puzniej zaczeliście zgłaszać przeciwnika,To nie jest gra to jedna wielka maffia zgraji dzieciakow ktorzy nic w zyciu nie osiagneli po za siedzeniem cale dnie przed komturem dąząc do tego aby byc najlepszym,Tylko kiedys sie zastanowicie co z tego macie uznanie autoryte ? moze ale tylko miedzy ludzmi z online ktorych polowy na oczy nie widzieliscie.Pozdrawiam was.

Oj Diablo, z nami byłeś to przyjaciel, poszedłeś i już by tylko pupę obrabiać -.-
A co do Sawoji... jedno wielkie multi na s30,, zapewne na s31 to samo jest, tylko nowe nicki...
unknown.png

Ps. w razie problemów mogę wymazać nick osoby która to pisała :)

Więc proszę się nie wypierać że nie znacie jeden drugiego, no chyba że macie jakąś amnezję i nie pamiętacie ze 3 miesiące wstecz xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4117

Guest
A ja powiem tak.....Mam to głęboko w pupie każdy ma za uszami i tego sie nie wyprzecie ale nie bede dociekał.Wczorajsze zagranie z waszej strony było nie fer a jak by suport nie zwrócił poziomu to co w tedy? wyobrażacie sobie ile pieniędzy poszlo na 40 poziom.Ktos sobie flaki wyprowa zeby cos osiagnać a tu takie zagrywki.Nie będę was obrażał,życzę wam samych sukcesów w dązeniu do waszych celów. Pozdrawiam

Nie będzie po kolei, ale ok. Obrabianie pupuleńki Zwiechowi ? Było, a i owszem, ale chwilę potem dostał WSZYSTKO NA PW ;) Ale tego to nie wiesz, bo skąd :D Wszystkim? Powiedz mi komu, to będę ci klaskał uszami, Panie pracownik tramwaju i klubu nocnego :)

Pokazaliśmy prawdę o LiA ?! Weź się złap za głowę. LiA NIE MA - Zapisac, zapamiętac. Uwierz, że moje kontakty z Damianem są od dawna dobre, a to że czasem mamy odmienne opinie i dochodzi do wymiany zdań ? Życie, nikt do nikogo nie ma pretensji o to, także nie pierdziel ;)

Nie grasz XDDD Weź mnie nie rozśmieszaj.



Koń a co ci ta wioska nie rosnie czyżby farme z ciebie zrobili wes lepiej reste zrob bo sie nie rozwiniesz tam za cienki jestes do tej prowki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser395

Guest
jedyne co ci mogę odpisac to "XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"

Twój mózg mógłby więcej nie zrozumiec :<
 

DeletedUser2307

Guest
Spójrz na własne czyny, potem zacznij deptać innych. Nikt w stosunku do Was nie zachował się nie fair.
Idź wypieraj się gdzie indziej. Dla mnie jesteście już skończeni.

Całe Moje Regulaminy, Wzory, Poradniki, BEZ MOJEJ ZGODY I PYTANIA ZOSTAŁY ukradzione na Wasze forum!
JAKIM PRAWEM ?
No pytam się ? 28 sprzedany, 29 sprzedany 30 sprzedany 31 kiedy się sprzedasz ?
Dobra mina do złej gry ?
Piach ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4087

Guest
Zhakowanie Sawoi ze do dzis nie ma dostepu do konta i za jego pomoca wyrzucenie polowy plemienia, obnizenie poziomu plemienia o 19 punktow oraz usuniecie polowy forum jest dzialaniem fair rozumiem? xD
 

DeletedUser2603

Guest
To macie tak aktywnych graczy że zdarzyli wam webac ludzi z plemienia i jeszcze zresetować pkt? Lel... I jeszcze LiA w to mieszają o_O może to bomber? ... Xddd
 

DeletedUser4087

Guest
Mamy tak aktywnych graczy ze nie ma z kim walczyc na tym swiecie #ResidentSleeper. Moze sie zalogujesz tutaj i troche mnie obudzisz?
 

DeletedUser2603

Guest
Przykro mi ale muszę odmówić z powodu panującej patologii w świecie Tribal Wars <patrz ostatnie kilka światów>
Miłego domykania światów!
 

DeletedUser3020

Guest
To macie tak aktywnych graczy że zdarzyli wam webac ludzi z plemienia i jeszcze zresetować pkt? Lel... I jeszcze LiA w to mieszają o_O może to bomber? ... Xddd
Nie mam pojęcia o co w ogóle chodzi, bo gram na Eketorp z doskoku, raz na kiedy wchodze lamko ;) Możemy spróbować się na jesień, kiedy wystartujemy z ekipą pełnym składem, zobaczymy czy będziesz taki wyszczekany.
 

DeletedUser2603

Guest
widzisz awatar? wiesz co to jest? no to już znasz odpowiedź na swoje ostatnie pytanie xD po za tym nie wiedziałem że tam grasz bo mnie nie interesuje xD a co do świata h to zobaczymy ;)
 

DeletedUser2834

Guest
@MrSkrillex Weź tak nawet nie pisz, bo jak tam wygrają (wiadomo, ruszyli bez konkurencji), to będzie wpis na listę "najciekawszych osiągnięć" , że ograli SnE ;p
 

DeletedUser1722

Guest
Ah ten pijoczeq... Sądziłem, że bardziej irytującej osoby od stasia nie spotkam...
...a jednak.
 

DeletedUser1854

Guest
Po co te 3500 punktów do zakończenia serwera i dodatkowo trzeba utrzymać przez 2 tygodnie, tam już od paru tygodni jest pozamiatane, po prostu zamknijcie ten serwer nie ma sensu ciągnąć tego na siłę.
 
Do góry