Dyskusja dotycząca rozgrywki na Deva

DeletedUser1459

Guest
nie macie wrażenia, że barby rozwijają się bardzo nierównomiernie i zbyt powoli w pewnych prowincjach? obserwuję prowincje z kilkoma wiochami ponad 3k, gdzie barby mają średnio po 100 - 200 pkt...ja u siebie próbowałem podganiać osiołkami, ale też dziwnie rzadko coś pyknie...za cholerkę nie mam pojęcia z czego to może wynikać...

Barby rozwijają się jak normalne wioski. To znaczy jeśli są w nich surki to zgodnie z czasem budowy rozwijają się tam różne budynki. Jeśli wioski są ciągle farmione to nie ma tam surek i wioski nie mają się jak rozwijać. Co najwyżej buduje się tam tawerna/rynek, które dają mało punktów. Wniosek barby w rejonach gdzie mało ludzi farmi szybciej się rozwijają. Wioski, które są ciągle farmione stoja w miejscy.

Problem jest rowniez na becie.. od poczatku swiata barby rowinely sie do max100pkt i nie rosna.. (swiat trwa juz miesiac) - glownie w centrum mapy

W centrum zwykle barby stoją w miejscu gdyż każdy tam farmi.
 

DeletedUser3019

Guest
Tak barby rozwija się normalnie w centrum się wolniej farmi i są mniejsze bo nikt ich nie narobił tak jak koło @BLACK SYRIUSZ... Serio ludzie już mają dość oszustw i krętactwa, na które jest przyzwolenie od administracji dla niektórych graczy , Nie będę już wyciągał brudów z innych serwerów, ale każdy wie jak jest ;) Typ który ma 300k pktów off ma 50 wiosek bo narobił sobie barb obok siebie i farmi 10 razy szybciej niż inni ,już nie wspominając o bocie ale to standard więc nie bede sie czepiał :)

@pangur ban, na tym jedni stracili inni zyskali, taka gra nawet nie chce mi się za dużo pisać, ale jeżeli ja widzę ze atak ma wejść o 23:58 i przeciwnik tak widzi to nic nie powinno wpływać na opóźnienie jego ;) a nie serwer dostaje laga - może teraz to było z przyczyny technicznej, ale były już i słyszałem o sytuacjach, ze gracze na to wpływali.

Wczorajszy lag spowodował na pewno, że paru graczy przestanie grać bo jak walisz full offem i wchodzisz na 200 %-400 % to lepiej walnąć głową w ścianę, jedni moga się cieszyć, z takiego czegoś tylko do s40 to chyba jedno plemie będzie grało i ataki nie będą potrzebne, w simsy się pobawimy :)
 

DeletedUser1459

Guest
Wczorajszy lag spowodował na pewno, że paru graczy przestanie grać bo jak walisz full offem i wchodzisz na 200 %-400 % to lepiej walnąć głową w ścianę, jedni moga się cieszyć, z takiego czegoś tylko do s40 to chyba jedno plemie będzie grało i ataki nie będą potrzebne, w simsy się pobawimy :)

Akurat i ty i ja dobrze wiemy jak takie ataki się przesuwa. Jest to błąd tej gry z którymi pomoc techniczna nie radzi sobie od 10 serwerów...
 

DeletedUser3019

Guest
Akurat i ty i ja dobrze wiemy jak takie ataki się przesuwa. Jest to błąd tej gry z którymi pomoc techniczna nie radzi sobie od 10 serwerów...
Gram tu 3 serwer, wiec w sumie jestem nowy i szczerze tylko domyślam się jak można to zrobić nigdy tak nie robiłem i nie będę robił, bo do czego to zmierza wszystko ?
Zipser Burg chyba to przestała być gra i zabawa tylko jakaś chorą chęcią zwycięstwa, wbijanie się komuś na konto, usuwanie ludzi, tworzenie barbek, multikonta, nie ma nic wspólnego z fajna rywalizacją i widzę tutaj podobnie się zaczyna, spoko jeżeli ktoś chce za wszelką cenę wygrać i to jedyne co w życiu osiągnie nawet mu pogratuluje ;) Jednak słyszałem, że w innych krajach nie ma aż takich przekrętów więc chyba czas zastanowić się nad zmianą supportu, skoro sobie nie radzi. I nie dziwię się ludziom którzy kończą grę, bo nie da się tutaj normalnie grać. Dlatego po Devie czas na przerwę może kiedyś będzie serwer bez barbek, przekretów i głupich spin, przecież to tylko gra. A na s40 chyba będą 3 plemiona po 4 graczy i 20 multikont.
A to, że support pisze ze usunie barbarki, a nic nie robi, że nie może wprowadzić głupiego usuń wszystko bez
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1459

Guest
Gram tu 3 serwer, wiec w sumie jestem nowy i szczerze tylko domyślam się jak można to zrobić nigdy tak nie robiłem i nie będę robił, bo do czego to zmierza wszystko ?
Zipser Burg chyba to przestała być gra i zabawa tylko jakaś chorą chęcią zwycięstwa, wbijanie się komuś na konto, usuwanie ludzi, tworzenie barbek, multikonta, nie ma nic wspólnego z fajna rywalizacją i widzę tutaj podobnie się zaczyna, spoko jeżeli ktoś chce za wszelką cenę wygrać i to jedyne co w życiu osiągnie nawet mu pogratuluje ;) Jednak słyszałem, że w innych krajach nie ma aż takich przekrętów więc chyba czas zastanowić się nad zmianą supportu, skoro sobie nie radzi. I nie dziwię się ludziom którzy kończą grę, bo nie da się tutaj normalnie grać. Dlatego po Devie czas na przerwę może kiedyś będzie serwer bez barbek, przekretów i głupich spin, przecież to tylko gra. A na s40 chyba będą 3 plemiona po 4 graczy i 20 multikont.
A to, że support pisze ze usunie barbarki, a nic nie robi, że nie może wprowadzić głupiego usuń wszystko bez
ulubionych co zajeło by im maks 15 minut pisania, to pokazuje tylko to, że mają graczy w dupie i liczą już tylko na kasę, ciekawe jak by tak zagrać pare serwerów bez wpłacania koronek :D

1. Support nie ma narzędzi do usuwania massowo barbarek, dlatego usunięcie passa barbarek nie jest dla nich możliwe.
2. Co do innych krajów. Pewna nacja na tyle oszukiwała, że wszystkie serwery z tego kraju zostały zamknięte i nigdy nie zostały otworzone już nowe.
3. Ta gra cały czas jest w " becie " co znaczy, że deweloperzy testują nowe rozwiązania.
4. Co do supportu nie ma co się na nich denerwować bo w praktyce niewiele mogą poza przekazaniem problemów, propozycji dalej.
5. Trudno, żeby wprowadzili serwer bez koronek, gdyż to ich jedyne źródło zarobku a cały biznes kręci się właśnie na początku serwera.
 

DeletedUser2307

Guest
Tłuczcie dalej na mnie tickety i płaczcie na forum, wszędzie gdzie tylko się da :)
IP;ki techników tylko tydzień w tydzień widze w histori logowań.
Brawo brawo :) Nie można przejąć to naspamimy ticketów, tickety nic to idziemy go zjeździć na forum.
HUR HUR HUR
Chcecie innego supportu ? :D Może ściągnijmy finśki, który loguje się raz na tydzień ? Może ściągnijmy Angielski ? Który zmienia nicki i na lewo ciupie za x-tysięcy koron ? :D
Nie wiesz jaką role spełnia support Polski, jakie ma narzędzia to nie krzycz :) Typowe Polactwo, komuś wychodzi to zrobić tak, żeby wyszło żę robi to nie czysto. Pierw ogarnij zachowanie w swojej Ekipie :) Bo to co zrobiliście Mańkowi na 28 to lekka żenadka :)
Polacy przyszli na zagraniczny świat i co zrobili ?
ZASYPALI (śmiało warna proszę:) ) support ticketami bo dostawali łomot ot Elit tamtego kraju :) Norma ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3019

Guest
a co my Mankowi zrobiliśmy, bo nie wiem ??? to że przeniósł sie pare prowincji bo ktoś zrobił barby to chyba nic w tym złego lepiej sie nie wypowiadaj jak nie wiesz co było na jakimś świecie albo sprawdz mapy z początku, bo my barb nie tworzymy a Ty tak i doskonale wiesz ze nie macie do tego narzedzi po za tym chyba jest ktoś kto kontaktuje się z technikami skoro biorą za tą gre taki hajs to mogą napisać narzedzie do usuwania barb zreszta nie trudno namierzyć kto takie barby zakładał było pełno konto o nazwach player123 itp.
 

DeletedUser2307

Guest
Ty sobie chyba jaja robisz ? :D :D Nie wiesz co zrobiliście :D :D
Jeszcze publicznie kogoś oskarżasz o kontakty z technikami i przekupstwo ? :D :D Gdzie ja na nich narzekam, że nie potrafią porobić z grą kilku zmian ? :)
Doskonale wiem o czym mówie :)
 

DeletedUser3019

Guest
Ty sobie chyba jaja robisz ? :D :D Nie wiesz co zrobiliście :D :D
Jeszcze publicznie kogoś oskarżasz o kontakty z technikami i przekupstwo ? :D :D Gdzie ja na nich narzekam, że nie potrafią porobić z grą kilku zmian ? :)
Doskonale wiem o czym mówie :)
no napisz co zrobiliśmy słucham :)
Nie wiem czy narzekasz wiem to że wykorzystujesz i tworzysz barby obok siebie :)
 

DeletedUser395

Guest
To nie Syriusz tworzy barby ;) Osoba która je stworzyła ma to nawet napisane u siebie na profilu w grze.
 

DeletedUser3019

Guest
To nie Syriusz tworzy barby ;) Osoba która je stworzyła ma to nawet napisane u siebie na profilu w grze.
Dobra, mi nie chce sie kłocić nikogo oskarżać, bo nie ma to sensu zwalać winę jeden na drugi na pewno, support powinien postarać się o dodatkowe narzędzia a nie pisać, że w jakimś kraju zamknęli serwery, czemu mamy patrzeć w dół, a nie ku lepszemu, + nie chodziło mi o serwer bez koronek tylko ludzie mogą przestać inwestować może innogames pobudzi to do działania.
A co do sugesti do s28, to lepiej sprawdz mape gdzie były barby a gdzie był Maniek, bo jak by sobie chciał zrobić barby miałby tak jak Ty a nie po drugiej stronie mapy, dodatkowo wtedy tutaj uwierz, że postarałbym się zebyśmy mieli 2 razy wiecej niż Wy. Ale nie robiliśmy tak i nie robimy :)
 

DeletedUser2307

Guest
no napisz co zrobiliśmy słucham :)
Nie wiem czy narzekasz wiem to że wykorzystujesz i tworzysz barby obok siebie :)
No to pomyśl co zrobiliście Mańkowi na 28 :)
Dobrze, skoro to ja tworzę barby to czemu jeszcze nie mam bana ? :) Czemu zmieniacie tylko nicki kto to nie tworzy ? :D a może tak dowody ? :D Chyba ze zaczynami się bawić w puste gadanie :) To proszę bardzo, jak zaspamie wszystko co się da :)
 

DeletedUser395

Guest
Fraaaaago... My też się nie kłócimy i nie chcemy nikogo obrażac... Ale zwalanie winy na Syriusza jest bez sensu i nie ma nic wspólnego z prawdą ;)
Ludzie nie przestaną inwestowac, nie licz na to... Jeżeli przestaniesz robic to Ty, ja czy ktokolwiek inny - znajdzie się inny który to zrobi, tak to już niestety jest z grami ;)

Jeżeli naprawdę interesuje cie kto to stworzył barby... napisz na priv ;)
 

DeletedUser2307

Guest
Dobra, mi nie chce sie kłocić nikogo oskarżać, bo nie ma to sensu zwalać winę jeden na drugi na pewno, support powinien postarać się o dodatkowe narzędzia a nie pisać, że w jakimś kraju zamknęli serwery, czemu mamy patrzeć w dół, a nie ku lepszemu, + nie chodziło mi o serwer bez koronek tylko ludzie mogą przestać inwestować może innogames pobudzi to do działania.
A co do sugesti do s28, to lepiej sprawdz mape gdzie były barby a gdzie był Maniek, bo jak by sobie chciał zrobić barby miałby tak jak Ty a nie po drugiej stronie mapy, dodatkowo wtedy tutaj uwierz, że postarałbym się zebyśmy mieli 2 razy wiecej niż Wy. Ale nie robiliśmy tak i nie robimy :)
....
Przychodzisz tutaj i na wejsciu w ryj ze to niby ja coś zrobiłem, co nigdy nie miało miejsca. Teraz zmieniasz podejście, żeby się nie kłocić ? Jak to Ty zaczynasz tworzyć bajeczki, a gdy brak Ci wytłumaczenia zmieniasz podejście ? .... Ślicznie :)
Poczytaj forum, dowiedź się co i jak a nie lecisz w kogoś od początku bez żadnego powodu :)
 

DeletedUser3019

Guest
....
Przychodzisz tutaj i na wejsciu w ryj ze to niby ja coś zrobiłem, co nigdy nie miało miejsca. Teraz zmieniasz podejście, żeby się nie kłocić ? Jak to Ty zaczynasz tworzyć bajeczki, a gdy brak Ci wytłumaczenia zmieniasz podejście ? .... Ślicznie :)
Poczytaj forum, dowiedź się co i jak a nie lecisz w kogoś od początku bez żadnego powodu :)
dobra jesteś święty pewnie tylko z nich korzystasz, i na pewno jeszcze farmisz sam i nie używasz bota no jasne ;) kończę tą dyskusje, bo nie ma sensu :)

Fraaaaago... My też się nie kłócimy i nie chcemy nikogo obrażac... Ale zwalanie winy na Syriusza jest bez sensu i nie ma nic wspólnego z prawdą ;)
Ludzie nie przestaną inwestowac, nie licz na to... Jeżeli przestaniesz robic to Ty, ja czy ktokolwiek inny - znajdzie się inny który to zrobi, tak to już niestety jest z grami ;)

Jeżeli naprawdę interesuje cie kto to stworzył barby... napisz na priv ;)
To nie mnie powinno interesować, bo co ja mogę zrobić wysłać offa to support powinien się tym interesować i oni nad tym nie panują i szczerze mnie jako gracza nie powinno interesować czy maja narzędzia czy nie, jest jakiś tam regulamin i powinni każdego do niego stosować. Nie mają narzędzi niech kasują ręcznie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Fajnie ze forum odżyło, ale wyluzyjcie trochę...to tylko piksele...właśnie wróciłem z imprezy pełnej jadła i napoju, a ja byłem kierowcą i tylko się najadłem...też mógłbym narzekać, a nie narzekam...shit happens...pozdrowienia dla wszxystkich
P.s. trochę żal tej atmosfery gry z pierwszych światów, ehhh...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2030

Guest
Ten server jest słaby, gram na nim na 20% swoich możliwości, wróg jest zdecydowanie za słaby, zamiast marudzić na Barby których my nie tworzymy, marudzić że my Ci źli, bo mamy kilku lepszych graczy o latamy na zastach. Wzięli byście się za grę, bo jak narazie to tylko płacz i jęk słyszę.
 

DeletedUser4110

Guest
Witam wszystkich ;) Przeglądałem sobie dzisiaj toolsy paru znanych graczy i zastanawia mnie czemu ludzie uważają pijoqa za jakieś zagrożenie ? Toolsy mówią wyraźnie, że to zwykły bob to jedynie potrafi przejmowac barby albo zasty :) na 29 wiosek tylko 6 nie były barbarką albo członkiem B&S. Tu moje pytanie, na tym polega teraz TW2 ? Zjadanie wiosek barbarzyńskich i kolegów z plemienia podczas gdy mniejsi są bici na każdym froncie ? Ta gra schodzi na psy, skoro tacy gracze są przez x osób wznoszeni na piedestał.

Reasumując - czy ta gra na ten moment polega na biciu czerwonych wiosek czy przejmowaniu barbar + kolegów z plemienia ? Kolejny serwer bicie punktów na zastach / kolegach z plemienia... śmieszne
 
Do góry