Dyskusja dotycząca rozgrywki na Deva

DeletedUser2807

Guest
robi sie lato a tu kolejna potyczka :) zostana najwytrwalsi :) powodzenia zycze wszystkim
 

DeletedUser4042

Guest
O której startuje nowy świat? Póki co nie mam opcji wejścia do niego.
 

DeletedUser2932

Guest
Co to za wioski szare po 1000 pkt? jakis nowy element gry na start? jedna to wyslannicy nawet 1157 pkt xd. Chyba sobie pograła sama conieco w samotnosci. To se ludzie pofarmia w poblizu...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2379

Guest
Siema. Ja narazie zrobiłem sobie przerwę , ale po nickach widzę, że dobrzy, topowi gracze graja dalej ;-) . Wracam z końcem maja, bo juz mi brakuje tego nocnego wstawania i puszczania ataków zaraz po końcu ochrony :).
 

DeletedUser1265

Guest
Cześć. Mam luźniejsze 3 mc. Można z kimś zagrać? Miałem dłuższą przerwę.
 

DeletedUser

Guest
nie macie wrażenia, że barby rozwijają się bardzo nierównomiernie i zbyt powoli w pewnych prowincjach? obserwuję prowincje z kilkoma wiochami ponad 3k, gdzie barby mają średnio po 100 - 200 pkt...ja u siebie próbowałem podganiać osiołkami, ale też dziwnie rzadko coś pyknie...za cholerkę nie mam pojęcia z czego to może wynikać...
 

DeletedUser2739

Guest
Problem jest rowniez na becie.. od poczatku swiata barby rowinely sie do max100pkt i nie rosna.. (swiat trwa juz miesiac) - glownie w centrum mapy
 

DeletedUser1967

Guest
Nie licząc, że serwer (a dokładniej wojsko) wcięło gdzieś w godzinach 21:30 - 00:20 to się nic nie dzieje (zaczęło się nawet bliżej 21, kiedy wcięło raporty wszystkie).
Jedynie gracze zniesmaczeni, ze im wszystkie offy co miały wchodzić w tych godzinach, weszły w bonusie
unknown.png
a weszło tylko/jedynie/aż (niepotrzebne skreślić) z niecałym 3h opóźnieniem:
unknown.png

W skrócie, zamiast stracić 1k koników, poszło tylko 4k :eek:

@Frago jak u Ciebie sytuacja?
 
Do góry