Dyskusja dotycząca rozgrywki na Castelo de Guimarães

DeletedUser2923

Guest
Jest tu jeakies sensowne plemię pod które można się podpiąć ???
 

DeletedUser

Guest
zapraszam do plemienia Anonimowi Assassyni (ASY) lecimy w twoją strone podbijamy plemie altin urda i rozrastamy się w szybkim tępie z 15 miejsca plemienia rozwinęliśmy się zrobiliśmy fuzje i gracze do nas przeszli.po fuzji zajmowaliśmy 7-8miejsce aktualnie jesteśmy na 4,według mnie maksymalnie w 2 tyg będziemy na 2 miejscu
 

DeletedUser74

Guest
Dzień dobry.
Proszę mi pomóc znaleźć odpowiedź na moje pytanie. Jakie warunki musi spełniać plemię na tym świecie aby wygrać .
 

Wyslannica

Community Manager
Członek obsługi gry
Dzień dobry.
Proszę mi pomóc znaleźć odpowiedź na moje pytanie. Jakie warunki musi spełniać plemię na tym świecie aby wygrać .

Informacja o typie/formie zakończenia świata jest podawana w ogłoszeniu dotyczącym jego startu:

https://pl.forum.tribalwars2.com/index.php?threads/zapraszamy-do-królestwa-castelo-de-guimarães.2149/

Informacje o warunkach (ilość punktów) będą podane w odpowiednim czasie zgodnie z informacją pochodzącą z ogłoszenia dotyczącego Punktów Zwycięstwa:

Kto wygra świat?

Zwycięzcą zostanie plemię posiadające największą liczbę Punktów Zwycięstwa. Po otwarciu świata, każdy gracz i plemię będą musiały zebrać jak najwięcej Punktów Zwycięstwa. W pewnym momencie Zespół Supportu będzie informował o ilości punktów, jakie plemię musi osiągnąć, aby zdobyć/zakończyć świat.

W przypadku remisu, rozważymy najwyższą liczbę wiosek, a następnie punkty.
 

DeletedUser74

Guest

DeletedUser1935

Guest
Przecież tj patologia. Co ma zmiana plemienia do wygranej świata?

Support jak mozecie tolerować takie włamania?
Niestety zabiliście tą grę. Tj moj ostatni świat.
Ave WOG i Sortis.
 

DeletedUser26

Guest
To jest normalna sprawa.
Plemię Wrath Of Gods (WoG) nie utrzymało prowadzenia przez 2 tygodnie.
Powstało nowe i ono wygra świat jako że wbiło 3000 punktów zwycięstw.
Nie wiem co tam się stało ale jeśli wszyscy odeszli z WoG (nawet ty) to coś na rzeczy było i pewnie lidera plemienia nie szanowaliście za jakieś postępowanie.
Nie utrzymali prowadzenia to i nie wygrają świata prosta sprawa.
 

DeletedUser4158

Guest
Support powinien cofnąć tą akcję (zmiana dowódcy plemienia), to nie jest normalne, że nasze konta ba nasze komputery nie są bezpiecznie. Już wcześniej na eketopie Sawoja został schackowany i zbito lv plemienia oraz usunięto większość członków. To można było cofnąć i gratuluję. Tym razem również powinno się to zrobić. Czemu plemię które wiodło przez tak długi czas ma przegrać?
Wysłannico - to przecież ewidentne przestępstwo! Nie można za takie coś uznawać zwycięzcą osoby, która poniekąd ukradła plemię, zmieniła nazwę.
Za takie coś powinien być bardziej ban, a nie 2 tyg do zwycięstwa. Jak tak się będzie postępować, to przecież hakerzy zaatakują waszą grę i tyle będzie. Stracicie graczy na cześć przestępców.
 

DeletedUser26

Guest
dołączcie z powrotem do Sortisa.
a Sortis niech zmieni hasło bo najwyraźniej ma słabe.
moim zdaniem nie zawinił suport a wasze płacze są na marne.
może nic nie wiem ale gram w tą grę możliwe że dłużej niż wy i nie takie akcje były widziane i przeżyło się.
 

DeletedUser395

Guest
Ty najwyraźniej też nic nie wiesz skoro mówisz że Terrau10 nie był nigdy w WoG :) Był i wraz z jeszcze jedną osobą ciągnął jeden z frontów bijąc każdego po kolei ;)
Wg logów to nie on zapierdzielił tarcze Sortisowi tylko Sortis tą tarcze oddał. Tak samo wg logów on sam wyszedł z plemienia, a nie ktoś go wywalił - wystarczy wejsc i zobaczyc ;)

Ten świat jest jakiś powalony :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4161

Guest
Trollek11 jak czytam co napisałeś to gościu żal mi ciebie, głupoty piszesz nawet sam nie wiesz jakie!
 

DeletedUser1413

Guest
Żal to nierozłączna a cecha tej gry, jedna rada, ufaj tylko sobie :)
 

DeletedUser4177

Guest
Mimo hakerów i nieczystej gry i tak zwyciężyli lepsi. Ave WoG - Ave Sortis.
Do następnego ;)
 
Do góry